Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2016-17

Πρόγραμμα, αποτελέσματα και βαθμολογία για Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2016-17

Βαθμολογία:

Θέση  Ομάδα  Βαθμοί
Ν. Σκοπός  62
Α.Ε Νιγρίτας  55
Π.Σ Σέρρες  50
Ίβηρα  48
Νεοχώρι  45
Βαλτοτόπι  42
Α.Ο Νιγρίτας  40
Μαυρόλοφος  38
Βέργη  35
10  Ορεινή  28
11  Ανατολή  24
12  Τριανταφυλλιά  22
13  Άγιο Πνεύμα  17
14  Δημητρήτσι  4

Αποτελέσματα από Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2016-17:

1η Αγωνιστική. 14η Αγωνιστική.
Βέργη  0 – 0 Ορεινή Δημητρήτσι  1 – 5 Ανατολή
Ανατολή 2 – 0 Δημητρήτσι Νεοχώρι  6 – 1 Τριανταφυλλιά
Βαλτοτόπι 1 – 0 Α.Ο Νιγρίτας Ίβηρα  0 – 2 Ν. Σκοπός
Ν. Σκοπός 1 – 0 Ίβηρα Άγιο Πνεύμα  1 – 2 Α.Ε Νιγρίτας
Π.Σ Σέρρες 1 – 1 Μαυρόλοφος Μαυρόλοφος  2 – 1 Π.Σ Σέρρες
Α.Ε Νιγρίτας 2 – 0 Άγιο Πνεύμα Ορεινή  2 – 0 Βέργη
Τριανταφυλλιά  0 – 3 Νεοχώρι Α.Ο Νιγρίτας  0 – 2 Βαλτοτόπι
2η Αγωνιστική. 15η Αγωνιστική.
Δημητρήτσι  1 – 2 Τριανταφυλλιά Τριανταφυλλιά  1 – 1 Δημητρήτσι
Ανατολή 0 – 0 Π.Σ Σέρρες Βέργη  2 – 0 Ίβηρα
Νεοχώρι  3 – 2 Βαλτοτόπι Ορεινή  0 – 0 Α.Ο Νιγρίτας
Ίβηρα  3 – 1 Βέργη Βαλτοτόπι 0 – 0 Νεοχώρι
Α.Ο Νιγρίτας  1 – 1 Ορεινή Ν. Σκοπός 2 – 0 Άγιο Πνεύμα
Μαυρόλοφος  1 – 1 Α.Ε Νιγρίτας Α.Ε Νιγρίτας 1 – 2 Μαυρόλοφος
Άγιο Πνεύμα  0 – 3 Ν. Σκοπός Π.Σ Σέρρες 3 – 0 Ανατολή
3η Αγωνιστική. 16η Αγωνιστική.
Βέργη  2 – 0 Άγιο Πνεύμα Νεοχώρι  4 – 0 Ορεινή
Α.Ο Νιγρίτας  2 – 0 Ίβηρα Δημητρήτσι  0 – 4 Βαλτοτόπι
Π.Σ Σέρρες 2 – 1 Α.Ε Νιγρίτας Ανατολή 1 – 1 Τριανταφυλλιά
Τριανταφυλλιά  0 – 2 Ανατολή Ίβηρα  1 – 0 Α.Ο Νιγρίτας
Ν. Σκοπός 2 – 2 Μαυρόλοφος Άγιο Πνεύμα  1 – 2 Βέργη
Βαλτοτόπι 1 – 2 Δημητρήτσι Μαυρόλοφος  0 – 1 Ν. Σκοπός
Ορεινή  0 – 3 Νεοχώρι Α.Ε Νιγρίτας 3 – 0 Π.Σ Σέρρες
4η Αγωνιστική. 17η Αγωνιστική.
Νεοχώρι  3 – 0 Ίβηρα Βέργη  0 – 0 Μαυρόλοφος
Ανατολή 0 – 1 Βαλτοτόπι Π.Σ Σέρρες 6 – 1 Τριανταφυλλιά
Δημητρήτσι  0 – 4 Ορεινή Ν. Σκοπός 1 – 2 Α.Ε Νιγρίτας
Α.Ε Νιγρίτας 3 – 2 Ν. Σκοπός Ορεινή  2 – 0 Δημητρήτσι
