Αποτελέσματα 10-11/3/2018 Μακεδονίας Α1 & Α

Αποτελέσματα 10-11/3/2018 Μακεδονίας Α1 & Α
Αποτελέσματα της ΕΠΣ Μακεδονίας από τους αγώνες του Σαββατοκύριακο.
Αποτελέσματα αγώνων Σαββάτου 10 Μαρτίου 2018:
Όλοι οι αγώνες άρχιασαν στις 16:00.
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 25η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ολυμπιακός Κυμίνων        0-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ομόνοια Σίνδου            0-0
Παύλος Μελάς – ΓΣ Ηλιούπολης               2-0
Νίκη Μεσημερίου – Αχιλλέας Τριανδρίας                   2-2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος όμιλος & 21η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Δόξα Ρετζικίου         1-0
Φοίνικας Πολίχνης – Δόξα Πενταλόφου           2-0
Ιωνικός – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας         2-1
Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου – Αξιός Ανατολικού         1-1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος όμιλος & 24η αγωνιστική
Πανόραμα – Δόξα Αγ.Παύλου           0-0
Ελευθεριακός – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης        0-4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος όμιλος & 21η αγωνιστική
Χελιδόνια – Δόξα Ασσήρου        5-2
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Εθνικός Σοχού              0-0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος όμιλος & 20η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου         3-0
Ατρόμητος Τριαδίου – Ορφέας Σουρωτής          1-1
ΑΕ Κρήνης – Αχιλλέας Περαίας         2-0
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΠΑΟΝ Επιβατών         1-2
Μελιτέας – Μέγας Αλέξανδρος 2014 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ        3-0 α.α.
Συνέχεια του άρθρου » Αποτελέσματα 10-11/3/2018 Μακεδονίας Α1 & Α » έχουμε τους αγώνες της Κυριακής 11 Μαρτίου 2018.
Αγώνες Κυριακής 11 Μαρτίου 2018.
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 25η αγωνιστική.
Πρόγραμμα Α1 Μακεδονίας 24η αγωνιστική11:30 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Ευόσμου         0-2
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ακρίτες Συκεών        4-0
16:00. Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας     4-0
Κεραυνός Κολχικού – Αναγέννηση Επανομής          3-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος όμιλος & 21η αγωνιστική.
11:30 ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ελπίδες Χαλάστρας         3-0
16:00. Εθνικός Μετεώρων – Μακεδονικός Γέφυρας         1-3
ΑΜΣ Νικόπολη – Αναγέννηση Χαλκηδόνας           1-3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος όμιλος 24η αγωνιστική.
11:00 ΑΕ Αμπελοκήπων – ΠΑΟ Δορκάδας        2-4
16:00. ΑΕ Φιλύρου – Ιάσων Αυγής        1-2
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Αστραπή Μεσαίου        4-1
Αρης Καβαλαρίου – ΑΣ Νεάπολης        0-3
ΠΑΟΚ Σταυρού – Αισχύλος Ωραιοκάστρου        5-0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος όμιλος & 21η αγωνιστική.
11:30. Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Μακεδονικός Λητής         2-0
Εθνικός Πυλαίας – Αίας Ευόσμου                 0-1
12:00. Θύελλα Περιστερώνα – Νίκη Ευκαρπίας           4-0
16:00. Μακεδονικός Ασκού – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης        1-1
Ελλήσποντος Μαδύτου – Αστραπή Δενδροποτάμου         2-2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος όμιλος 20η αγωνιστική.
16:00. Μαραθώνας – ΑΕ Φαλήρου        2-0
Αετός Βασιλικών – Νίκη Κερασιάς         2-1

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός