Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2019 – 2020

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2019 – 2020.  Βαθμολογία, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα.

Τρεχούμενη αγωνιστική, μετά τη βαθμολογία όλες οι αγωνιστικές.

18η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Νιγρίτα 2018
Άγιο Πνεύμα
Σάββατο 25 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Πήγασος
Εμ. Παπάς
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Βαλτοτόπι
Ν. Ζίχνη
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Δραβίσκος
Ηρακλής Σερρών
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Πεθελινός
Λευκώνας

Κατάταξη Ομάδες Πόντοι Αγώνες Νίκησε Ισοφάρισε Έχασε Διαφορά Διαφορά γκολ Παρούσα μορφή
1 Άγιο Πνεύμα 39 16 12 3 1 35 - 8 27 ΝΝΙΗΝ
2 Ν. Ζίχνη 35 16 11 2 3 31 - 13 18 ΝΝΝΝΙ
3 Λευκώνας 32 15 10 2 3 27 - 10 17 ΝΝΝΙΗ
4 Εμ. Παπάς 31 15 9 4 2 35 - 10 25 ΝΝΝΙΝ
5 Δραβίσκος 25 15 6 7 2 23 - 16 7 ΝΗΙΙΙ
6 Πεθελινός 20 15 6 2 7 22 - 28 -6 ΗΗΝΙΝ
7 Νιγρίτα 2018 18 16 5 3 8 26 - 39 -13 ΗΗΝΗΝ
8 Ηρακλής Σερρών 17 15 4 5 6 22 - 26 -4 ΙΙΗΝΗ
9 Βαλτοτόπι 13 16 3 4 9 22 - 30 -8 ΙΗΙΝΗ
10 Πήγασος 7 15 2 1 12 17 - 39 -22 ΗΙΗΗΝ
11 Μεσσολακιά 1 16 0 1 15 18 - 59 -41 ΗΗΗΗΗ

1η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
2η Αγωνιστική
Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου, 2019 05:00
Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
Κυριακή 22 Σεπτεμβρίου, 2019 17:00
3η Αγωνιστική
Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου, 2019 16:30
4η Αγωνιστική
Σάββατο 05 Οκτωβρίου, 2019 16:30
Σάββατο 05 Οκτωβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 06 Οκτωβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 06 Οκτωβρίου, 2019 16:30
Κυριακή 06 Οκτωβρίου, 2019 16:30
5η Αγωνιστική
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
6η Αγωνιστική
Σάββατο 19 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Σάββατο 19 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Σάββατο 19 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
7η Αγωνιστική
Σάββατο 26 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
8η Αγωνιστική
Σάββατο 02 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
9η Αγωνιστική
Σάββατο 09 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 09 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
10η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
11η Αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 23 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 23 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
12η Αγωνιστική
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
13η Αγωνιστική
Σάββατο 07 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 07 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
14η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
15η Αγωνιστική
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
14η Αγωνιστική
Σάββατο 04 Ιανουαρίου, 2020 15:00
16η Αγωνιστική
Σάββατο 11 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 11 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 11 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 11 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
17η Αγωνιστική
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
18η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 25 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
19η Αγωνιστική
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
20η Αγωνιστική
Σάββατο 08 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
21η Αγωνιστική
Τρίτη 21 Ιουλίου, 2020
Τρίτη 21 Ιουλίου, 2020
Τρίτη 21 Ιουλίου, 2020
Τρίτη 21 Ιουλίου, 2020
Τρίτη 21 Ιουλίου, 2020
22η Αγωνιστική
Τετάρτη 22 Ιουλίου, 2020
Τετάρτη 22 Ιουλίου, 2020
Τετάρτη 22 Ιουλίου, 2020
Τετάρτη 22 Ιουλίου, 2020
Τετάρτη 22 Ιουλίου, 2020

     Πηγή για το πρόγραμμα “Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2019 – 2020” η ΕΠΣ Σερρών.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός