Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 11-12 Οκτωβρίου

Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 11-12 Οκτωβρίου από Football League 3η αγωνιστική, Γ Εθνική 1ος όμιλος  6η αγωνιστική , Γ Εθνική 2ος όμιλος  9η αγωνιστική, Α1 Μακεδονίας  11η αγωνιστική και όλα τα αποτελέσματα από ΕΠΣ  Σερρών.

Αποτελέσματα 3η αγωνιστική  Football League 2017-18

Αγώνες 3η & 4η αγων Football League-TVΣάββατο: 11/11/2017 & 15:00 3η αγωνιστική
Δόξα Δράμας – Τρίκαλα                0-:-0       (0-0)   
Κυριακή: 12/11/2017     &         15:00
Κισσαμικός – Αχαρναϊκός                    4-:-1       (2-1)
Παναχαϊκή – Εργοτέλης                     2-:-1       (1-1)               
Βέροια – Καραϊσκάκης                    0-:-2       (0-0)
Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας                2-:-0       (0-0)
Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου                  3-:-3       (1-0)
ΟΦΗ – Αιγινιακός                      6-:-0       (4-0)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος            1-:-0       (0-0)
ΑΡΗΣ – Καλλιθέα                  2-:-0       (1-0)

Συνέχεια του άρθρου «Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 11-12 Οκτωβρίου» έχουμε:

Αποτελέσματα  Γ Εθνική 1ος όμιλος 2017-18 6η Αγωνιστική:
Αποτελέσμτα Γ Εθνική 2ος όμιλος 08 Νοεμ ΒαθμολογίαΚυριακή 12 Νοεμβρίου 2017 & 15:00
Ελπίς Σκουτάρεως – Διδυμότειχο         0-:-2
Ορφεας Puma Ξάνθης – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου       1-:-0
Καβάλα Α.Ο. – Δόξα Προσκυνητών                    2-:-1
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Άρης Αβάτου                   1-:-1
Δόξα Ν Σιδηροχωρίου – Αετός Ορφανού                     0-:-1
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου              2-:-0
Γ Εθνική 2ος όμιλος 2017-18 9η Αγωνιστική:
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2017 & 15:00
Καμπανιακός – Νάουσα              0-:-1
Αλμωπός Αριδαίας – Αγροτ Αστήρ Ευόσμου              4-:-0
ΑΕΠ Ηρακλής – Μακεδονικός Α.Σ.               1-:-0
Πιερικός – ΑΕ Καρίτσας              2-:-1
Λαγκαδάς – Καρδία Α.Ο.               2-:-0
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Κιλκισιακός                2-:-1

Άρης Παλαιοχωρίου – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων    5-:-1

 Αποτελέσματα Α1 ΕΠΣ Μακεδονίας 11η αγωνιστική
Αποτελέσματα Α1 ΕΠΣ Μακεδονίας 11η αγωνΣάββατο: 11/11/2017 & 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ      2 -:-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ           2-:-0
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ          1-:-3
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                  1-:-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ           1-:-1
Κυριακή: 12/11/2017 & 15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          2-:-1
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ                      2-:-0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ                 0-:-1

Κλείνοντας το άρθρο «Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 11-12 Οκτωβρίου» έχουμε:

Αποτελέσματα ΕΠΣ Σερρών: Σάββατο 11 Νοεμβρίου .
Αποτελέσματα Σερρών: Σάββατο 11 ΝοεμβρίουΕπίλεκτη Σερρών 2017-18 11η αγωνιστική:
Σάββατο: 11/11/2017    15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ      3 -:-1
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ             5-:-0
ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ              0-:-1

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 2017-18 10η αγωνιστική:
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ             1-:-8
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ          2-:-2
ΣΚΟΤΟΥΣΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ            4-:-0

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2017-18 10η αγωνιστική:
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΟΡΕΙΝΗ            0-:-1
γήπεδο Αεροδρομίου Α: ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΑΝΑΤΟΛΗ         2-:-6
Γήπεδο Ομόνοια Α: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ            2-:-2
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΡΩΤΗ                0-:-1
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ           0-:-1
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΟΣ 2000         3-:-1

Β Τοπικό Α Όμιλος 2017-18 8η αγωνιστική:
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ            0-:-0
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ           4-:-2
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ             1-:-2

Αποτελέσματα Σερρών: Κυριακής 12 Νοεμβρίου 2017
Επίλεκτη Σερρών 2017-18 11η αγωνιστική:
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ      1-:-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ – Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ        2-:-1
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ         3 -:-0

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 2017-18 10η αγωνιστική:
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ              1 -:-1
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ                   0-:-1
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ                 5 -:-0
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ             1-:-1

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2017-18 10η αγωνιστική:
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ           4-:-0

Β Τοπικό Α Όμιλος 2017-18 8η αγωνιστική:
Γήπεδο Ομόνοια Β: ΛΕΟΝΤΕΣ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ            0-:-6
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ             2-:-3

Β Τοπικό Β Όμιλος 2017-18 8η αγωνιστική:
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ                 2-:-3
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΕΠΟΝΙΑ                      4-:-3
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ – Ν. ΖΙΧΝΗ           2-:-2
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ          3-:-1
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΨΥΧΙΚΟ                         3-:-1
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ             5-:-2

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Αρέσει σε %d bloggers: