ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΑποτελέσματα Παρασκευής 10 Μαρτίου 2023 SL 2

Αποτελέσματα Παρασκευής 10 Μαρτίου 2023 SL 2

Αποτελέσματα Παρασκευής 10 Μαρτίου 2023 Super League 2 σεζόν 2022-23

Επανέναρξη του πρωταθλήματος της Super League 2, με δύο παιχνίδια από τη δέκατη τέταρτη αγωνιστική, ένα από κάθε όμιλο.
Σε αυτή την αγωνιστική ρεπό έχουν οι ομάδες: Απόλλων Πόντου και ΠΑΟ Ρουφ.
Στο τέλος του άρθρου υπάρχει η βαθμολογία των δύο ομίλων, που ενημερώνεται με την ολοκλήρωση του κάθε αγώνα.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής Super League 2 ανά όμιλο, ημέρα και ώρα είναι:
Σε εισαγωγικά (-) το αποτέλεσμα του πρώτου (1ου) ημιχρόνου.

14η Αγωνιστική – Παρασκευή 10 Μαρτίου 2023 – Super League 2.

Βόρειος όμιλος.

2:45. ΠΑΟ Β – ΠΑΟΚ Β 1-4 (1-3)

Γκολ: 16΄Ταβάρες // 3΄Μπράντονιτς, 7΄Πανίδης, 13΄Γκορντεζιάνι, 82΄Χατζηστραβός
Προπονητές: Αντωνίου // Γκαρσία
Κόκκινη: 28΄Βουτσάς //
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Αρχικές ενδεκάδες – Αλλαγές:
Παναθηναϊκός Β: Ξενόπουλος, Μαρτίνης, Αντωνίου, Σιδεράς, Βουτσάς, Ταβάρες, Τουρκοχωρίτης, Ρόμπι (18′ Σαρδέλης (55′ λ.τ Κυριόπουλος), Έμπο (46′ Σερπέζης), Φουρτάδο (62′ Αθανασακόπουλος), Μπιλάλ (62′ Κρυπαράκος).
ΠΑΟΚ Β: Ταλιχμανίδης, Παναγιώτου, Κωττάς, Ουεντραόγκο, Νινούα (46′ Μελετίδης), Δαρέλας (73′ Σπυρίδης), Σελιμάι (46′ Τσοπούρογλου), Πανίδης (65′ Χατζηστραβός), Τασιούρας (67′ Γιαξής), Μπράντονιτς, Γκορντεζιάνι.

Νότιος όμιλος.

3:15. Καλαμάτα Π.Σ – Κηφισιά 1-2 (1-1) TV: ΕΡΤ 3

Γκολ: 45+3΄Πασάς (Με πέναλτι) // 29΄Τετέι, 51΄Κουϊρουκίδης (Με πέναλτι)
Προπονητές: Γκεργκιόσκι // Πετράκης
Κόκκινη: // 83΄Παπασάββας
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ

Αρχικές ενδεκάδες – Αλλαγές:
Καλαμάτα: Ταΐρης, Λουπάνο, Λιποράσε, Παπατόλιος, Μπαξεβάνος, Καραγκούνης, Ματέους (55′ Τάτος), Βασιλόγιαννης, Αρναρέλλης (55′ Ρόβας), Μόζερ (88′ Λούκαζικ), Πασάς (88′ Τριανταφυλλάκης).
Κηφισιά: Αναγνωστόπουλος, Μπαρμπόσα, Προβυδάκης, Βαφέας, Σωτηράκος, Κουϊρουκίδης (65′ Αντερέγκεν), Γκίνη (65′ Παπασάββας), Πέιος, Πρίτσας (69′ Ταλάλ), Να’α, Τετέι (85′ Νοικοκυράκης).

Ορισμός διαιτητών 14ης αγωνιστικής Super League 2.

Συνέχεια στα αποτελέσματα Παρασκευής 10 Μαρτίου 2023 SL 2 με το υπόλοιπο πρόγραμμα της 14ης αγωνιστικής.

Βόρειος όμιλος.

Σάββατο 11 Μαρτίου 2023.
1:45. Λάρισα – Αναγέννηση Καρδίτσας    TV: ΕΡΤ 3

Κυριακή 12 Μαρτίου 2023.
2:45. ΠΟΤ Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός
Βέροια – Διαγόρας Ρόδου
Μακεδονικός – Ηρακλής Λάρισας

Δευτέρα 13 Μαρτίου 2023.
3:15. Πανσερραϊκός – Νίκη Βόλου   TV: ΕΡΤ 3

Νότιος όμιλος.

Σάββατο 11 Μαρτίου 2023.
2:45. Επισκοπή – ΑΕΚ Β
Παναχαϊκή – Ολυμπιακός Β

Κυριακή 12 Μαρτίου 2023.
2:45. Αιγάλεω Α.Ο – Καλλιθέα
Χανιά – Ηρόδοτος
Ηλιούπολη – Προοδευτική
Δευτέρα 13 Μαρτίου 2023.
2:45. Απόλλων Σμύρνης – Ιεράπετρα

Κλείνει το άρθρο “Αποτελέσματα Παρασκευής 10 Μαρτίου” με τη βαθμολογία των δύο ομίλων: Βόρειος όμιλος ΕΔΩ & Νότιος όμιλος.
X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα
- Advertisment -

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

6η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 27 Απριλίου, 2024 20:00
5η Αγωνιστική Play Out
Κυριακή 21 Απριλίου, 2024 15:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα