Advertisements

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2017-18

Σύμφωνα με παλιά ανακοίνωση της ένωσης η Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2017-18 θα ξεκινήσει το Σ/Κ 9 & 10 Σεπτεμβρίου.

Θέση Ομάδα Αγ. Ν Ι Η Γκολ Διαφορά Βαθμοί
1 ΝΕΟΧΩΡΙ 26 21 3 2 58:14 +44 66
2 ΑΝΑΤΟΛΗ 26 21 1 4 67:15 +52 64
3 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 25 17 4 4 62:25 +37 55
4 ΟΡΕΙΝΗ 26 15 2 9 46:38 +8 47
5 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 26 11 5 10 47:36 +11 38
6 ΝΙΓΡΙΤΑ 26 9 8 9 47:38 +9 35
7 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 26 10 5 11 41:47 -6 35
8 ΠΗΓΑΣΟΣ 26 9 6 11 48:42 +6 33
9 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 26 9 3 14 42:54 -12 30
10 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 26 9 3 14 31:49 -18 30
11 ΠΡΩΤΗ 26 7 8 11 44:44 0 29
12 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 25 7 5 13 33:66 -33 26
13 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 26 3 6 17 28:70 -42 15
14 ΠΟΣ 2000 26 2 3 21 9:65 -56 9
1η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 9/9/2017 ΠΟΣ 2000 – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 0 – 4
ΣΑΒ. 9/9/2017 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΑΝΑΤΟΛΗ 0 – 1
ΣΑΒ. 9/9/2017 ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ 0 – 3
ΣΑΒ. 9/9/2017 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ 2 – 3
ΚΥΡ. 10/9/2017 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΡΩΤΗ 1 – 1
ΚΥΡ. 10/9/2017 ΟΡΕΙΝΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 3 – 1
ΚΥΡ. 10/9/2017 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 5 – 1
2η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 16/9/2017 ΝΕΟΧΩΡΙ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 6 – 0
ΣΑΒ. 16/9/2017 ΑΝΑΤΟΛΗ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 0 – 2
ΣΑΒ. 16/9/2017 ΠΡΩΤΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 1 – 1
ΚΥΡ. 17/9/2017 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΠΟΣ 2000 1 – 0
ΚΥΡ. 17/9/2017 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 3 – 2
ΚΥΡ. 17/9/2017 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ 0 – 0
ΚΥΡ. 17/9/2017 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΟΡΕΙΝΗ 1 – 3
3η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 23/9/2017 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΝΑΤΟΛΗ 0 – 2
ΣΑΒ. 23/9/2017 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 3 – 3
ΣΑΒ. 23/9/2017 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΡΩΤΗ 4 – 2
ΚΥΡ. 24/9/2017 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 3 – 1
ΚΥΡ. 24/9/2017 ΟΡΕΙΝΗ – ΠΟΣ 2000 4 – 1
ΚΥΡ. 24/9/2017 ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 5 – 1
ΚΥΡ. 24/9/2017 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ 1 – 1
4η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 30/9/2017 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΟΡΕΙΝΗ 0 – 2
ΣΑΒ. 30/9/2017 ΠΡΩΤΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ 3 – 0
ΣΑΒ. 30/9/2017 ΑΝΑΤΟΛΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ 0 – 1
ΣΑΒ. 30/9/2017 ΠΟΣ 2000 – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 0 – 1
ΚΥΡ. 1 /1 0/ 2017 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 – 1
ΚΥΡ. 1 /1 0/ 2017 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 – 2
ΚΥΡ. 1 /1 0/ 2017 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 1 – 2
5η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 7 /1 0/ 2017 ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΟΣ 2000 3 – 0
ΣΑΒ. 7 /1 0/ 2017 ΑΝΑΤΟΛΗ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 – 0
ΣΑΒ. 7 /1 0/ 2017 ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΡΩΤΗ 1 – 1
ΣΑΒ. 7 /1 0/ 2017 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 – 2
ΚΥΡ. 8 /1 0/ 2017 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 0 – 3
ΚΥΡ. 8 /1 0/ 2017 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 2 – 1
ΚΥΡ. 8 /1 0/ 2017 ΟΡΕΙΝΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 2 – 0
6η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 14 /1 0/ 2017 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ 0 – 2
ΣΑΒ. 14 /1 0/ 2017 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 1 – 1
ΣΑΒ. 14 /1 0/ 2017 ΠΟΣ 2000 – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 – 2
ΣΑΒ. 14 /1 0/ 2017 ΠΡΩΤΗ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 – 1
ΚΥΡ. 15 /1 0/ 2017 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΑΝΑΤΟΛΗ 0 – 1
ΚΥΡ. 15 /1 0/ 2017 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ 0 – 2
ΚΥΡ. 15 /1 0/ 2017 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΟΡΕΙΝΗ 1 – 0
7η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 21 /1 0/ 2017 ΠΡΩΤΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 5 – 1
ΣΑΒ. 21 /1 0/ 2017 ΑΝΑΤΟΛΗ – ΠΟΣ 2000 3 – 0
ΣΑΒ. 21 /1 0/ 2017 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 5 – 0
ΣΑΒ. 21 /1 0/ 2017 ΝΕΟΧΩΡΙ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 2 – 1
ΚΥΡ. 22 /1 0/ 2017 ΟΡΕΙΝΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 2 – 1
ΚΥΡ. 22 /1 0/ 2017 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 – 4
ΚΥΡ. 22 /1 0/ 2017 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 2 – 2
8η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 28 /1 0/ 2017 ΠΟΣ 2000 – ΠΡΩΤΗ 1 – 5
ΣΑΒ. 28 /1 0/ 2017 ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 6 – 3
ΣΑΒ. 28 /1 0/ 2017 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 – 2
ΣΑΒ. 28 /1 0/ 2017 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΟΡΕΙΝΗ 0 – 1
ΣΑΒ. 28 /1 0/ 2017 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΝΑΤΟΛΗ 2 – 1
ΚΥΡ. 29 /1 0/ 2017 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ 2 – 0
ΚΥΡ. 29 /1 0/ 2017 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 4 – 0
9η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 4 /1 1/ 2017 ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ 2 – 1
ΣΑΒ. 4 /1 1/ 2017 ΠΡΩΤΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 2 – 0
ΣΑΒ. 4 /1 1/ 2017 ΑΝΑΤΟΛΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 4 – 0
ΣΑΒ. 4 /1 1/ 2017 ΠΟΣ 2000 – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 0 – 4
ΚΥΡ. 5 /1 1/ 2017 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 1 – 1
ΚΥΡ. 5 /1 1/ 2017 ΟΡΕΙΝΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 3 – 1
ΚΥΡ. 5 /1 1/ 2017 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 1 – 1
10η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 11 /1 1/ 2017 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 0 – 2
ΣΑΒ. 11 /1 1/ 2017 ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΡΩΤΗ 0 – 1
ΣΑΒ. 11 /1 1/ 2017 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 – 2
ΣΑΒ. 11 /1 1/ 2017 ΝΕΟΧΩΡΙ – ΟΡΕΙΝΗ 0 – 1
ΣΑΒ. 11 /1 1/ 2017 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΟΣ 2000 3 – 1
ΚΥΡ. 12 /1 1/ 2017 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 4 – 0
ΚΥΡ. 12 /1 1/ 2017 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΑΝΑΤΟΛΗ 2 – 6
11η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 18 /1 1/ 2017 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 1 – 3
ΣΑΒ. 18 /1 1/ 2017 ΠΟΣ 2000 – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 0 – 2
ΣΑΒ. 18 /1 1/ 2017 ΠΡΩΤΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 3 – 1
ΚΥΡ. 19 /1 1/ 2017 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ 0 – 2
ΚΥΡ. 19 /1 1/ 2017 ΟΡΕΙΝΗ – ΑΝΑΤΟΛΗ 0 – 2
ΚΥΡ. 19 /1 1/ 2017 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ 2 – 2
ΚΥΡ. 19 /1 1/ 2017 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 1 – 3
12η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 25 /1 1/ 2017 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΟΣ 2000 6 – 0
ΣΑΒ. 25 /1 1/ 2017 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΟΡΕΙΝΗ 1 – 0
ΣΑΒ. 25 /1 1/ 2017 ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 1 – 3
ΣΑΒ. 25 /1 1/ 2017 ΑΝΑΤΟΛΗ – ΠΡΩΤΗ 1 – 1
ΚΥΡ. 26 /1 1/ 2017 ΝΕΟΧΩΡΙ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 2 – 1
ΚΥΡ. 26 /1 1/ 2017 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 2 – 2
ΚΥΡ. 26 /1 1/ 2017 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 5 – 0
13η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 2/12/2017 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 3 – 2
ΣΑΒ. 2/12/2017 ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 3 – 1
ΣΑΒ. 2/12/2017 ΠΟΣ 2000 – ΝΕΟΧΩΡΙ 0 – 5
ΣΑΒ. 2/12/2017 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ 1 – 0
ΣΑΒ. 2/12/2017 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 – 1
ΚΥΡ. 3/12/2017 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΑΝΑΤΟΛΗ 0 – 1
ΚΥΡ. 3/12/2017 ΟΡΕΙΝΗ – ΠΡΩΤΗ 2 – 1
14η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 9/12/2017 ΠΡΩΤΗ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 – 1
ΣΑΒ. 9/12/2017 ΑΝΑΤΟΛΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 3 – 0
ΣΑΒ. 9/12/2017 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 3 – 1
ΣΑΒ. 9/12/2017 ΝΕΟΧΩΡΙ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 2 – 0
ΣΑΒ. 9/12/2017 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΠΟΣ 2000 4 – 0
ΚΥΡ. 10/12/2017 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΟΡΕΙΝΗ 2 – 1
ΚΥΡ. 10/12/2017 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 2 – 3
15η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 16/12/2017 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΡΩΤΗ 3 – 1
ΣΑΒ. 16/12/2017 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 – 0
ΣΑΒ. 16/12/2017 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 3 – 1
ΣΑΒ. 16/12/2017 ΠΟΣ 2000 – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 0 – 0
ΣΑΒ. 16/12/2017 ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ 0 – 1
ΚΥΡ. 17/12/2017 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΑΝΑΤΟΛΗ 1 – 2
ΚΥΡ. 17/12/2017 ΟΡΕΙΝΗ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 4 – 1
16η Αγωνιστική
ΚΥΡ. 7/1/2018 ΑΝΑΤΟΛΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ 6 – 1
ΚΥΡ. 7/1/2018 ΝΕΟΧΩΡΙ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 2 – 0
ΚΥΡ. 7/1/2018 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 4 – 1
ΚΥΡ. 7/1/2018 ΠΟΣ 2000 – ΟΡΕΙΝΗ 1 – 2
ΚΥΡ. 7/1/2018 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 4 – 0
ΚΥΡ. 7/1/2018 ΠΡΩΤΗ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 0 – 0
ΚΥΡ. 7/1/2018 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 0 – 0
17η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 13/1/2018 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΟΣ 2000 1 – 2
ΣΑΒ. 13/1/2018 ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΝΑΤΟΛΗ 2 – 0
ΣΑΒ. 13/1/2018 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΡΩΤΗ 1 – 1
ΣΑΒ. 13/1/2018 ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 0 – 3
ΚΥΡ. 14/1/2018 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 4 – 1
ΚΥΡ. 14/1/2018 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 0 – 6
ΚΥΡ. 14/1/2018 ΟΡΕΙΝΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 4 – 1
18η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 27/1/2018 ΠΡΩΤΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ 1 – 2
ΣΑΒ. 27/1/2018 ΠΟΣ 2000 – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 – 2
ΣΑΒ. 27/1/2018 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 1 – 6
ΣΑΒ. 27/1/2018 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΟΡΕΙΝΗ 1 – 0
ΚΥΡ. 28/1/2018 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ 2 – 1
ΚΥΡ. 28/1/2018 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 – 4
ΚΥΡ. 28/1/2018 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΑΝΑΤΟΛΗ 0 – 3
19η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 3/2/2018 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 7 – 2
ΣΑΒ. 3/2/2018 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΟΣ 2000 0 – 0
ΣΑΒ. 3/2/2018 ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 3 – 2
ΣΑΒ. 3/2/2018 ΑΝΑΤΟΛΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 5 – 0
ΣΑΒ. 3/2/2018 ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 – 1
ΣΑΒ. 3/2/2018 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΠΡΩΤΗ 1 – 0
ΚΥΡ. 4/2/2018 ΟΡΕΙΝΗ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 1 – 2
20η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 10/2/2018 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ 0 – 3
ΣΑΒ. 10/2/2018 ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΟΡΕΙΝΗ 2 – 2
ΣΑΒ. 10/2/2018 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 – 0
ΣΑΒ. 10/2/2018 ΠΟΣ 2000 – ΑΝΑΤΟΛΗ 0 – 2
ΚΥΡ. 11/2/2018 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ 4 – 0
ΚΥΡ. 11/2/2018 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΠΡΩΤΗ 4 – 1
ΚΥΡ. 11/2/2018 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 – 0
21η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 24/2/2018 ΠΡΩΤΗ – ΠΟΣ 2000 1 – 2
ΣΑΒ. 24/2/2018 ΑΝΑΤΟΛΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 3 – 0
ΣΑΒ. 24/2/2018 ΝΕΟΧΩΡΙ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 0 – 0
ΣΑΒ. 24/2/2018 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 – 4
ΚΥΡ. 25/2/2018 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 0 – 6
ΚΥΡ. 25/2/2018 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 2 – 0
ΤΕΤΑΡΤΗ 7/3/2018 ΟΡΕΙΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ 2 – 1
22η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 3/3/2018 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ 1 – 3
ΣΑΒ. 3/3/2018 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 4 – 0
ΣΑΒ. 3/3/2018 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΡΩΤΗ 3 – 2
ΚΥΡ. 4/3/2018 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 – 1
ΚΥΡ. 4/3/2018 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΟΡΕΙΝΗ 1 – 3
ΚΥΡ. 4/3/2018 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΟΣ 2000 4 – 0
ΤΕΤΑΡΤΗ 7/3/2018 ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΑΝΑΤΟΛΗ 2 – 3
23η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 10/3/2018 ΑΝΑΤΟΛΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 4 – 0
ΣΑΒ. 10/3/2018 ΠΡΩΤΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 1 – 4
ΣΑΒ. 10/3/2018 ΠΟΣ 2000 – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 0 – 2
ΚΥΡ. 11/3/2018 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 3 – 1
ΚΥΡ. 11/3/2018 ΟΡΕΙΝΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ 0 – 4
ΚΥΡ. 11/3/2018 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ 1 – 1
ΚΥΡ. 11/3/2018 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 0 – 3
24η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 17/3/2018 ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 0 – 1
ΣΑΒ. 17/3/2018 ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 – 0
ΣΑΒ. 17/3/2018 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 3 – 0
ΣΑΒ. 17/3/2018 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 3 – 3
ΣΑΒ. 17/3/2018 ΑΝΑΤΟΛΗ – ΟΡΕΙΝΗ 4 – 0
ΚΥΡ. 18/3/2018 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΟΣ 2000 1 – 1
ΚΥΡ. 18/3/2018 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΡΩΤΗ 2 – 1
25η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 24/3/2018 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 1 – 2
ΣΑΒ. 24/3/2018 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ 0 – 6
ΣΑΒ. 24/3/2018 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 3 – 0
ΣΑΒ. 24/3/2018 ΟΡΕΙΝΗ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 – 2
ΣΑΒ. 24/3/2018 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 3 – 0
ΣΑΒ. 24/3/2018 ΠΡΩΤΗ – ΑΝΑΤΟΛΗ 1 – 5
ΣΑΒ. 24/3/2018 ΠΟΣ 2000 – ΠΗΓΑΣΟΣ 0 – 1
26η Αγωνιστική
ΣΑΒ. 31/3/2018 ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΟΣ 2000 2 – 0
ΣΑΒ. 31/3/2018 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ 7 – 0
ΣΑΒ. 31/3/2018 ΠΡΩΤΗ – ΟΡΕΙΝΗ 6 – 2
ΣΑΒ. 31/3/2018 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 1 – 1
ΣΑΒ. 31/3/2018 ΑΝΑΤΟΛΗ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 2 – 0
ΣΑΒ. 31/3/2018 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 7 – 0
ΣΑΒ. 31/3/2018 ΠΗΓΑΣΟΣ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 3 – 1

Επίλεκτη Σερρών 2017-18 Βαθμολογία και αποτελέσματα ΕΔΩ

Advertisements