Μαυρόλοφος  1 – 2 Βέργη Βαλτοτόπι 0 – 1 Ανατολή
Άγιο Πνεύμα  2 – 4 Α.Ο Νιγρίτας Α.Ο Νιγρίτας  2 – 1 Άγιο Πνεύμα
Τριανταφυλλιά  2 – 5 Π.Σ Σέρρες Ίβηρα  0 – 0 Νεοχώρι
5η Αγωνιστική. 18η Αγωνιστική.
Βέργη  1 – 1 Α.Ε Νιγρίτας Τριανταφυλλιά  1 – 1 Βαλτοτόπι
Νεοχώρι  2 – 0 Άγιο Πνεύμα Δημητρήτσι  0 – 2 Ίβηρα
Α.Ο Νιγρίτας  2 – 0 Μαυρόλοφος Ανατολή 2 – 2 Ορεινή
Π.Σ Σέρρες 2 – 3 Ν. Σκοπός Μαυρόλοφος  3 – 1 Α.Ο Νιγρίτας
Βαλτοτόπι 3 – 0 Τριανταφυλλιά Ν. Σκοπός 3 – 1 Π.Σ Σέρρες
Ορεινή  1 – 0 Ανατολή Α.Ε Νιγρίτας 2 – 1 Βέργη
Ίβηρα  5 – 0 Δημητρήτσι Άγιο Πνεύμα  1 – 1 Νεοχώρι
6η Αγωνιστική. 19η Αγωνιστική.
Δημητρήτσι  1 – 2 Άγιο Πνεύμα Νεοχώρι  3 – 0 Μαυρόλοφος
Ανατολή 0 – 0 Ίβηρα Βέργη  0 – 1 Ν. Σκοπός
Μαυρόλοφος  1 – 1 Νεοχώρι Άγιο Πνεύμα  5 – 1 Δημητρήτσι
Α.Ε Νιγρίτας 1 – 1 Α.Ο Νιγρίτας Ίβηρα  2 – 0 Ανατολή
Τριανταφυλλιά  2 – 0 Ορεινή Α.Ο Νιγρίτας  1 – 3 Α.Ε Νιγρίτας
Ν. Σκοπός 4 – 0 Βέργη Π.Σ Σέρρες 2 – 0 Βαλτοτόπι
Βαλτοτόπι 1 – 2 Π.Σ Σέρρες Ορεινή  3 – 3 Τριανταφυλλιά
7η Αγωνιστική. 20η Αγωνιστική.
Νεοχώρι  1 – 1 Α.Ε Νιγρίτας Τριανταφυλλιά  1 – 0 Ίβηρα
Δημητρήτσι  0 – 2 Μαυρόλοφος Μαυρόλοφος  4 – 1 Δημητρήτσι
Ορεινή  3 – 3 Βαλτοτόπι Ανατολή 2 – 0 Άγιο Πνεύμα
Άγιο Πνεύμα  1 – 0 Ανατολή Α.Ε Νιγρίτας 3 – 0 Νεοχώρι
Π.Σ Σέρρες 5 – 1 Βέργη Ν. Σκοπός 2 – 0 Α.Ο Νιγρίτας
Α.Ο Νιγρίτας  0 – 0 Ν. Σκοπός Βαλτοτόπι 4 – 0 Ορεινή
Ίβηρα  3 – 0 Τριανταφυλλιά Βέργη  2 – 1 Π.Σ Σέρρες
8η Αγωνιστική. 21η Αγωνιστική.
Ανατολή 0 – 3 Μαυρόλοφος Νεοχώρι  1 – 1 Ν. Σκοπός
Βέργη  0 – 1 Α.Ο Νιγρίτας Δημητρήτσι  0 – 6 Α.Ε Νιγρίτας
Βαλτοτόπι 4 – 0 Ίβηρα Π.Σ Σέρρες 3 – 1 Ορεινή
Ορεινή  1 – 0 Π.Σ Σέρρες Α.Ο Νιγρίτας  0 – 1 Βέργη
Ν. Σκοπός 2 – 0 Νεοχώρι Ίβηρα  2 – 0 Βαλτοτόπι
Α.Ε Νιγρίτας 3 – 0 Δημητρήτσι Άγιο Πνεύμα  4 – 1 Τριανταφυλλιά
Τριανταφυλλιά  0 – 2 Άγιο Πνεύμα Μαυρόλοφος  0 – 0 Ανατολή
9η Αγωνιστική. 22η Αγωνιστική.
Δημητρήτσι  0 – 6 Ν. Σκοπός Τριανταφυλλιά  3 – 2 Μαυρόλοφος
Νεοχώρι  2 – 0 Βέργη Ανατολή 0 – 2 Α.Ε Νιγρίτας
Μαυρόλοφος  5 – 0 Τριανταφυλλιά Βαλτοτόπι 3 – 0 Άγιο Πνεύμα
Α.Ε Νιγρίτας 4 – 0 Ανατολή Βέργη  1 – 1 Νεοχώρι
Ίβηρα  3 – 0 Ορεινή Ορεινή  1 – 2 Ίβηρα
Άγιο Πνεύμα  0 – 2 Βαλτοτόπι Α.Ο Νιγρίτας  1 – 1 Π.Σ Σέρρες
Π.Σ Σέρρες 1 – 1 Α.Ο Νιγρίτας Ν. Σκοπός 5 – 0 Δημητρήτσι
10η Αγωνιστική. 23η Αγωνιστική.
Τριανταφυλλιά  0 – 4 Α.Ε Νιγρίτας Νεοχώρι  0 – 0 Α.Ο Νιγρίτας
Ν. Σκοπός 5 – 0 Ανατολή Ανατολή 0 – 2 Ν. Σκοπός
Βαλτοτόπι 1 – 1 Μαυρόλοφος Π.Σ Σέρρες 4 – 0 Ίβηρα
Ίβηρα  1 – 1 Π.Σ Σέρρες Μαυρόλοφος  0 – 2 Βαλτοτόπι
Βέργη  4 – 0 Δημητρήτσι Δημητρήτσι  1 – 3 Βέργη
Ορεινή  2 – 1 Άγιο Πνεύμα Α.Ε Νιγρίτας 5 – 0 Τριανταφυλλιά
Α.Ο Νιγρίτας  3 – 2 Νεοχώρι Άγιο Πνεύμα  0 – 2 Ορεινή
11η Αγωνιστική. 24η Αγωνιστική.
Ανατολή 1 – 0 Βέργη Τριανταφυλλιά  0 – 1 Ν. Σκοπός
Δημητρήτσι  0 – 4 Α.Ο Νιγρίτας Α.Ο Νιγρίτας  3 – 0 Δημητρήτσι
Ν. Σκοπός 5 – 0 Τριανταφυλλιά Βέργη  4 – 2 Ανατολή
Μαυρόλοφος  3 – 0 Ορεινή Βαλτοτόπι 1 – 2 Α.Ε Νιγρίτας
Π.Σ Σέρρες 2 – 0 Νεοχώρι Ίβηρα  3 – 1 Άγιο Πνεύμα
Α.Ε Νιγρίτας 1 – 2 Βαλτοτόπι Ορεινή  0 – 2 Μαυρόλοφος
Άγιο Πνεύμα  1 – 2 Ίβηρα Νεοχώρι  0 – 2 Π.Σ Σέρρες
12η Αγωνιστική. 25η Αγωνιστική.
Βέργη  3 – 0 Τριανταφυλλιά Δημητρήτσι  0 – 4 Νεοχώρι
Νεοχώρι  5 – 0 Δημητρήτσι Μαυρόλοφος  1 – 4 Ίβηρα
Βαλτοτόπι 1 – 1 Ν. Σκοπός Ανατολή 0 – 3 Α.Ο Νιγρίτας
Ορεινή  0 – 4 Α.Ε Νιγρίτας Α.Ε Νιγρίτας 8 – 0 Ορεινή
Α.Ο Νιγρίτας  5 – 0 Ανατολή Τριανταφυλλιά  4 – 3 Βέργη
Ίβηρα  3 – 2 Μαυρόλοφος Ν. Σκοπός 4 – 1 Βαλτοτόπι
Άγιο Πνεύμα  1 – 4 Π.Σ Σέρρες Π.Σ Σέρρες 3 – 1 Άγιο Πνεύμα
13η Αγωνιστική. 26η Αγωνιστική.
Βέργη  1 – 1 Βαλτοτόπι Δημητρήτσι  2 – 6 Π.Σ Σέρρες
Ανατολή 0 – 0 Νεοχώρι Ορεινή  0 – 3 Ν. Σκοπός
Τριανταφυλλιά  2 – 1 Α.Ο Νιγρίτας Βαλτοτόπι 5 – 0 Βέργη
Ν. Σκοπός 1 – 1 Ορεινή Νεοχώρι  4 – 1 Ανατολή
Π.Σ Σέρρες 6 – 0 Δημητρήτσι Α.Ο Νιγρίτας  3 – 1 Τριανταφυλλιά
Μαυρόλοφος  2 – 0 Άγιο Πνεύμα Ίβηρα  2 – 1 Α.Ε Νιγρίτας
Α.Ε Νιγρίτας 0 – 1 Ίβηρα Άγιο Πνεύμα  1 – 1 Μαυρόλοφος
Advertisements