Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 25-26 Νοεμβρίου

Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 25-26 Νοεμβρίου 2017 και Δευτέρα 27 του μηνός για τα παρακάτω πρωταθλήματα: Super League, Football League, Γ Εθνική 1ος όμιλος, Γ Εθνική 2ος όμιλος και ΕΠΣ Σερρών.
Τα αποτελέσματα σε εισαγωγικά (-) είναι του πρώτου ημιχρόνου και τα αποτελέσματα σε -:- είναι τα τελικά.
Αποτελέσματα Super League 12ης αγωνιστικής:
Σάββατο: 25/11/2017 15:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΞΑΝΘΗ 1-:-1 (0-0)
25/11/2017 17:15
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΑΜΙΑ 1964 1-:-1 (0-0)
25/11/2017 19:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1-:-1 (1-1)
Κυριακή: 26/11/2017 15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΟΚ 2-:-2 (0-1)
26/11/2017 17:15
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑ 3-:-1 (2-0)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΙΑΚΟΣ 2-:-0 (1-0)
26/11/2017 19:30
ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-:-3 (1-0)
Δευτέρα: 27/11/2017 19:30
ΑΕΚ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ                   3-:-0    (1-0)

Football League 5η αγωνιστική 2017-18:
Τα αποτελέσματα σε εισαγωγικά (-) είναι του πρώτου ημιχρόνου και τα αποτελέσματα σε -:- είναι τα τελικά.
Σάββατο: 25/11/2017 15:00
ΑΡΗΣ – Παναχαϊκή 2 -:- 1 (1-1)
Πανσερραϊκός – Καραϊσκάκης 2 -:- 0 (2-0)
ΟΦΗ – Καλλιθέα 2 -:- 1 (1-0)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας 2 -:- 0 (0-0)
Κυριακή: 26/11/2017 15:00
Κισσαμικός – Βέροια -:- ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Σπάρτη – Αχαρναϊκός 3 – 0 Άνευ Αγώνος
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης 4-:-0 (3-0)
Παναιγιάλειος – Τρίκαλα 0-:-1 (0-1)
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου 2-:-1 (1-1)

Συνέχεια του άρθρου » Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 25-26 Νοεμβρίου » έχουμε τα
αποτελέσματα της Γ Εθνική 2ος όμιλος 11η αγωνιστική:
Κυριακή: 26/11/2017 15:00
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας 1 – 0
Πιερικός – Μ. Αλέξ Τρικάλων Ημαθίας 2 – 1
Λαγκαδάς – Νάουσα 1 – 1
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Μακεδονικός Α.Σ. 0 – 1
ΑΕΠ Ηρακλής – Καμπανιακός 5 – 1
Κιλκισιακός – ΑΕ Καρίτσας 1 – 0
Εδεσσαϊκός – Καρδία Α.Ο. 2 – 0

Α1 ΕΠΣ Μακεδονίας 12η αγωνιστική:
Σάββατο: 25/11/2017 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2-:-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3-:-0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1-:-2
Κυριακή: 26/11/2017 11:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 0-:-3
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2-:-0
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-:-5
26/11/2017 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0-:-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2-:-1

Κλείνοντας το άρθρο » Αποτελέσματα αγώνων Σ/Κ 25-26 Νοεμβρίου » έχουμε την
ΕΠΣ Σερρών για 25 και 26 Νοεμβρίου:
Επίλεκτη Σερρών 2017-18 13η αγωνιστική:
25/11/2017 15:00
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 7 – 0
ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ 3 – 3
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 – 3
26/11/2017 15:00
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ 1 – 0
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ 0 – 0
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ – Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ 5 – 0

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 2017-18 12η αγωνιστική:
Σάββατο: 25/11/2017 & 15:00
ΧΑΡΩΠΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 2 – 2
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ 4 – 1
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ 2 – 5
26/11/2017 15:00
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ 0 – 1
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΧΡΙΣΤΟΣ 3 – 0
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΑ 0 – 0
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 1 – 1

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2017-18 12η αγωνιστική:
Σάββατο: 25/11/2017 & 15:00
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΟΡΕΙΝΗ 1 – 0
ΑΝΑΤΟΛΗ – ΠΡΩΤΗ 1 – 1
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΟΣ 2000 6 – 0
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 1 – 3
26/11/2017 15:00
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 2 – 1
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 2 – 2
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 5 – 0

Β Τοπικό Α Όμιλος 2017-18 10η αγωνιστική: ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Σάββατο: 25/11/2017 & 15:00
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ 0 – 7
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ 4 – 1
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ 2 – 3
26/11/2017 15:00
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ 4 – 0
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ 1 – 0

Β Τοπικό Β Όμιλος 2017-18 10η αγωνιστική:
Σάββατο: 25/11/2017 & 15:00
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ 2 – 0
26/11/2017 15:00
Ν. ΖΙΧΝΗ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ 1 – 2
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 2 – 2
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΨΥΧΙΚΟ 1 – 2
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ 1 – 2
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ 3 – 3

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Αρέσει σε %d bloggers: