Αποτελέσματα ΕΠΣ Σερρών Σαββάτου 25-1-2020

Αποτελέσματα ΕΠΣ Σερρών Σαββάτου 25-1-2020

 Παρακάτω θα βρείτε τα αποτελέσματα από τη 18η αγωνιστική της Επίλεκτης ερασιτεχνικής κατηγορίας, από τους δύο ομίλους της ανώτερης κατηγορίας – 18η αγωνιστική και από τους δύο ομίλους της δεύτερης κατηγορίας (14η αγωνιστική) από τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Σερρών.
Όπου υπάρχουν εισαγωγικά είναι το αποτελέσματα του πρώτου ημιχρόνου.
Όλοι οι σημερινοί αγώνες άρχισαν στις 15:00.

Επίλεκτη – 18η Αγωνιστική
Αμμουδιά – Ροδολίβος 1-0 (0-0)
Λιθότοπος – Χείμαρρος 1-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Σκοτούσσα 2-1
Ανατολή – Άνω Μητρούσι 4-1 (1-0)

Ανώτερη κατηγορία – 18η Αγωνιστική.

1ος Όμιλος
Καπνόφυτο – Δασοχώρι  2-0 (1-0)
Νέα Τυρολόη – Κερκίνη 1-7
Ν. Πετρίτσι – Πλατανάκια  1-0
2ος Όμιλος – Βαθμολογία
Νιγρίτα 2018 – Άγιο Πνεύμα  2-3 (0-1) Φώτο αγώνα ΕΔΩ
Πήγασος – Εμ. Παπάς  0-1

Β ερασιτεχνική κατηγορία.

1ος Όμιλος – 14η Αγωνιστική
Κ. Δένδρα – Ηράκλεια  2-2
2ος Όμιλος
Ψυχικό – Επτάμυλοι  1-2
Μαυροθάλασσα – Μονόβρυση  5-1 (1-0)

Κλείνει το άρθρο “Αποτελέσματα ΕΠΣ Σερρών Σαββάτου 25-1-2020” με το αυριανό πρόγραμμα της ΕΠΣ Σερρών (Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020 με ώρα έναρξης αγώνων 15:00).

Επίλεκτη
Πρώτη – Νεοχώρι Σερρών
Άνω Πορόια – Χρυσό

Ανώτερη κατηγορία
1ος Όμιλος
Μεγαλοχώρι – Ροδόπολη
Μοναστηράκι – Ποντισμένο
2ος Όμιλος
Βαλτοτόπι – Ν. Ζίχνη
Δραβίσκος – Ηρακλής Σερρών
Πεθελινός – Λευκώνας

Β ερασιτεχνική κατηγορία
1ος Όμιλος
Στρυμονικό – Ιωνικός Σερρών
Κ. Μητρούσι – ΠΟΣ 2000
Οδυσσέας Αναγέννησης – Βυρώνεια
2ος Όμιλος
Βισ-Μακ/ικός – Κορμίστα
Ελπίς Σκουτάρεως – Πανσουλιακός

  Τους διαιτητές που σφύριξαν τους σημερινούς αγώνες και αυτοί που θα σφυρίξουν τους αυριανούς αγώνες θα τους βρείτε ΕΔΩ.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός