Αποτελέσματα ΕΠΣ Σερρών, Χαλκιδικής και Μακεδονίας Σ-Κ 3-4 Νοεμβρίου.
Εδώ θα βρείτε όλα τα αποτελέσματα από ΕΠΣ Σερρών , Χαλκιδικής και την Α1 & Α κατηγορία της ΕΠΣ Μακεδονίας.
ΕΠΣ Σερρών:
8η αγωνιστική – Επίλεκτη Σερρών.
Σάββατο: Νεοχώρι Σερρών 2 – 3 Ανατολή
Χρυσό 1 – 3 Χείμαρρος
Κυριακή: Άνω Μητρούσι 4 – 1 Λευκώνας
Προβατάς 2 – 1 Πανσουλιακός
Λιθότοπος 3 – 3 Κ. Καμήλα
Ν. Σκοπός 0 – 0 Σκοτούσσα
9η αγωνιστική – Ανώτερη Σερρών Α όμιλος.
Σάββατο: Άγκιστρο 5 – 4 Καπνόφυτο
Ροδόπολη 4 – 0 Κερκίνη
Ν. Πετρίτσι 3 – 3 Αμμουδιά
Κυριακή: Καρπερή 0 – 7 Άνω Πορόϊα
Ποντισμένο 4 – 2 Μεγαλοχώρι
9η αγωνιστική – Ανώτερη Σερρών Β όμιλος.
Σάββατο: Παλαιοκώμη 1 – 5 Πρώτη
Ροδολίβος 0 – 1 Ν. Ζίχνη
Κυριακή: Νιγρίτα 2018 1 – 0 Πήγασος
Άγιο Πνεύμα 4 – 1 Π.Σ. Σέρρες
Κορμίστα 2 – 3 Μεσσολακιά
5η αγωνιστική – Β Τοπικό Α Όμιλος.
Σάββατο: Νέα Τυρολόη 2 – 6 Ηρακλής Σερρών
Ιωνικός Σερρών 1 – 1 Πλατανάκια
Βυρώνεια 2 – 4 Μοναστηράκι
Κυριακή: Χαροπό 3 – 4 ΠΟΣ 2000
5η αγωνιστική – Β Τοπικό Α Όμιλος.
Σάββατο: Πεπονιά 3 – 0 Οινούσα
Ψυχικό 6 – 2 Βισαλτιακός / Μακεδονικός
Κυριακή: Πεθελινός 6 – 0 Μαυροθάλασσα
Δραβίσκος 1 – 1 Εμ. Παπάς
Συνέχεια στο άρθρο “Αποτελέσματα ΕΠΣ Σερρών, Χαλκιδικής και Μακεδονίας Σ-Κ 3-4 Νοεμβρίου” έχουμε την
ΕΠΣ Χαλκιδικής:
7η αγωνιστική – Α κατηγορία.
Κυριακή. ΑΟ Σάρτης 1982 3 – 1 ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου
Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 6 – 0 Προποντίς Ν. Μαρμαρά
Νίκη Πολυγύρου 2 – 0 ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας
Ανθεμούς Γαλάτιστας 0 – 0 Θύελλα Κρήνης
Όλυνθος Ολύνθου 1 – 2 Π.Ο. Μουδανιών
ΑΟ Χανιώτης 3 – 3 Διγενής Λακκώματος
Τορωναίος Αφύτου 0 – 0 Ελπίς Βραστών
Άκανθος Ιερισσού 0 – 3 Απόλλων Αρναίας
5η Αγωνιστική – Β΄Βόρειος όμιλος.
Σάββατο: Αετός Βαρβάρας V Νίκη Αμμουλιανής 2017 9-1
Χολομών Ταξιάρχη V Θύελλα Στανού 0-0
ΠΑΟ Δουμπιών V Μ. Αλέξανδρος Νεοχωρίου 0-1
Αριστοτέλης ΣΤ. ΣΤ. V Θύελλα Μεταγγιτσίου 1-1
Τορωναίος Συκιάς V Χολομών Παλαιόχωρας 1-3
Κυριακή: ΑΣ Ουρανούπολης –VS– Δόξα Κρήμνης 1-1
5η Αγωνιστική – Β΄Νότιος όμιλος.
Σάββατο: Ηρακλής Ν. Φώκαιας V Αετός Βατοπεδίου 4-0
Αετός Φούρκας V Ελπίς Πολυγύρου 1-2
ΑΣ Αγίου Μάμα V Νεάπολις Πολυχρόνου 2-1
Αναγέννηση Βάβδου V Θερμαϊκός Φλογητών 2-2
Αιγέας Παλλήνης V Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 2-1
Α.Σ. Δόξα Ορμύλιας V Κύπρος Διονυσίου 0-1
Κυριακή: ΑΟ Σημάντρων V Δόξα Καλυβών 1-0
3η Αγωνιστική – Γ Τοπικό.
Σάββατο: Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1–5
Κυριακή: ΑΠΟΕΛ Γερακινής –VS– Νέμεσις Συκιάς 2-2
Κλείνοντας το άρθρο “Αποτελέσματα ΕΠΣ Σερρών, Χαλκιδικής και Μακεδονίας Σ-Κ 3-4 Νοεμβρίου” έχουμε την
ΕΠΣ Μακεδονίας: Συνέχεια στη 2η σελίδα (κάντε κλικ ΕΔΩ).