“Snack Bar ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα. Delivery: What's Up 698 944 7710 & 2322 770 770 Αστική χρέωση

Αγώνες Σ-Κ 10-11 Οκτωβρίου 2020 ΕΠΣ Μακεδονίας

Αγώνες Σ-Κ 10 & 11 Οκτωβρίου 2020 ΕΠΣ Μακεδονίας

Η ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοίνωσε το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββάτου 10 Οκτωβρίου και Κυριακής 11 Οκτωβρίου 2020.
Και αυτό το Σαββατοκύριακο θα γίνουν αγώνες μόνο από το 50ο κύπελλο “Στ. Ρεπανάς”.

Αναλυτικά το πρόγραμμα ανά ημέρα και όμιλο.

Αγώνες Σαββάτου 10 Οκτωβρίου 2020.

Β Φάση – 1ος Όμιλος – 1η αγωνιστική.
ΜΑΣ Αγχιάλου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 16.00
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιωνικός
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 16.00

Β Φάση – 2ος Όμιλος – 1η αγωνιστική.
Μακεδονικός Λητής – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 16.00

Β Φάση – 3ος Όμιλος – 1η αγωνιστική.
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 16.00

Β Φάση – 4ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
ΑΕ Φιλύρου – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 16.00

Β Φάση – 5ος Όμιλος – 1η αγωνιστική.
ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες – ΠΑΟ Ν. Επιβατών
Γήπεδο: Σουρωτής (Εγκ.Λόλα. – ώρα: 16.00
Αστέρας Ραιδεστού – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 16.00
Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 16.00

Α Φάση – 25ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό. – ώρα: 16.30
Εσπερος Τερψιθέας – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.30

Α Φάση – 26ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Ρουβίκωνας – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό. – ώρα: 17.30

Α Φάση – 28ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Κεραυνός Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30

Α Φάση – 29ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΑΟ Σούτερς – Αστέρια
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό. – ώρα: 16.30
Ενωση Συκεών – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό. – ώρα: 16.30

Α Φάση – 30ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Αστραπή Μεσαίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 16.30

Α Φάση – 32ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30

Α Φάση – 33ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΑΕ Χαριλάου Αγ.Ελευθέριος – ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού. – ώρα: 16.30

Α Φάση – 34ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ. – ώρα: 16.30

Α Φάση – 35ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 16.30
Πυρσός Αγ.Τριάδας – Αχιλλέας Περαίας      0-3 α/α

Συνέχεια στους αγώνες Σ-Κ 10 & 11 Οκτωβρίου 2020 ΕΠΣ Μακεδονίας με το πρόγραμμα της Κυριακής 11 Οκτωβρίου 2020.

Β Φάση – 1ος Όμιλος – 1η αγωνιστική.
Σμυρναϊκός Βαθυλάκου – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 11.30
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου – Καμπανιακός
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 16.00

Β Φάση – 2ος Όμιλος – 1η αγωνιστική.
Δόξα Αγ.Παύλου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Φοίνικας Πολίχνης – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.00
ΓΣ Ηλιούπολης – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό. – ώρα: 11.00
Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό. – ώρα: 11.00

Β Φάση – 3ος Όμιλος – 1η αγωνιστική.
Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 16.00
Δόξα Ασσήρου – Ιάσων Αυγής
Νέστωρ Οσσας – Θύελλα Περιστερώνας
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 12.00

Β Φάση – 4ος Όμιλος – 1η αγωνιστική.
Εθνικός Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο. – ώρα: 16.00
Πανόραμα – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 16.00
ΑΕ Φαλήρου – Μαραθώνας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00

Β Φάση – 5ος Όμιλος – 1η αγωνιστική.
Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 16.00

Α Φάση – 3ος Όμιλος – 3η αγωνιστική – Από αναβολή.
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 16.30

Α Φάση – 22ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Δάφνη Ακροποτάμου – Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 16.30
Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 16.30

Α Φάση – 23ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό. – ώρα: 11.00
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Μ. Αλέξανδρος Ελλήνων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00

Α Φάση – 24ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Μακεδονία Ευκαρπίας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό. – ώρα: 11.00
Σταυραετός Ευξεινούπολης – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00

Α Φάση – 26ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΑΣ Ατλας Μενεμένης – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό. – ώρα: 16.30

Α Φάση – 27ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 16.30
Λύκοι Δήμου Π. Μελά – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.30

Α Φάση – 28ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΑΣ Αγ. Παύλος – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30

Α Φάση – 30ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Νίκη Νεοχωρούδας – Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 11.30

Α Φάση – 31ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Δόξα Περιβολακίου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 12.00
Μ.Αλέξανδρος Ν.Απολλωνίας – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 12.00

Α Φάση – 32ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Φοίνικας Τούμπας – Δόξα Τούμπας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00

Α Φάση – 34ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΑΣ Πέρα – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ. – ώρα: 11.30

“Snack Bar ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα. Τηλεπαραγγελίες: What's Up 698 944 7710​ & 2322 770 770.

Α Φάση – 36ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Ιωάννης Παπάφης – Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ. – ώρα: 14.00

Κλείνουν οι αγώνες Σ-Κ 10 & 11 Οκτωβρίου 2020 ΕΠΣ Μακεδονίας με το πρόγραμμα της Α1, Α & Β ερασιτεχνικής κατηγορίας της ΕΠΣ Μακεδονίας σεζόν 2020-21 που θα βρείτε ΕΔΩ.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός