Αποτελέσματα αγώνων Σ-Κ 2-3 Δεκεμβρίου

Αποτελέσματα αγώνων Σ-Κ 2-3 Δεκεμβρίου 2017 και Δευτέρα 4 του μηνός για τα παρακάτω πρωταθλήματα: Super League, Football League, Γ Εθνική 1ος όμιλος, Γ Εθνική 2ος όμιλος και όλα τα αποτελέσματα από ΕΠΣ Σερρών.
Τα αποτελέσματα σε εισαγωγικά (-) είναι του πρώτου ημιχρόνου και τα αποτελέσματα σε -:- είναι τα τελικά.
Super League 13η αγωνιστική:
Αποτελέσματα Super League 13η αγωνιστική 2017-18Σάββατο: 02/12/2017 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΑΣΣΙΟΠΗ      4-:-0      (3-0)
ΞΑΝΘΗ – ΠΑΟΚ             0-:-3        (0-2)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ            3-:-1         (1-1)
Κυριακή: 03/12/2017
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ       0-:-1           (0-0)
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ            1-:-1        (1-0)
ΛΑΜΙΑ 1964 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ           2-:-2         (0-2)
ΛΕΒΑΔΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ               0-:-2           (0-0)
Δευτέρα: 04/12/2017 & 19:30
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ           1-:-3            (1-0)

Football League 6η αγωνιστική:
Αποτελέσματα 3η αγων Football League 2017-18Σάββατο: 02/12/2017 & 15:00
Βέροια – Σπάρτη               1-:-0              (0-0)
Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός            0 -:- 3      Α/Α (Αποβολή Αχαρναϊκού από το πρωτάθλημα)
Κυριακή: 03/12/2017 15:00
ΑΡΗΣ – Κισσαμικός             1-:-0      (1-0)
Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας           1-:-0           (1-0)
Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Καρδίτσας         3-:-1         (1-1)
Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός            1-:-0       (1-0)
Δευτέρα: 04/12/2017 15:00
Καλλιθέα – Παναιγιάλειος             2-:-1           (1-0)
Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου            0-:-0          (0-0)
Δευτέρα: 04/12/2017 17:00
Εργοτέλης – ΟΦΗ            2-:-4        (1-3)

Συνέχεια του άρθρου » Αποτελέσματα αγώνων Σ-Κ 2-3 Δεκεμβρίου » έχουμε τη Γ Εθνική.
Αποτελέσματα Γ Εθνική 2ος όμιλος 11η αγωνιστικήΓ Εθνική 1ος όμιλος 8η Αγωνιστική:
Κυριακή: 03/12/2017
Δόξα Προσκυνητών – Διδυμότειχο           2-:-1
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Άρης Αβάτου             1-:-0
Ελπίς Σκουτάρεως – Αετός Ορφανού              2-:-1
Ορφεας Puma Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου            0-:-1
Καβάλα Α.Ο. – Νέστος Χρυσούπολης             0-:-0
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Δόξα Ν Σιδηροχωρίου            0-:-1

Γ Εθνική 2ος όμιλος 13η Αγωνιστική:
Κυριακή: 03/12/2017
Άρης Παλαιοχωρίου – Πιερικός         2-:-1
Λαγκαδάς – ΑΕΠ Ηρακλής             1-:-0
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Καμπανιακός             1-:-0
Κιλκισιακός – Μ. Αλέξ Τρικάλων Ημαθίας         1-:-1
Εδεσσαϊκός – Νάουσα                  2-:-0
Καρδία Α.Ο. – Αγροτ Αστήρ Ευόσμου             1-:-1
ΑΕ Καρίτσας – Μακεδονικός Α.Σ.              1-:-1

Α1 Μακεδονίας – 13η αγωνιστική είναι:
Πρόγραμμα αγώνων Α1 ΕΠΣ Μακεδονίας 2-3 ΔεκεμβρίουΣάββατο 02/12/2017 
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ           1-:-2
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ            1-:-0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ             0-:-5
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ              4-:-1
Κυριακή: 03/12/2017 
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ             1-:-2
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ                1-:-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ              1-:-1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ            3-:-2

Ολοκληρονωντας το άρθρο » Αποτελέσματα αγώνων Σ-Κ 2-3 Δεκεμβρίου » έχουμε την ΕΠΣ Σερρών.
Αποτελέσματα ΕΠΣ Σερρών Σάββατο 2 Δεκ εμβρίου
Αποτελέσματα ΕΠΣ Σερρών Σάββατο 2 ΔεκΕπίλεκτη Σερρων – 14η αγωνιστική:
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ               0-:-3         (0-2)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ     1-:-3     (1-1)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ      2-:-1     (0-0)
Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ           2-:-2          (1-1)

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος – 13η αγωνιστική:
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ – ΧΑΡΩΠΟ           1-:-1      (0-0)
ΣΚΟΤΟΥΣΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ         0-:-2          (0-0)

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος – 13η αγωνιστική:
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ             3-:-1            (1-1)
Γήπεδο Μονόβρυσης: ΠΟΣ 2000 – ΝΕΟΧΩΡΙ           0-:-5            (0-2)
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ          3-:-2          (1-1)
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ            1-:-0           (1-0)
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ        3-:-1         (1-0)

Β Τοπικό Α Όμιλος – 11η αγωνιστική:
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ           1-:-4         (0-2)
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ          1-:-3           (0-1)

Β Τοπικό Β Όμιλος – 11η αγωνιστική:
Γήπεδο Ομόνοια Β: ΗΡΑΚΛΗΣ – Ν. ΖΙΧΝΗ     5-:-2          (2-1)
ΨΥΧΙΚΟ – ΠΕΠΟΝΙΑ         2-:-3         (0-2)

Αποτελέσματα ΕΠΣ Σερρών Κυριακή 3 Δεκε μβρίου
Επίλεκτη Σερρών – 14η αγωνιστική:
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ           2-:-5              (2-3)
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ            2-:-1           (1-1)

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος – 13η αγωνιστική:
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ               2-:-3            (1-1)
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ            3-:-1             (2-0)
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ              6-:-1            (2-1)
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ             10-:-0            (4-0)
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ           2-:-0              (2-0)

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος – 13η αγωνιστική:
ΟΡΕΙΝΗ – ΠΡΩΤΗ                  2-:-1            (2-0)
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΑΝΑΤΟΛΗ            0-:-1           (0-1)

Β Τοπικό Α Όμιλος – 11η αγωνιστική:
Γήπεδο Αεροδρόμιο Α: ΙΩΝΙΚΟΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ           3-:-1            (1-1)
Γήπεδο Ομόνοια Β: ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ           2-:-3             (1-2)
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ             3-:-0     (2-0)

Β Τοπικό Β Όμιλος – 11η αγωνιστική:
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ              1-:-1              (1-1)
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ               0-:-1               (0-0)
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ      0-:-4      (0-2)
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ     6-:-1     (1-1)

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Αρέσει σε %d bloggers: