“Snack Bar ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα. Delivery: What's Up 698 944 7710 & 2322 770 770 Αστική χρέωση

Αγώνες κυπέλλου Μακεδονίας 26 & 27 Σεπτεμβρίου

Αγώνες κυπέλλου Μακεδονίας 26 & 27 Σεπτεμβρίου 2020

Συνέχεια στο κύπελλο της ΕΠΣ Μακεδονίας με τους αγώνες που έχουν προγραμματιστεί για το Σάββατο 26 και Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020.
Το πρόγραμμα το Σαββατοκύριακου έχει αγώνες από τη 1η και 2η αγωνιστική της πρώτης φάσης του κυπέλλου “Στ. Ρεπανάς”.
Όλοι οι αγώνες του Σαββάτου αρχίζουν στις 17:00.

Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου 2020 & ώρα 17:00.

1ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό)

2ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
ΠΟ Ξηροκρήνης – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό)
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Κυμίνων

4ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Ομόνοια Σίνδου – ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου
Γήπεδο: Σίνδου
Ακαδ. Γ. Κούδας – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο)

5ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Νίκη Ευκαρπίας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας

8ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Πολίχνης

12ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
ΠΑΟΚ Σταυρού – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Σταυρού

14ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Πανόραμα – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Πανοράματος

17ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Ατρόμητος Τριαδίου – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Τριαδίου

19ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
ΠΑΟ Ν.Επιβατών – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Νέων Επιβατών
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου

22ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
Δόξα Αδένδρου – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Αδένδρου

26ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
Αστραπή Νεάπολης – Ρουβίκωνας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό)

27ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π.ΜΕΛΑ
Γήπεδο: Νεοχωρούδας

28ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
ΑΣ Αγ. Παύλος – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου

29ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
ΑΟ Σούτερς – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό)

30ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας
Αστραπή Μεσαίου – Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Μεσαίου

32ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
Αετοί Θεσσαλονίκης – Φοίνικας Τούμπας
Γήπεδο: Τριανδρίας

33ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
ΑΕ Χαριλάου Αγ. Ελευθέριος – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου

34ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
ΑΣ Πέρα – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ)

35ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Πυρσός Αγ. Τριάδας
Γήπεδο: Πλαγιαρίου
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής

36ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
Μαραθών Υποδομή 1926 – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό)

Συνέχεια στους αγώνες κυπέλλου Μακεδονίας 26 & 27 Σεπτεμβρίου 2020 με το πρόγραμμα της Κυριακής 27 Σεπτεμβρίου 2020.

1ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Καμπανιακός – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 17.00

3ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Σμυρναϊκός Βαθυλάκου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 17.00
Κανονιέρηδες – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00

5ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Μακεδονικός Γέφυρας – Ιωνικός
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 17.00

6ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φαν.
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 17.00
Δόξα Πενταλόφου – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00

7ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 17.00

8ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Δόξα Ρετζικίου – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.00

9ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Παύλος Μελάς – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 17.00
ΠΑΟ Δορκάδας – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: ???? ώρα: 17.00

10ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Ιάσων Αυγής – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 17.00

11ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Δόξα Ασσήρου – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 17.00

12ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Θύελλα Περιστερώνας – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 17.00

13ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Αρης Καβαλαρίου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 11.30

14ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30

15ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Μελιτέας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00

16ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες – Μαραθώνας
Γήπεδο: Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) – ώρα: 17.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 17.00

17ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

18ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 17.00
Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 17.00

20ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Αετός Βασιλικών – Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 17.00

21ος Όμιλος – 2η Αγωνιστική.
Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 17.00
Δόξα Τριλόφου – Απόλλων Κ. Σχολαρίου
Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 17.00

22ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
Δάφνη Ακροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 17.00

23ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
Εθνικός Ευόσμου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Δόξα Ελπίδας – Μ. Αλέξανδρος Ελλήνων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 14.00

24ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
Μακεδονία Ευκαρπίας – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 11.30

25ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
ΑΟ Θράκης – Εσπερος Τερψηθέας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
ΑΜΣ Νικόπολη – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

26ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
ΑΣ Ατλας Μενεμένης – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00

27ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 17.00

28ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
Εθνικός Αστέρας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

29ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
Αστέρια – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00

31ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
Εθνικός Λαγυνών – Μ. Αλέξανδρος Ν. Απολλωνίας
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.30
Δόξα Περιβολακίου – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.30

32ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Δόξα Τούμπας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00

33ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
΄Ηφαιστος Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00

34ος Όμιλος – 1η Αγωνιστική.
Αργοναύτης Καλαμαριάς – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00

“Snack Bar ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα. Τηλεπαραγγελίες: What's Up 698 944 7710​ & 2322 770 770.

Πηγή για τους αγώνες κυπέλλου Μακεδονίας 26 & 27 Σεπτεμβρίου 2020 η ιστοσελίδα της τοπικής Ένωσης και τα αποτελέσματα της Κυριακής 20 Σεπτεμβρίου 2020 για το κύπελλο θα τα βρείτε ΕΔΩ.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός