Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2019 – 2020

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2019 – 2020.  Βαθμολογία, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα.

Τρεχούμενη αγωνιστική, μετά τη βαθμολογία όλες οι αγωνιστικές.

Κατάταξη Ομάδες Πόντοι Αγώνες Νίκησε Ισοφάρισε Έχασε Διαφορά Διαφορά γκολ Παρούσα μορφή
1 Άγιο Πνεύμα 49 20 15 4 1 43 - 12 31 ΝΝΝΙΝ
2 Ν. Ζίχνη 43 20 13 4 3 38 - 16 22 ΙΝΙΙΝ
3 Εμ. Παπάς 40 20 12 4 4 41 - 17 24 ΝΝΗΝΗ
4 Δραβίσκος 38 20 10 8 2 35 - 20 15 ΝΝΝΙΝ
5 Λευκώνας 36 20 11 3 6 29 - 17 12 ΗΗΙΗΝ
6 Πεθελινός 29 20 9 2 9 30 - 34 -4 ΝΗΝΝΗ
7 Ηρακλής Σερρών 22 20 5 7 8 28 - 34 -6 ΗΙΙΗΝ
8 Νιγρίτα 2018 21 20 6 3 11 30 - 46 -16 ΝΗΝΗΗ
9 Βαλτοτόπι 19 20 5 4 11 27 - 34 -7 ΗΗΗΝΝ
10 Πήγασος 7 20 2 1 17 18 - 47 -29 ΗΗΗΗΗ
11 Μεσσολακιά 5 20 1 2 17 25 - 67 -42 ΗΝΗΙΗ

1η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
2η Αγωνιστική
Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου, 2019 05:00
Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
3η Αγωνιστική
Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου, 2019 16:30
4η Αγωνιστική
Σάββατο 05 Οκτωβρίου, 2019 16:30
Σάββατο 05 Οκτωβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 06 Οκτωβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 06 Οκτωβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 06 Οκτωβρίου, 2019 16:30
5η Αγωνιστική
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
6η Αγωνιστική
Σάββατο 19 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Σάββατο 19 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Σάββατο 19 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
7η Αγωνιστική
Σάββατο 26 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
8η Αγωνιστική
Σάββατο 02 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
9η Αγωνιστική
Σάββατο 09 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 09 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
10η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
11η Αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 23 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 23 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
12η Αγωνιστική
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
13η Αγωνιστική
Σάββατο 07 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 07 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
14η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
15η Αγωνιστική
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
14η Αγωνιστική
Σάββατο 04 Ιανουαρίου, 2020 15:00
16η Αγωνιστική
Σάββατο 11 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 11 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 11 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 11 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
17η Αγωνιστική
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
18η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 25 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
19η Αγωνιστική
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
20η Αγωνιστική
Σάββατο 08 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 08 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
21η Αγωνιστική
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
22η Αγωνιστική
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου, 2020 15:30

     Πηγή για το πρόγραμμα “Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2019 – 2020” η ΕΠΣ Σερρών.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός