“Snack Bar ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα. Delivery: What's Up 698 944 7710 & 2322 770 770 Αστική χρέωση

Αλλαγές στην ΕΠΣ Σερρών νέο πρόγραμμα έως 8-11

Αλλαγές στην ΕΠΣ Σερρών και νέο πρόγραμμα έως και 8 Νοεμβρίου 2020

Αναλυτικά το νέο πρόγραμμα ανά κατηγορία και όμιλο, που αρχίζει στις 17 Οκτωβρίου και ολοκληρώνετε στις 8 Νοεμβρίου 2020. Οι αλλαγές στο πρόγραμμα, όπως και το νέο πρόγραμμα ανακοινώθηκαν προ ολίγου στην ιστοσελίδα της τοπικής Ένωσης ποδοσφαίρου (7-10-2020).

Α1 (Επίλεκτη) ΕΠΣ Σερρών.

5η Αγωνιστική.
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Πρώτη – Λιθότοπος
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ροδολίβος
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Χείμαρρος – Άγιο Πνεύμα
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Σκοτούσσα – Άνω Μητρούσι
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Ανατολή – Αμμουδιά
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Μεγαλοχώρι – Χρυσό
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Δραβίσκος – Νεοχώρι Σερρών
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Άνω Πορόια – Ροδόπολη
Κλήρωση Ευρωπαϊκών αγώνων6η Αγωνιστική.
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Αμμουδιά – Πρώτη
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Ροδόπολη – Χείμαρρος
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Ροδολίβος – Άνω Μητρούσι
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Άγιο Πνεύμα – Σκοτούσσα
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Μεγαλοχώρι – Ανατολή
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Χρυσό – Δραβίσκος
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Λιθότοπος – Άνω Πορόια
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Νεοχώρι Σερρών – Εθνικός Σιδηροκάστρου

7η Αγωνιστική.
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Χρυσό
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Άνω Μητρούσι – Νεοχώρι Σερρών
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Σκοτούσσα – Ροδόπολη
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Ροδολίβος – Άγιο Πνεύμα
Κυριακή 01 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Ανατολή – Πρώτη
Κυριακή 01 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Δραβίσκος – Μεγαλοχώρι
Κυριακή 01 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Άνω Πορόια – Αμμουδιά
Κυριακή 01 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Χείμαρρος – Λιθότοπος
8η Αγωνιστική.
Σάββατο 07 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Δραβίσκος – Ανατολή
Σάββατο 07 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Αμμουδιά – Χείμαρρος
Σάββατο 07 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Ροδόπολη – Ροδολίβος
Σάββατο 07 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Πρώτη – Άνω Πορόια
Κυριακή 08 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Μεγαλοχώρι – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Κυριακή 08 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Χρυσό – Άνω Μητρούσι
Κυριακή 08 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Λιθότοπος – Σκοτούσσα
Κυριακή 08 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Νεοχώρι Σερρών – Άγιο Πνεύμα

Συνέχεια στις αλλαγές στην ΕΠΣ Σερρών και νέο πρόγραμμα με την Α (Ανώτερη) κατηγορία της ΕΠΣ Σερρών.

1ος Όμιλος.

4η Αγωνιστική.
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Νέα Τυρολόη – Οδυσσέας Αναγέννησης
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Καπνόφυτο – Βυρώνεια
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Ηράκλεια – Κ. Δένδρα
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Ν. Πετρίτσι – Στρυμονικό
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Μοναστηράκι – Ποντισμένο

5η Αγωνιστική.
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Ποντισμένο – Νέα Τυρολόη
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Ηράκλεια – Ν. Πετρίτσι
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Οδυσσέας Αναγέννησης – Βυρώνεια
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Στρυμονικό – Καπνόφυτο
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Πλατανάκια – Μοναστηράκι
6η Αγωνιστική.
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Νέα Τυρολόη – Πλατανάκια
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Καπνόφυτο – Ηράκλεια
Κυριακή 01 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Ποντισμένο – Οδυσσέας Αναγέννησης
Κυριακή 01 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Βυρώνεια – Στρυμονικό
Κυριακή 01 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Μοναστηράκι – Κ. Δένδρα
7η Αγωνιστική.
Σάββατο 07 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Ηράκλεια – Βυρώνεια
Σάββατο 07 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Ν. Πετρίτσι – Μοναστηράκι
Κυριακή 08 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Οδυσσέας Αναγέννησης – Στρυμονικό
Κυριακή 08 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Πλατανάκια – Ποντισμένο
Κυριακή 08 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Κ. Δένδρα – Νέα Τυρολόη

2ος Όμιλος

4η Αγωνιστική.
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
ΠΟΣ 2000 – Χριστός
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Λέοντες Σερρών – Ελπίς Σκουτάρεως
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Ιωνικός Σερρών – Ηρακλής Σερρών
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Λευκώνας – Μαυροθάλασσα
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Βισ-Μακ/ικός – Κ. Μητρούσι
νιγρίτα_Καθορισμός εξ αναβολής5η Αγωνιστική.
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Ελπίς Σκουτάρεως – Λευκώνας
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Νιγρίτα 2018 – Βισ-Μακ/ικός
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Ιωνικός Σερρών – Λέοντες Σερρών
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Χριστός – Μαυροθάλασσα
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Κ. Μητρούσι – ΠΟΣ 2000

6η Αγωνιστική.
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Μαυροθάλασσα – Ελπίς Σκουτάρεως
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
ΠΟΣ 2000 – Νιγρίτα 2018
Κυριακή 01 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Κ. Μητρούσι – Χριστός
Κυριακή 01 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Λευκώνας – Ιωνικός Σερρών
Κυριακή 01 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Βισ-Μακ/ικός – Ηρακλής Σερρών
7η Αγωνιστική.
Σάββατο 07 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Νιγρίτα 2018 – Κ. Μητρούσι
Σάββατο 07 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Ιωνικός Σερρών – Μαυροθάλασσα
Σάββατο 07 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Λέοντες Σερρών – Βισ-Μακ/ικός
Κυριακή 08 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Χριστός – Ελπίς Σκουτάρεως
Κυριακή 08 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Ηρακλής Σερρών – ΠΟΣ 2000

3ος Όμιλος

4η Αγωνιστική.
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Εμ. Παπάς – Επτάμυλοι
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Νέα Μπάφρα – Μονόβρυση
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Θύελλα Σερρών – Βαλτοτόπι
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Ν. Ζίχνη – Μεσσολακιά
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Ψυχικό – Πανσουλιακός
πρόγραμμα Ανώτερης Β όμιλος Σερρών5η Αγωνιστική.
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Βαλτοτόπι – Επτάμυλοι
Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2020 & 16:00
Πήγασος – Ν. Ζίχνη
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Μεσσολακιά – Θύελλα Σερρών
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Μονόβρυση – Εμ. Παπάς
Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Ψυχικό – Νέα Μπάφρα

6η Αγωνιστική.
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Επτάμυλοι – Μονόβρυση
Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020 & 15:00
Εμ. Παπάς – Ψυχικό
Κυριακή 01 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Μεσσολακιά – Βαλτοτόπι
Κυριακή 01 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Θύελλα Σερρών – Πήγασος
Κυριακή 01 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Ν. Ζίχνη – Πανσουλιακός
7η Αγωνιστική.
Σάββατο 07 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Πήγασος – Μεσσολακιά
Σάββατο 07 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Νέα Μπάφρα – Ν. Ζίχνη
Κυριακή 08 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Βαλτοτόπι – Μονόβρυση
Κυριακή 08 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Ψυχικό – Επτάμυλοι
Κυριακή 08 Νοεμβρίου 2020 & 15:00
Πανσουλιακός – Θύελλα Σερρών

“Snack Bar ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα. Τηλεπαραγγελίες: What's Up 698 944 7710​ & 2322 770 770.

Κλείνει το άρθρο “Αλλαγές στην ΕΠΣ Σερρών και νέο πρόγραμμα” με το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής που θα βρείτε ΕΔΩ.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός