ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΑποτελέσματα Μακεδονίας & Χαλκιδικής 10-10-2020

Αποτελέσματα Μακεδονίας & Χαλκιδικής 10-10-2020

Αποτελέσματα ΕΠΣ Μακεδονίας & ΕΠΣ Χαλκιδικής Σαββάτου 10 Οκτωβρίου 2020

Αποτελέσματα Α1 ερασιτεχνικής ΕΠΣ Χαλκιδικής – 1η αγωνιστική. (Όλοι οι αγώνες άρχισαν στις 16:00). Σε (-) αποτέλεσμα 1ου ημιχρόνου.

Δόξα Ορμύλιας – Προποντίς Ν. Μαρμαρά    2-4 (2-2)
Ανθεμούς Γαλάτιστας – Άρης Κασσανδρείας 2005     0-2 (0-0)
Π.Ο. Μουδανιών – ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου     1-0 (1-0) 
Θύελλα Κρήνης – Ηρακλής Ν. Φώκαιας     2-0 (1-0) 
Τορωναίος Αφύτου – Νίκη Πολυγύρου     2-1 (1-0)
ΑΟ Σάρτης 1982 – Όλυνθος Ολύνθου     1-0 (1-0)
ΑΟ Χανιώτης – Φοίνιξ Νικήτης     0-1 (0-1)

Το αυριανό πρόγραμμα, τους διαιτητές που σφύριξαν σήμερα και αυτούς που θα σφυρίξουν αύριο στη Χαλκιδική θα τα βρείτε ΕΔΩ.

Συνέχεια στο άρθρο “Αποτελέσματα ΕΠΣ Μακεδονίας & Χαλκιδικής Σαββάτου 10-10-2020” με τους αγώνες της ΕΠΣ Μακεδονίας:

Β Φάση 50ο κυπέλλου “Στ. Ρεπανάς”

1ος όμιλος – 1η αγωνιστική – ώρα: 16:00.
ΜΑΣ Αγχιάλου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου     0-3 
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιωνικός     3-0 (0-0) 

2ος όμιλος – 1η αγωνιστική – ώρα: 16:00.
Μακεδονικός Λητής – Ακρίτες Συκεών     κ.δ 0-0 Παρ. 0-0 Πέν. 3-5

3ος όμιλος – 1η αγωνιστική.
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΠΑΟ Ξυλούπολης     1-0 (1-0) 

4ος όμιλος – 2η αγωνιστική – ώρα: 16:00.
ΑΕ Φιλύρου – ΑΕ Πυλαίας   κ.δ  2-2 (0-0) Παρ. 1-1 Πέν. 3-5

5ος όμιλος – 1η αγωνιστική – ώρα: 16:00.
ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες – ΠΑΟ Ν. Επιβατών     1-2 
Αστέρας Ραιδεστού – Αετός Βασιλικών     1-4  (1-1)
Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Επανομής     0-2 (0-1)

Α Φάση 50ο κυπέλλου “Στ. Ρεπανάς”

25ος όμιλος – 3η αγωνιστική – ώρα: 16:30.
ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΟ Θράκης     2-2 (1-1)
Εσπερος Τερψιθέας – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου     1-7 

26ος όμιλος – 3η αγωνιστική – ώρα: 17:30.
Ρουβίκωνας – Ελπίδες Αμπελοκήπων     1-1 

28ος όμιλος – 3η αγωνιστική – ώρα: 16:30.
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Κεραυνός Αγ.Παύλου     2-3 (2-1) 

29ος όμιλος – 3η αγωνιστική – ώρα: 16:30.
ΑΟ Σούτερς – Αστέρια     2-1 
Ενωση Συκεών – Ελπίδες Συκεών     2-3 (1-2)

30ος όμιλος – 3η αγωνιστική – ώρα: 16:30.
Αστραπή Μεσαίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας     1-2 (1-1) 

32ος όμιλος – 3η αγωνιστική – ώρα: 16:30.
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015     0-2 

33ος όμιλος – 3η αγωνιστική – ώρα: 16:30.
ΑΕ Χαριλάου Αγ.Ελευθέριος – ΄Ηφαιστος Θέρμης     3-0 
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης     4-0 

34ος όμιλος – 3η αγωνιστική – ώρα: 16:30.
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης     1-1 

35ος όμιλος – 3η αγωνιστική – ώρα: 16:30.
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Ατρόμητος Πλαγιαρίου     2-1 
Πυρσός Αγ.Τριάδας – Αχιλλέας Περαίας   0-3 α/α

Κλείνει το άρθρο “Αποτελέσματα ΕΠΣ Μακεδονίας & Χαλκιδικής Σαββάτου 10-10-2020” με το αυριανό πρόγραμμα του 50ου κυπέλλου Μακεδονίας που υπάρχει ΕΔΩ.
X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα