ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΑποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 11-12 Οκτωβρίου

Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 11-12 Οκτωβρίου

Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 11-12 Οκτωβρίου από Football League 3η αγωνιστική, Γ Εθνική 1ος όμιλος  6η αγωνιστική , Γ Εθνική 2ος όμιλος  9η αγωνιστική, Α1 Μακεδονίας  11η αγωνιστική και όλα τα αποτελέσματα από ΕΠΣ  Σερρών.

Αποτελέσματα 3η αγωνιστική  Football League 2017-18

Αγώνες 3η & 4η αγων Football League-TVΣάββατο: 11/11/2017 & 15:00 3η αγωνιστική
Δόξα Δράμας – Τρίκαλα                0-:-0       (0-0)   
Κυριακή: 12/11/2017     &         15:00
Κισσαμικός – Αχαρναϊκός                    4-:-1       (2-1)
Παναχαϊκή – Εργοτέλης                     2-:-1       (1-1)               
Βέροια – Καραϊσκάκης                    0-:-2       (0-0)
Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας                2-:-0       (0-0)
Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου                  3-:-3       (1-0)
ΟΦΗ – Αιγινιακός                      6-:-0       (4-0)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος            1-:-0       (0-0)
ΑΡΗΣ – Καλλιθέα                  2-:-0       (1-0)

Συνέχεια του άρθρου «Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 11-12 Οκτωβρίου» έχουμε:

Αποτελέσματα  Γ Εθνική 1ος όμιλος 2017-18 6η Αγωνιστική:
Αποτελέσμτα Γ Εθνική 2ος όμιλος 08 Νοεμ ΒαθμολογίαΚυριακή 12 Νοεμβρίου 2017 & 15:00
Ελπίς Σκουτάρεως – Διδυμότειχο         0-:-2
Ορφεας Puma Ξάνθης – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου       1-:-0
Καβάλα Α.Ο. – Δόξα Προσκυνητών                    2-:-1
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Άρης Αβάτου                   1-:-1
Δόξα Ν Σιδηροχωρίου – Αετός Ορφανού                     0-:-1
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου              2-:-0
Γ Εθνική 2ος όμιλος 2017-18 9η Αγωνιστική:
Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2017 & 15:00
Καμπανιακός – Νάουσα              0-:-1
Αλμωπός Αριδαίας – Αγροτ Αστήρ Ευόσμου              4-:-0
ΑΕΠ Ηρακλής – Μακεδονικός Α.Σ.               1-:-0
Πιερικός – ΑΕ Καρίτσας              2-:-1
Λαγκαδάς – Καρδία Α.Ο.               2-:-0
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Κιλκισιακός                2-:-1

Άρης Παλαιοχωρίου – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων    5-:-1

 Αποτελέσματα Α1 ΕΠΣ Μακεδονίας 11η αγωνιστική
Αποτελέσματα Α1 ΕΠΣ Μακεδονίας 11η αγωνΣάββατο: 11/11/2017 & 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ      2 -:-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ           2-:-0
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ          1-:-3
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                  1-:-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ           1-:-1
Κυριακή: 12/11/2017 & 15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ          2-:-1
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ                      2-:-0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ                 0-:-1

Κλείνοντας το άρθρο «Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 11-12 Οκτωβρίου» έχουμε:

Αποτελέσματα ΕΠΣ Σερρών: Σάββατο 11 Νοεμβρίου .
Αποτελέσματα Σερρών: Σάββατο 11 ΝοεμβρίουΕπίλεκτη Σερρών 2017-18 11η αγωνιστική:
Σάββατο: 11/11/2017    15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ      3 -:-1
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ             5-:-0
ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ              0-:-1

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 2017-18 10η αγωνιστική:
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ             1-:-8
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ          2-:-2
ΣΚΟΤΟΥΣΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ            4-:-0

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2017-18 10η αγωνιστική:
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΟΡΕΙΝΗ            0-:-1
γήπεδο Αεροδρομίου Α: ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΑΝΑΤΟΛΗ         2-:-6
Γήπεδο Ομόνοια Α: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ            2-:-2
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΡΩΤΗ                0-:-1
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ           0-:-1
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΟΣ 2000         3-:-1

Β Τοπικό Α Όμιλος 2017-18 8η αγωνιστική:
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ            0-:-0
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ           4-:-2
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ             1-:-2

Αποτελέσματα Σερρών: Κυριακής 12 Νοεμβρίου 2017
Επίλεκτη Σερρών 2017-18 11η αγωνιστική:
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ      1-:-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ – Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ        2-:-1
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ         3 -:-0

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 2017-18 10η αγωνιστική:
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ              1 -:-1
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ                   0-:-1
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ                 5 -:-0
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ             1-:-1

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2017-18 10η αγωνιστική:
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ           4-:-0

Β Τοπικό Α Όμιλος 2017-18 8η αγωνιστική:
Γήπεδο Ομόνοια Β: ΛΕΟΝΤΕΣ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ            0-:-6
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ             2-:-3

Β Τοπικό Β Όμιλος 2017-18 8η αγωνιστική:
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ                 2-:-3
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΕΠΟΝΙΑ                      4-:-3
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ – Ν. ΖΙΧΝΗ           2-:-2
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ          3-:-1
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΨΥΧΙΚΟ                         3-:-1
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ             5-:-2

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα