Advertisements

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 2017-18

Σύμφωνα με παλιά ανακοίνωση της ένωσης η Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2017-18 θα ξεκινήσει το Σ/Κ 9 & 10 Σεπτεμβρίου. Προς το παρών οι ημερομηνίες είναι ενδεικτικές μετά τη 5η Αγωνιστική.

Πρόγραμμα, αποτελέσματα και βαθμολογία για Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 2017-18

Βαθμολογία:

Θέση  Ομάδα  Αγ.  Ν  Ι  Η  Γκολ Διαφορά  Βαθμοί 
ΠΡΟΒΑΤΑΣ  26  19  55:19 +36  58 
ΣΚΟΤΟΥΣΑ  26  18  63:18 +45  57 
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ  26  17  76:23 +53  55 
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ  26  17  80:29 +51  54 
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ  26  16  67:25 +42  53 
ΚΕΡΚΙΝΗ  26  16  53:28 +25  49 
ΧΑΡΩΠΟ  26  12  57:38 +19  41 
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ  26  11  13  45:59 -14  35 
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ  26  12  40:45 -5  30 
10  ΧΡΙΣΤΟΣ  26  15  38:50 -12  25 
11  ΑΓΚΙΣΤΡΟ  26  15  45:65 -20  25 
12  ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ  26  18  30:90 -60  22 
13  ΔΑΣΟΧΩΡΙ  26  18  44:83 -39  18 
14  ΒΑΛΤΕΡΟ  26  25  27:148 -121 

Αποτελέσματα:

1η αγωνιστική. 14η αγωνιστική.
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ 6 – 2 ΒΑΛΤΕΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 0 – 6
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ 3 – 0 ΧΑΡΟΠΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 0 – 2
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1 – 2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 0 – 4
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 4 – 0 ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 1 – 5
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 9 – 0 ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ 2 – 1
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 1 – 0 ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 0 – 2
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΧΑΡΟΠΟ 3 – 1 ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ 1 – 1
2η αγωνιστική. 15η αγωνιστική.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 0 – 1 ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 2 – 1
ΧΑΡΟΠΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 2 – 1 ΒΑΛΤΕΡΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 1 – 4
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ 1 – 2 ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ 0 – 1
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 0 – 1 ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ 1 – 0
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 0 – 3 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 5 – 0
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΒΑΛΤΕΡΟ 6 – 0 ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 6 – 0
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 0 – 6 ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΧΑΡΟΠΟ 2 – 2
3η αγωνιστική. 16η αγωνιστική.
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ 0 – 1 ΧΡΙΣΤΟΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 0 – 3
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 3 – 0 ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΒΑΛΤΕΡΟ 7 – 1
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ 6 – 1 ΧΑΡΟΠΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 1 – 2
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 2 – 2 ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 3 – 0
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 3 – 1 ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 0 – 3
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΧΑΡΟΠΟ 1 – 0 ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ 0 – 2
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 4 – 0 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 1 – 4
4η αγωνιστική. 17η αγωνιστική.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 0 – 5 ΒΑΛΤΕΡΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 0 – 6
ΧΑΡΟΠΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 2 – 0 ΚΕΡΚΙΝΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ 2 – 1
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 0 – 0 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 4 – 0
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ 4 – 6 ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 1 – 4
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 4 – 1 ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ 3 – 1
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ 1 – 2 ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 0 – 3
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 0 – 4 ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΧΑΡΟΠΟ 3 – 0
5η αγωνιστική. 18η αγωνιστική.
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ 1 – 6 ΧΑΡΟΠΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ 4 – 3
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 1 – 3 ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ 3 – 1
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 2 – 0 ΧΡΙΣΤΟΣ – ΒΑΛΤΕΡΟ 5 – 0
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΧΑΡΟΠΟ 1 – 1 ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 5 – 2
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 1 – 1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 2 – 1
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 5 – 0 ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 2 – 1
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 1 – 2 ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 3 – 0
6η αγωνιστική. 19η αγωνιστική.
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ 3 – 0 ΒΑΛΤΕΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 1 – 9
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ 4 – 1 ΧΑΡΟΠΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 3 – 1
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 0 – 3 ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ 0 – 1
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΑΡΟΠΟ 0 – 5 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 1 – 2
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 0 – 1 ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 0 – 2
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 0 – 1 ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2 – 1
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 3 – 0 ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ 0 – 2
7η αγωνιστική. 20η αγωνιστική.
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ 2 – 6 ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 0 – 1
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 1 – 0 ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ 5 – 0
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 2 – 2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 3 – 1
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 0 – 1 ΚΕΡΚΙΝΗ – ΒΑΛΤΕΡΟ 8 – 0
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 1 – 4 ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 6 – 0
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2 – 1 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 1 – 1
ΧΑΡΟΠΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ 2 – 1 ΧΡΙΣΤΟΣ – ΧΑΡΟΠΟ 1 – 3
8η αγωνιστική. 21η αγωνιστική.
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 1 – 5 ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΒΑΛΤΕΡΟ 4 – 0
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΧΑΡΟΠΟ 0 – 2 ΧΑΡΟΠΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 0 – 1
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1 – 1 ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 0 – 4
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 3 – 0 ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 3 – 0
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ 1 – 1 ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 2 – 5
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 4 – 0 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ 3 – 1
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 3 – 0 ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ 1 – 3
9η αγωνιστική. 22η αγωνιστική.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 1 – 3 ΒΑΛΤΕΡΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 1 – 3
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 2 – 1 ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 3 – 0
ΧΑΡΟΠΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ 2 – 0 ΚΕΡΚΙΝΗ – ΧΑΡΟΠΟ 4 – 0
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ 4 – 2 ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 3 – 1
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 1 – 4 ΧΡΙΣΤΟΣ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 2 – 1
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΒΑΛΤΕΡΟ 4 – 2 ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 3 – 1
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 1 – 2 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ 6 – 0
10η αγωνιστική. 23η αγωνιστική.
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΧΑΡΟΠΟ 1 – 8 ΧΑΡΟΠΟ – ΒΑΛΤΕΡΟ 8 – 0
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 4 – 0 ΧΡΙΣΤΟΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 0 – 4
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ 0 – 1 ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 2 – 5
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 5 – 0 ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 3 – 4
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ 1 – 1 ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 1 – 1
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 2 – 2 ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 0 – 2
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 1 – 1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ 1 – 0
11η αγωνιστική. 24η αγωνιστική.
ΧΑΡΟΠΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 4 – 0 ΒΑΛΤΕΡΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2 – 5
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ 7 – 2 ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 0 – 2
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ 4 – 2 ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 3 – 1
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 1 – 1 ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 1 – 0
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 0 – 1 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ 4 – 1
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 0 – 1 ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΧΑΡΟΠΟ 5 – 2
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ 4 – 1 ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 2 – 1
12η αγωνιστική. 25η αγωνιστική.
ΧΑΡΟΠΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 2 – 2 ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ 8 – 0
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 2 – 5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 7 – 0
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 4 – 1 ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ 10 – 7
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 0 – 1 ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 1 – 1
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 1 – 1 ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ 2 – 0
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 0 – 0 ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΧΑΡΟΠΟ 1 – 1
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΧΡΙΣΤΟΣ 3 – 0 ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 1 – 3
13η αγωνιστική. 26η αγωνιστική.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΧΑΡΟΠΟ 1 – 1 ΧΑΡΟΠΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1 – 2
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ 0 – 2 ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ 2 – 0
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ 10 – 0 ΒΑΛΤΕΡΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 2 – 4
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ 2 – 0 ΚΕΡΚΙΝΗ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 2 – 1
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ 6 – 1 ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ 2 – 2
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ 3 – 1 ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 2 – 3
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 2 – 3 ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 1 – 10

Επίλεκτη Σερρών 2017-18 Βαθμολογία και αποτελέσματα ΕΔΩ

Advertisements