Αποτελέσματα αγώνων Σ-Κ 9-10 Δεκεμβρίου

Αποτελέσματα αγώνων Σ-Κ 9-10 Δεκεμβρίου
ΟΛΑ τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 9, της Κυριακής 10 και της Δευτέρας 11 του μηνός Δεκεμβρίου από τα παρακάτω πρωταθλήματα: Super League, Football League, Γ Εθνική 1ος όμιλος, Γ Εθνική 2ος όμιλος και όλα τα αποτελέσματα από ΕΠΣ Σερρών.
Τα αποτελέσματα μέσα στα εισαγωγικά είναι του πρώτου ημιχρόνου και τα αποτελέσματα -:- τελικά.
Αποτελέσματα Super League 14η Αγωνιστική
panseraikos_PlayOffs_Σάββατο: 09/12/2017
(15:00) ΛΑΡΙΣΑ – Skoda ΞΑΝΘΗΣ           1-:-0            (0-0)
(17:15 ) ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ            2-:-1           (1-0)
(19:30) ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ         1-:-4          (1-1)
Κυριακής: 10/12/2017
(15:00) ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ       1-:-3            (1-0)
(17:15 ) ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΑΜΙΑ 1964          1-:-1          (0-0)
(17:15 ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΒΑΔΙΑΚΟΣ      1-:-0         (1-0)
(19:30) ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ             4-:-0             (1-0)
Δευτέρα 11/12/2017
(19:30) ΑΕΚ – ΚΑΣΣΙΟΠΗ          3-:-1          (2-0)

Αποτελέσματα Football League 7η αγωνιστική
Αποτελέσματα πρωταθλήματος footballleague 21 ΜαΐουαγωνιστικήΣάββατο: 09/12/2017
ΟΦΗ – Παναχαϊκή           1-:-2            (0-1)
Κυριακή: 10/12/2017
Κισσαμικός – Σπάρτη         0-:-2             (0-1)
Δόξα Δράμας – ΑΡΗΣ                 1-:-2            (1-0)
Πανσερραϊκός – Βέροια            1-:-0           (1-0)
Παναιγιάλειος – Εργοτέλης            1-:-0         (0-0)
Αιγινιακός – Καραϊσκάκης           2-:-0          (0-0)
Απόλλων Πόντου – Καλλιθέα          1-:-0     (1-0)
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας            3-:-1        (1-1)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός           3-0   (Άνευ Αγώνος)

Συνέχεια του άρθρου «Αποτελέσματα αγώνων Σ-Κ 9-10 Δεκεμβρίου » έχουμε την
Γ Εθνική 1ος όμιλος 2017-18 (9η Αγωνιστική):
Αποτελέσματα Γ Εθνικής 2η αγων ομάδεςΣάββατο: 09/12/2017
Απόλλων Παραλιμνίου – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου        2-:-0      (1-0)
Κυριακή: 10/12/2017
Διδυμότειχο – Άρης Αβάτου              0-:-0
Αετός Ορφανού – Δόξα Προσκυνητών            3-:-2
Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίς Σκουτάρεως           0-:-1
Δόξα Ν Σιδηροχωρίου – Ορφεας Puma Ξάνθης            1-:-1
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Καβάλα Α.Ο.                 0-:-1

Γ Εθνική 2ος όμιλος 2017-18 (14η Αγωνιστική):
Σάββατο 9/12/2017
Λαγκαδάς – Άρης Παλαιοχωρίου               1-:-1
ΑΕΠ Ηρακλής – Φίλιππος Αλεξάνδρειας                2-:-0
Αγροτ Αστήρ Ευόσμου – Μακεδονικός Α.Σ.              0-:-2
Καμπανιακός – Εδεσσαϊκός                 1-:-2
Κυριακή: 10/12/2017
Αλμωπός Αριδαίας – Κιλκισιακός                 0-:-3
Μ. Αλέξ Τρικάλων Ημαθίας – Καρδία Α.Ο.              1-:-0
Νάουσα – ΑΕ Καρίτσας                  1-:-0

Αποτελέσματα Σ-Κ. 9-10 Δεκεμβρίου Α1 Μακεδονίας  (Βαθμολογία)
Αποτελέσματα Σ-Κ. 9-10 Δεκεμβρίου Α1 ΜακεδονίαςΣάββατο 09/12/2017. (14η Αγωνιστική)
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ                0-:-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ             2-:-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ               3-:-0
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ                  2-:-2
Πρόγραμμα Κυριακής  10/12/2017 
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ                 2-:-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ              1-:-0
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ                  1-:-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ                1-:-2

Κλείνοντας το » Αποτελέσματα αγώνων Σ-Κ 9-10 Δεκεμβρίου » έχουμε τα
Αποτελέσματα Σερρών Σαββάτου 9-12-2017
Ανακοινώσεις_Σέρρες_αφειέρωμαΕπίλεκτη Σερρών – 15η αγωνιστική:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ – Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ            2-:-2              (2-0)
Ανώτερη Σερρών Α όμιλος – 14η αγωνιστική:
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ             0-:-4             (0-2)
ΧΑΡΩΠΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ             0-:-2                 (0-2)
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ               0-:-6              (0-3)
Ανώτερη Σερρών Β όμιλος – 14η αγωνιστική:
ΠΡΩΤΗ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ            1-:-1         (0-1)
ΝΙΓΡΙΤΑ – ΠΟΣ 2000             4-:-0          (2-0)
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ                  2-:-0      (1-0)
ΑΝΑΤΟΛΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ            3-:-0         (0-0)
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ           3-:-1         (0-1)
Β Τοπικό Α Όμιλος – 12η αγωνιστική:
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ         4-:-1        (1-0)
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ        3-:-1     (1-1)
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ           2-:-2           (0-1)
Β Τοπικό Β Όμιλος – 12η αγωνιστική:
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ              1-:-0    (0-0)

Αποτελέσματα Σερρών Κυριακής 10-12-2017

Αγώνες Σ/Κ 11 & 12 Νοεμβρίου Σερρών
ΑΕΝιγρίτας

Επίλεκτη Σερρών – 15η αγωνιστική:
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ        3-:-3     (1-2)
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ         1-:-1     (0-1)
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ        0-:-0         (0-0)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ          6-:-0      (1-0)
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ           2-:-6            (1-4)
Ανώτερη Σερρών Α όμιλος – 14η αγωνιστική:
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ               1-:-1          (1-1)
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΑ           0-:-2       (0-0)
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ           1-:-5           (0-4)
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ         2-:-1          (2-1)
Ανώτερη Σερρών Β όμιλος – 14η αγωνιστική:
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΟΡΕΙΝΗ              2-:-1         (2-0)
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ           2-:-3            (2-2)
Β Τοπικό Α Όμιλος – 12η αγωνιστική:
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ           4-:-1          (2-0)
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ           1-:-4          (0-3)
Β Τοπικό Β Όμιλος – 12η αγωνιστική:
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ           0-:-2    (0-1)
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ         2-:-1          (2-1)
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΨΥΧΙΚΟ          3-:-1     (2-0)
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ         2-:-1      (1-0)
Ν. ΖΙΧΝΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ         2-:-5       (2-4)

Advertisements

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός