ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΑποτελέσματα Σαββάτου 20 και Κυριακής 21 Γενάρη ΕΠΣ Σερρών

Αποτελέσματα Σαββάτου 20 και Κυριακής 21 Γενάρη ΕΠΣ Σερρών

Αποτελέσματα Σαββάτου 20 και της Κυριακής 21 Ιανουαρίου 2024 της τοπικής Ένωσης ποδοσφαίρου

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου, ΕΠΣ Σερρών, έχει παιχνίδια από την 18η αγωνιστική (1ος όμιλος – 1η κατηγορία), από την 16η αγωνιστική (2ος όμιλος – 1η κατηγορία) και από τη 13η αγωνιστική (1ος & 2ος όμιλος) της δεύτερης κατηγορίας, με τα παρακάτω αποτελέσματα:

Ρεπό για το 1ο όμιλο της 1ης κατηγορίας έχει η ομάδα: Ηρακλής Σερρών.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα ανά ημέρα, κατηγορία και όμιλο είναι:
**Μ.Τ.Α (Μόνο Τελικό Αποτέλεσμα)

Snack Bar - Ψητοπωλείο
 “ο ΤΟΛΗΣ”
Νιγρίτα-Τηλεπαραγγελίες
6989447710 & 2322770770

Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024

Α Κατηγορία.

1ος όμιλος – 18η αγωνιστική
15:00. Νέο Πετρίτσι – Ροδόπολη  4-1
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Χείμαρρος  2-2
Καλά Δένδρα – Λιθότοπος   1-0

2ος όμιλος – 16η αγωνιστική
15:00. Ελπίς Σκουτάρεως – Νιγρίτα 2018   1-1
Άνω Μητρούσι – Παλαιοκώμη   3-0
Μεσολακκιά – Εμμανουήλ Παππάς  1-3
Γήπεδο: Ομόνοιας. 17:30. Θύελλα Σερρών – Νεοχώρι Σερρών  3-1

Β Κατηγορία – 13η Αγωνιστική

Πρώτος όμιλος.
15:00. Πανσερραϊκή – Προβατάς  Αναβολή (Ακαταλληλότητα γηπέδου)

Δεύτερος όμιλος.
15:00. Νέα Μπάφρα – Ψυχικό   1-2
Άγιο Πνεύμα – Νέος Σκοπός   2-4

Συνέχεια στο άρθρο “Αποτελέσματα Σαββάτου 20 και Κυριακής 21 Γενάρη” με τα χθεσινά παιχνίδια.

Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024

Α Κατηγορία.

1ος όμιλος – 18η αγωνιστική
15:00. ΠΑΟΚ Σερρών – Μεγαλοχώρι  1-1  Διακοπή στο ημίχρονο  (Ακαταλληλότητα γηπέδου)
Αμμουδιά – Άνω Πορόια  Αναβολή (Ακαταλληλότητα γηπέδου)

2ος όμιλος – 16η αγωνιστική
15:00. Χρυσό – Νέα Ζίχνη   Αναβολή (Ακαταλληλότητα γηπέδου)

Β Κατηγορία – 13η Αγωνιστική

​Καφέ Ουζερί
"Ο Λεωνίδας"
Νιγρίτα - Σερρών
6977453413 - 2322023744

Πρώτος όμιλος.
Άγκιστρο – ΠΑΟΚ Σερρών Β   3-0 α/α
Ηράκλεια – Κερκίνη   3-0 α/α
Λευκώνας – Κάτω Μητρούσι   3-0 α/α
15:00. Σέρρες 1800 (Ανατολή) – Ποντισμένο  Αναβολή (Ακαταλληλότητα γηπέδου)
Γήπεδο: Σιδηροκάστρου. Καπνόφυτο – Ελαιώνας  4-0
Γήπεδο: Ομόνοιας. 16:30. Πήγασος – Βυρώνεια  0-2

Δεύτερος όμιλος.
Πανσουλιακός – Ιωνικός Σερρών   3-0 α/α
Γήπεδο: Ομόνοιας. 14:00. Σέρρες 85 – Δραβίσκος  2-6
Γήπεδο: Παλαιοκώμης. 15:00. Πρώτη – Νιγρίτα 2018 Β   3-0 α/α
Ροδολίβος – Βαλτοτόπι  1-1
Χρυσό Β – ΠΟΣ 2000  3-3

Κλείνει το άρθρο “Αποτελέσματα Σαββάτου 20 και Κυριακής 21” με τις βαθμολογίες των δύο κατηγοριών που θα βρείτε ΕΔΩ.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα
- Advertisment -

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

26η Αγωνιστική
Κυριακή 03 Μαρτίου, 2024 19:30
25η Αγωνιστική
Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα