Αποστολές, πρόγραμμα 7ου ομίλου World Cup 2018

Αποστολές, πρόγραμμα 7ου ομίλου World Cup Μόσχα 2018
 Βέλγιο:
  Προπονητής: Ο Ισπανός Ρομπέρτο Μαρτίνεθ γεννηθείς το 1973.
   Αποστολή στη Ρωσία όπως δηλώθηκε στη fifa:
Τερματοφύλακες: MIGNOLET Simon – Liverpool FC (ENG), COURTOIS Thibaut – Chelsea FC (ENG), CASTEELS Koen – VfL Wolfsburg (GER).
Αμυντικοί: VERMAELEN Thomas – FC Barcelona (ESP), KOMPANY Vincent – Manchester City FC (ENG), VERTONGHEN Jan – Tottenham Hotspur FC (ENG), ALDERWEIRELD Toby – Tottenham Hotspur FC (ENG), BOYATA Dedryck – Celtic FC (SCO), MEUNIER Thomas – Paris Saint-Germain FC (FRA), DENDONCKER Leander – RSC Anderlecht (BEL).
Μέσοι: DEMBELE Moussa – Tottenham Hotspur FC (ENG), FELLAINI Marouane – Manchester United FC (ENG), WITSEL Axel – Tianjin Quanjian FC (CHN), CHADLI Nacer – West Bromwich Albion FC (ENG), DE BRUYNE Kevin – Manchester City FC (ENG), HAZARD Thorgan – VfL Borussia Mönchengladbach (GER), CARRASCO Yannick – Dalian Yifang FC (CHN), TIELEMANS Youri – AS Monaco (FRA).
Επιθετικοί: MERTENS Dries – SSC Napoli (ITA), HAZARD Eden – Chelsea FC (ENG), LUKAKU Romelu – Manchester United FC (ENG), BATSHUAYI Michy – Borussia Dortmund (GER), JANUZAJ Adnan – Real Sociedad (ESP).
 Παναμάς:
  Προπονητής: Ο Κολομβιανός Ερνάν Ντάριο Γκόμες γεννηθείς το 1956.
   Αποστολή στη Ρωσία όπως δηλώθηκε στη fifa:
Τερματοφύλακες: PENEDO Jaime – Dinamo Bucharest (ROU), CALDERON Jose – Chorrillo FC (PAN), RODRIGUEZ Alex – San Francisco FC (PAN).
Αμυντικοί: BALOY Felipe – CSD Municipal (GUA), MACHADO Adolfo – Houston Dynamo (USA), TORRES Roman – Seattle Sounders FC (USA), OVALLE Luis – CD Olimpia (HON), DAVIS Eric – DAC Dunajska Streda (SVK), CUMMINGS Harold – San
Jose Earthquakes (USA), ESCOBAR Fidel – New York Red Bulls (USA), MURILLO Michael – New York Red Bulls (USA).
Μέσοι: GOMEZ Gabriel – Atlético Bucaramanga (COL), COOPER Armando – Club Universidad de Chile (CHI), QUINTERO Alberto – Universitario Lima (PER), GODOY Anibal – San Jose Earthquakes (USA), PIMENTEL Valentin – Plaza Amador (PAN),
BARCENAS Edgar – Cafetaleros de Tapachula (MEX), RODRIGUEZ Jose Luis – KAA Gent (BEL).
Επιθετικοί: PEREZ Blas – CSD Municipal (GUA), TEJADA Luis – Sport Boys (PER), TORRES Gabriel – CD Huachipato (CHI), ARROYO Abdiel – LD Alajuelense (CRC), DIAZ Ismael – Deportivo La Coruña (ESP).
Συνέχεια στο άρθρο » Αποστολές, πρόγραμμα 7ου ομίλου World Cup » με
 Τυνησία:
  Προπονητής: Ο Τυνήσιος Ναμπίλ Μααλούλ γεννηθείς το 1962.
   Αποστολή στη Ρωσία όπως δηλώθηκε στη fifa:
Τερματοφύλακες: MATHLOUTHI Aymen – Al Batin FC (KSA), BEN MUSTAPHA Farouk – Al Shabab FC (KSA), HASSEN Mouez – LB Chateauroux (FRA).
Αμυντικοί: BEN ALOUANE Yohan – Leicester City FC (ENG), BEN YOUSSEF Syam – Kasimpasa SK (TUR), MAALOUL Ali – Al Ahly SC (EGY), BEDOUI Rami – Étoile du Sahel (TUN), HADDADI Oussama – Dijon FCO (FRA), NAGUEZ Hamdi – Zamalek
(EGY), MERIAH Yassine – CS Sfaxien (TUN), BRONN Dylan – KAA Gent (BEL).
Μέσοι: BADRI Anice – ES Tunis (TUN), SASSI Ferjani – Al Nassr FC (KSA), BEN AMOR Mohamed – Al Ahli SC (KSA), SKHIRI Ellyes – Montpellier HSC (FRA).
Επιθετικοί: KHALIFA Saber – Club Africain (TUN), KHAZRI Wahbi – Stade Rennais FC (FRA), BEN YOUSSEF Fakhreddine – Al Ittifaq FC (KSA), SLITI Naim – Dijon FCO (FRA), CHAALELI Ghaylen – ES Tunis (TUN), KHALIL Ahmed – Club Africain (TUN), KHAOUI Saifeddine – ES Troyes (FRA), SRARFI Bassem – OGC Nice (FRA).
 Αγγλία:
  Προπονητής: Ο Άγγλος Γκάρεθ Σαουθγκέιτ γεννημένος στις 3 Σεπτεμβρίου 1970.
   Αποστολή στη Ρωσία όπως δηλώθηκε στη fifa:
Τερματοφύλακες: POPE Nick – Burnley FC (ENG), BUTLAND Jack – Stoke City FC (ENG), PICKFORD Jordan – Everton FC (ENG).
Αμυντικοί: YOUNG Ashley – Manchester United FC (ENG), CAHILL Gary – Chelsea FC (ENG), DELPH Fabian – Manchester City FC (ENG), WALKER Kyle – Manchester City FC (ENG), ROSE Danny – Tottenham Hotspur FC (ENG), TRIPPIER Kieran – Tottenham Hotspur FC (ENG), JONES Phil – Manchester United FC (ENG), MAGUIRE Harry – Leicester City FC (ENG), STONES John – Manchester City FC (ENG), ALEXANDER-ARNOLD Trent – Liverpool FC (ENG).
Μέσοι: HENDERSON Jordan – Liverpool FC (ENG), LINGARD Jesse – Manchester United FC (ENG), DIER Eric – Tottenham Hotspur FC (ENG), LOFTUS-CHEEK Ruben – Chelsea FC (ENG), ALLI Dele – Tottenham Hotspur FC (ENG).
Επιθετικοί: VARDY Jamie – Leicester City FC (ENG), WELBECK Danny – Arsenal FC (ENG), KANE Harry – Tottenham Hotspur FC (ENG), STERLING Raheem – Manchester City FC (ENG), RASHFORD Marcus – Manchester United FC (ENG).
Τα γκρουπ δυναμικότητας θα τα βρείτε ΕΔΩ (Στο τέλος του άρθρου)
Κλείνει το άρθρο » Αποστολές, πρόγραμμα 7ου ομίλου World Cup Μόσχα 2018 » με το πρόγραμμα αγώνων του παραπάνω ομίλου.
1η αγωνιστική:
18-06-2018 18:00 Βέλγιο v Παναμάς
18-06-2018 21:00 Τυνησία v Αγγλία
2η αγωνιστική:
23-06-2018 15:00 Βέλγιο v Τυνησία
24-06-2018 15:00 Αγγλία v Παναμάς
3η αγωνιστική:
28-06-2018 21:00 Αγγλία v Βέλγιο
28-06-2018 21:00 Παναμάς v Τυνησία

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

three × 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.