Αποτελέσματα Δευτέρας 14 Νοεμβρίου SL2

Αποτελέσματα Δευτέρας 14 Νοεμβρίου Super League 2 σεζόν 2022-23

Σήμερα, Δευτέρα 14 Νοεμβρίου 2022, ολοκληρώνετε η δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League 2.
Παρακάτω θα βρείτε τα υπόλοιπα αποτελέσματα της αγωνιστικής, τη βαθμολογία και το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής.

Super League 2 – 2η Αγωνιστική.

Α Όμιλος (Βόρειος)

15:00. Αλμωπός Αριδαίας – Πανσερραϊκός   0-1 (0-0)

Διαιτητής – ΕΠΣ: Τσιοφλίκη Ανδομάχη – Λάρισας.
Γκολ:   ///   69΄Σαΐντ (Με πέναλτι)

Αρχικές ενδεκάδες:

Αλμωπός: Παρασκευάς, Κολλαράς, Πόποβιτς, Γιουκούδης, Τσιμπούκας, Ντόκιτς, Σέχου, Γιαλαμούδης, Κέρθι, Έππας, Πέττας.
Προπονητής: Τυριακίδης Γιώργος.

Πανσερραϊκός: Πεταυράκης, Σιόντης, Θυμιάνης, Γιαννίκογλου, Δεληγιαννίδης, Μούργος, Καρασαλίδης, Παντεκίδης, Σοφιανός, Κανίς, Κατσαντώνης.
Προπονητής: Ελευθερόπουλος Δημήτρης.

Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2022 & 15:00.
Θεσπρωτός – Παναθηναϊκός Β     2-2
Διαγόρας Ρόδου – Αναγέννηση Καρδίτσας   0-2
Ηρακλής Λάρισας – Απόλλων Πόντου   0-1

Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2022.
Απόλλων Λάρισας – Μακεδονικός  1-0

Παρασκευής 11 Νοεμβρίου 2022.
Νίκη Βόλου Βέροια   1-1
ΠΑΟΚ Β – Λάρισα   1-0

Ρεπό: ΠΟ Τρίγλιας/Ηρακλής.

Συνέχεια στα αποτελέσματα Δευτέρας 14 Νοεμβρίου 2022 με το δεύτερο όμιλο του πρωταθλήματος.

Β Όμιλος (Νότιος)

15:15. Προοδευτική – Καλλιθέα   0-1 (0-1)

Διαιτητής – ΕΠΣ: Καδδάς Παναγιώτης – Αχαΐας.
Γκολ:   ///  36΄Ντεμέτριους

Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2022.
Ηρόδοτος – Απόλλων Σμύρνης   0-1
Παναχαϊκή – Επισκοπή   2-1
Ιεράπετρα  – ΠΑΟ Ρουφ   4-0
Κηφισιά – Αιγάλεω    2-0

"Ο Λεωνίδας"
Καφέ - Ουζερί - Μεζεδοπωλείο
Νιγρίτα  Τηλέφωνο: 2322 023744

Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2022.
Ολυμπιακός Β – Καλαμάτα   0-2
ΑΕΚ Β – Ηλιούπολη   0-0

Ρεπό: Χανιά.

Κλείνει το άρθρο “Αποτελέσματα Δευτέρας 14 Νοεμβρίου SL2” με τη βαθμολογία (2η αγωνιστική) και το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής των δύο ομίλων της Super League 2.

Α Όμιλος (Βόρειος)
α/α Ομάδα Βαθμοί
1 Παναθηναϊκός Β  4
2 ΠΑΟΚ Β  4
3 Πανσερραϊκός  4
4 Αναγέννηση Καρδίτσας * 3
5 Απόλλων Λάρισας  3
6 Διαγόρας Ρόδου  3
7 Λάρισα  3
8 Μακεδονικός  3
9 Απόλλων Πόντου  3
10 Θεσπρωτός  2
11 Βέροια  2
12 ΠΟ Τρίγλιας-Ηρακλής * 1
13 Αλμωπός Αριδαίας  1
14 Νίκη Βόλου  1
15 Ηρακλής Λάρισας  0
* Ένα αγώνα λιγότερο.

Β Όμιλος (Νότιος)
α/α Ομάδα Βαθμοί
1 Ιεράπετρα Ο.Φ 6
2 Καλαμάτα Π.Σ 6
3 Κηφισιά 6
4 Παναχαϊκή 6
5 Απόλλων Σμύρνης 6
6 Καλλιθέα * 3
7 Επισκοπή 1
8 Ολυμπιακός Β 1
9 ΑΕΚ Β 1
10 Ηλιούπολη 1
11 Χανιά * 0
12 Προοδευτική * 0
13 Ηρόδοτος 0
14 Αιγάλεω Α.Ο 0
15 ΠΑΟ Ρουφ * 0
* Ένα αγώνα λιγότερο.

3η Αγωνιστική:

Α Όμιλος (Βόρειος)
Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ Β
Λάρισα – Νίκη Βόλου
Βέροια – Απόλλων Λάρισας
Μακεδονικός – Θεσπρωτός
Παναθηναϊκός Β – Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός – ΠΟ Τρίγλιας/Ηρακλής
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής Λάρισας
Ρεπό: Διαγόρας.

Β Όμιλος (Νότιος)
Καλλιθέα – Ιεράπετρα
Αιγάλεω – ΑΕΚ Β
Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός Β
Καλαμάτα Π.Σ – Παναχαϊκή
Επισκοπή – Χανιά
ΠΑΟ Ρουφ – Κηφισιά
Ηλιούπολη – Ηρόδοτος
Ρεπό: Προοδευτική.

Snack Bar - Ψητοπωλείο “ο ΤΟΛΗΣ”

Νιγρίτα - Τηλεπαραγγελίες: What's Up 6989447710 & 2322770770     Περισσότερα ΕΔΩ

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός