Advertisements

Αποτελέσματα αγώνων 21-9-2019 ΕΠΣ Μακεδονίας

Αποτελέσματα αγώνων 21-9-2019 ΕΠΣ Μακεδονίας.

    Παρακάτω θα βρείτε τα αποτελέσματα της Α1 & Α ερασιτεχνικής κατηγορίας.

  Όλοι οι αγώνες της Α1 ερασιτεχνικής κατηγορίας έγιναν σήμερα, Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου & ώρα 17:00 και είχαμε τα παρακάτω αποτελέσματα.

 Α1 κατηγορία – 4η Αγωνιστική.
Ιάσων Αυγής V ΑΕ Ευόσμου          1-1
Ιωνικός Θεσσαλονίκης V Ολυμπιακός Κυμίνων          0-4
ΠΑΟ Ξυλούπολης V Φοίνικας Πολίχνης          1-4
Ποσειδώνας Καλαμαριάς V Ηρακλής Αμπελοκήπων           0-0
Αναγέννηση Χαλκηδόνας V ΠΑΟΝ Επιβατών          1-1
Καμπανιακός V ΑΠΕ Λαγκαδά         5-1
Παύλος Μελάς V ΑΟ Καρδίας         3-1
Ομόνοια Σίνδου V Εθνικός Σοχού          0-1

Με την ολοκλήρωση της 4ης αγωνιστικής, της Α1, η βαθμολογία είναι:
Α/Α Ομάδα Βαθμοί
1 Ηρακλής Αμπελοκήπων           10
2 Ολυμπιακός Κυμίνων         10
3 ΠΑΟΝ Επιβατών            8
4 Ποσειδώνας Καλαμαριάς         8
5 Ιάσων Αυγής            7
6 Ομόνοια Σίνδου            7
7 ΠΑΟ Κουφαλίων        6
8 Εθνικός Σοχού           6
9 Καμπανιακός           6
10 ΑΕ Ευόσμου            5
11 Παύλος Μελάς             4
12 Φοίνικας Πολίχνης            4
13 ΑΟ Καρδίας         3
14 Αναγέννηση Χαλκηδόνας          2
15 ΠΑΟ Ξυλούπολης            1
16 Ιωνικός Θεσσαλονίκης          1
17 ΑΠΕ Λαγκαδά           0

   Η επόμενη, 5η αγωνιστική θα είναι εμβόλιμη και θα γίνει την Τετάρτη 25 Σεπτεμβρίου και οι αγώνες θα αρχίσουν στις 17:00.
ΑΕ Ευόσμου V Ολυμπιακός Κυμίνων
Φοίνικας Πολίχνης V Ιάσων Αυγής
Ηρακλής Αμπελοκήπων V Ιωνικός Θεσσαλονίκης
ΠΑΟ Κουφαλίων V ΠΑΟ Ξυλούπολης
ΠΑΟΝ Επιβατών V Ποσειδώνας Καλαμαριάς
ΑΟ Καρδίας V Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Εθνικός Σοχού V Καμπανιακός
Ομόνοια Σίνδου V Παύλος Μελάς

   Συνέχεια στα Αποτελέσματα αγώνων 21-9-2019 ΕΠΣ Μακεδονίας με την Α ερασιτεχνική της τοπικής Ένωσης.

Α ερασιτεχνική – 2η αγωνιστική.
– 1ος όμιλος – 3ος όμιλος

Μελιτέας – Ελευθεριακός          1-2
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΕ Καλλιθέας / Παν. Φανερωμένη     1-2
ΜΑΣ Αγχιάλου – Κανονιέρηδες          2-0

Αυριανή αγώνες Κυριακής 22 Σεπτεμβρίου.
11:00. Δόξα Πενταλόφου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Αστέρας Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Δόξα Αγ.Παύλου – Αχιλλέας Τριανδρίας
17:00. Αίας Ευόσμου – Δόξα Ρετζικίου
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Μακεδονικός Γέφυρας

Αστέρας Ραιδεστού – Αναγέννηση Ρυσίου    2-3
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αετός Βασιλικών    3-1

Αυριανή αγώνες Κυριακής 22 Σεπτεμβρίου.
11:00. Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Μαραθώνας
Αριστοτέλης – Ορφέας Σουρωτής
16:00. Πανόραμα – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
17:00. Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Εθνικός Πυλαίας
Αναγέννηση Επανομής – ΑΕ Κρήνης

    Οι αγώνες του 2ου ομίλου της ανώτερης, θα γίνουν ΟΛΟΙ αύριο Κυριακή και το πρόγραμμα θα το βρείτε ΕΔΩ.

Advertisements

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός