ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΑγώνες ΕΠΣ Μακεδονίας 31-3 & 1 Απριλίου 2018

Αγώνες ΕΠΣ Μακεδονίας 31-3 & 1 Απριλίου 2018

Αγώνες ΕΠΣ Μακεδονίας 31-3 & 1 Απριλίου 2018
Η ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοίνωσε το αγωνιστικό πρόγραμμα του ερχόμενου Σαββατοκύριακου
Αγώνες Σαββάτου 31 Μαρτίου 2018. Όλοι οι αγώνες του Σαββάτου αρχίζουν στις 17:00 εκτός του Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ένωση Συκεών (Β Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος).
 Α1 Ερασιτεχνική – 27η Αγων.
Κεραυνός Κολχικού – Ηρακλής Αμπελοκήπων
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αναγέννηση Επανομής
Παύλος Μελάς – ΑΕ Ευόσμου
Θερμαϊκός Θέρμης – Ολυμπιακός Κυμίνων
Νίκη Μεσημερίου – Ακρίτες Συκεών
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ομόνοια Σίνδου
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΓΣ Ηλιούπολης

 Α Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος- 23η Αγων..
Εθνικός Μετεώρων – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
ΑΜΣ Νικόπολη – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Φοίνικας Πολίχνης – Μακεδονικός Γέφυρας
Ιωνικός – Δόξα Ρετζικίου
Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου – Ελπίδες Χαλάστρας
Αξιός Ανατολικού – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Δόξα Πενταλόφου
 Α Ερασιτεχνική – 4ος Όμιλος – 23η Αγων.
Αναγέννηση Ρυσίου – Αχιλλέας Περαίας
ΠΑΟΝ Επιβατών – Ορφέας Σουρωτής
Νίκη Κερασιάς – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Αετός Βασιλικών – Ατρόμητος Τριαδίου
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Μελιτέας
Μαραθώνας – ΑΕ Κρήνης
ΑΕ Φαλήρου – Μέγας Αλέξανδρος 2014    3-0    Α/Α

 Β Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος – 22η Αγων.
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Φίλιππος Ελεούσας
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Θρίαμβος Παρθενίου
Ορφέας Αγίας Τριάδας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Μακεδονικός Μοναστηρίου – ΜΑΣ Αγχιάλου
ΑΕ Μαρτίου – ΑΣ Μενεμένης
Νίκη Νεοχωρούδας – Δόξα Ελπίδας
Μαγνησιακός – Εθνικός Μαλγάρων
 Β Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος – 22η Αγων.
19:00. Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ενωση Συκεών
 Β Ερασιτεχνική – 4ος Όμιλος – 22η Αγων.
Πέρα – Μέντεκας Καλαμαριάς

 Γ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος – 18η Αγων.
Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
 Γ Ερασιτεχνική – 4ος Όμιλος – 19η Αγων.
Δόξα Γερακαρούς – Αετός Ανω Σταυρού
Δράση Αρδαμερίου – Εθνικός Προφήτη

Διαιτητές ΟΦΗ – Δόξα ΔράμαςΣυνέχεια στο άρθρο ¨ Αγώνες ΕΠΣ Μακεδονίας 31-3 & 1 Απριλίου 2018 ¨ έχουμε τους αγώνες της Κυριακής 1 Απριλίου 2018.
 Α Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος – 26η Αγων. & ώρα: 17.00
Δόξα Αγ.Παύλου – ΠΑΟ Δορκάδας
Ιάσων Αυγής – Αστραπή Μεσαίου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
ΑΕ Φιλύρου – ΑΣ Νεάπολης
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Ελευθεριακός – ΠΑΟΚ Σταυρού
Αρης Καβαλαρίου – Ελλήσποντος Κριθιάς
 Α Ερασιτεχνική – 3ος Όμιλος – 23η Αγων. & ώρα: 12.00.
Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός Ασκού
Εθνικός Πυλαίας – Χελιδόνια
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Νίκη Ευκαρπίας
Ελλήσποντος Μαδύτου – Δόξα Ασσήρου
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Μακεδονικός Λητής – Αίας Ευόσμου
Αστραπή Δενδροποτάμου – Εθνικός Σοχού

 Β Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος – 22η Αγων.
ώρα: 11.00. Εθνικός Αστέρας – Κισσός Χορτιάτη
Ιωάννης Παπάφης – Προοδευτική
ώρα: 13.15. ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
ώρα: 17.00. Ελπίδες Σταυρούπολης – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Αστραπή Νεάπολης – Σάντος Πανοράματος
ΑΕ Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
 Β Ερασιτεχνική – 3ος Όμιλος – 22η Αγων. & ώρα: 17.00.
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
ΠΑΟ Καρτερών – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Εθνικός Λαγυνών
Νίκη Ηρακλείου – ΠΟ Ξηροκρήνης
Ομόνοια Σταυρούπολης – Αίολος
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Κανονιέρηδες
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αστέρας Αμπελοκήπων
 Β Ερασιτεχνική – 4ος Όμιλος – 22η Αγων.
ώρα: 12.00. Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αστέρας Ραιδεστού
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
ώρα: 17.00. Πυρσός Αγίας Τριάδας – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Αριστοτέλης – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Δόξα Τριλόφου
Θρίαμβος Ταγαράδων – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
 Β Ερασιτεχνική – 5ος Όμιλος – 22η Αγων. & ώρα: 17.00.
Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Βρασίδας Βρασνών – Αρης Ξηροποτάμου
Ηρακλής Μοδίου – Δόξα Δρυμού
Δάφνη Ευαγγελισμού – Νέστωρ Οσσας
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου
ΜΑΣ Στίβου – ΠΑΟ Ξυλούπολης    0-3    Α/Α

   Αποτελέσματα Α1 ΕΠΣ ΜακεδονίαςΚλείνουμε το άρθρο ¨ Αγώνες ΕΠΣ Μακεδονίας 31-3 & 1 Απριλίου 2018 ¨ με τη Γ Ερασιτεχνική της ΕΠΣ Μακεδονίας με ώρα έναρξης αγώνων 12:00.
 Γ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος – 18η Αγων. & ώρα: 12.00.
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Δάφνη Ακροποτάμου
Αναγέννηση Προχώματος – ΑΕ Νέων Σίνδου
Εθνικός Ευόσμου – Αίολος Ευόσμου 2014
Ντίνος Κούης – Μακεδών Ευόσμου
 Γ Ερασιτεχνική – 3ος Όμιλος – PLAY OFF – 1η Αγων. & ώρα: 12.00.
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Καπετάν Αγρας – Κανάρης
Γ Ερασιτεχνική – 4ος Όμιλος – 19η Αγων. & ώρα: 12.00.
ΑΟ Θράκης – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Πηγή: ΕΠΣ Μακεδονίας

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα