Αποτελέσματα ΕΠΣ Χαλκιδικής Κυριακής 6 Οκτωβρί

Αποτελέσματα ΕΠΣ Χαλκιδικής Κυριακής 6 Οκτωβρίου 2019.

Ολοκληρώθηκαν οι αγώνες του Σαββατοκύριακου για την τοπική Ένωση ποδοσφαίρου Χαλκιδικής.
Τα αποτελέσματα για τις δύο ημέρες είναι:
Όπου υπάρχουν εισαγωγικά (-) είναι το αποτέλεσμα του πρώτου ημιχρόνου.

Αποτελέσματα ΕΠΣ Χαλκιδικής Κυριακής 6-10-2019:

Α Ερασιτεχνική – 4η Αγωνιστική
16:00. ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ -vs- ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ         2-2 (1-1)
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ -vs- Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ         – (-)
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ -vs- ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ         1-3 (1-1)
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ -vs- ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ         2-0 (0-0)
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ -vs- ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ         2-0 (0-0)

Β Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος (Βόρειος ) – 3η Αγωνιστική
14:00. ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ -vs- ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016         1-1 (0-0)
16:00. ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ -vs- ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ         6-1 (3-1)
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ -vs- ΝΕΑΠ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ         1-3 (0-2)
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ -vs- Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ         0-2 (0-1)

Β Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (Νότιος ) – 3η Αγωνιστική
11:00. ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ -vs- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ         5-0 (3-0)

Αποτελέσματα Σαββάτου 5-10-2019:

Α1 ερασιτεχνική – 4η αγων.
ΑΟ Χανιώτης -vs- ΑΟ Σάρτης 1982           2-3
ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου -vs- Ηρακλής Ν. Φώκαιας           2-2
Νίκη Πολυγύρου -vs- Όλυνθος Ολύνθου           1-1
Θύελλα Κρήνης -vs- Αετός Βαρβάρας           0-0
Π.Ο. Μουδανιών -vs- Ανθεμούς Γαλάτιστας           1-3
Τορωναίος Αφύτου -vs- Άρης Κασσανδρείας 2005           3-1

Βαθμολογία   Α1.
Α/Α Ομάδα Βαθμοί Αγώνες
1 Ηρακλής Ν. Φώκαιας       10   4
2 Νίκη Πολυγύρου            8    4
3 Αετός Βαρβάρας               8    4
4 Όλυνθος Ολύνθου             6    4
5 ΑΟ Σάρτης 1982               6    4
6 ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου               5    4
7 Θύελλα Κρήνης               5    4
8 Τορωναίος Αφύτου                   5    4
9 Ανθεμούς Γαλάτιστας             4    4
10 Π.Ο. Μουδανιών            3    4
11 ΑΟ Χανιώτης             2    4
12 Άρης Κασσανδρείας 2005              0    4

Δεύτερη ερασιτεχνική – 3 αγων.
Βόρειο όμιλος: ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ -vs- ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ           0-4
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ -vs- ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ           2-3
Νότιος όμιλος: ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ -vs- ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ           4-3 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ -vs- Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ           1-2

Advertisements