Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 2019 – 2020

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 2019 – 2020.  Βαθμολογία, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα.

Τρεχούμενη αγωνιστική, μετά τη βαθμολογία όλες οι αγωνιστικές.

Κατάταξη Ομάδες Πόντοι Αγώνες Νίκησε Ισοφάρισε Έχασε Διαφορά Διαφορά γκολ Παρούσα μορφή
1 Μεγαλοχώρι 55 20 18 1 1 80 - 16 64 ΝΙΝΝΝ
2 Ροδόπολη 46 20 14 4 2 73 - 21 52 ΝΙΝΝΝ
3 Καπνόφυτο 39 20 12 3 5 40 - 18 22 ΝΗΗΗΗ
4 Χριστός 37 20 12 1 7 52 - 31 21 ΗΝΝΝΝ
5 Ποντισμένο 32 20 10 2 8 45 - 39 6 ΝΝΝΝΗ
6 Κερκίνη 29 20 9 2 9 56 - 43 13 ΝΝΝΗΗ
7 Ν. Πετρίτσι 28 20 9 1 10 44 - 39 5 ΝΝΗΗΗ
8 Δασοχώρι 26 20 8 2 10 36 - 33 3 ΗΗΙΝΝ
9 Πλατανάκια 14 20 4 2 14 20 - 66 -46 ΗΗΙΗΗ
10 Νέα Τυρολόη 12 20 3 3 14 27 - 71 -44 ΗΗΗΙΝ
11 Μοναστηράκι 1 20 0 1 19 10 - 106 -96 ΗΗΗΙΗ

1η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
2η Αγωνιστική
Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
3η Αγωνιστική
Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου, 2019 16:30
Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου, 2019 16:30
Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου, 2019 16:30
4η Αγωνιστική
Σάββατο 05 Οκτωβρίου, 2019 16:30
Σάββατο 05 Οκτωβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 06 Οκτωβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 06 Οκτωβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 06 Οκτωβρίου, 2019 16:30
5η Αγωνιστική
Σάββατο 12 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Σάββατο 12 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
6η Αγωνιστική
Σάββατο 19 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
7η Αγωνιστική
Σάββατο 26 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Σάββατο 26 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
8η Αγωνιστική
Σάββατο 02 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 02 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
9η Αγωνιστική
Σάββατο 09 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
10η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 16 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 16 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
11η Αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
12η Αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 30 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 30 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
13η Αγωνιστική
Σάββατο 07 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
14η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
15η Αγωνιστική
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
16η Αγωνιστική
Σάββατο 11 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
17η Αγωνιστική
Σάββατο 18 Ιανουαρίου, 2020
Σάββατο 18 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 18 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
18η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 25 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 25 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
19η Αγωνιστική
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
20η Αγωνιστική
Σάββατο 08 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 08 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
21η Αγωνιστική
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
22η Αγωνιστική
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου, 2020
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου, 2020 15:30

 Πηγή για το πρόγραμμα “Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 2019 – 2020” η ΕΠΣ Σερρών.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός