ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΑποτελέσματα 12ης και 14ης αγωνιστικής SL2 σεζόν 2023-24

Αποτελέσματα 12ης και 14ης αγωνιστικής SL2 σεζόν 2023-24

Super League 2

Αποτελέσματα 12ης και 14ης αγωνιστικής της για τη σεζόν 2023-24 (1ος & 2ος όμιλος)

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της δωδέκατης αγωνιστικής για το Νότιο όμιλο και της δέκατης τέταρτης αγωνιστικής για το Βόρειο όμιλο της Super League 2 είναι:
Σε εισαγωγικά (-) το αποτέλεσμα του πρώτου (1ου) ημιχρόνου, **Μ.Τ.Α (Μόνο Τελικό Αποτέλεσμα).

Βόρειος όμιλος:
Ρεπό έχει η ομάδα: Λεβαδειακός.
Αλμωπός Αριδαίας – Νίκη Βόλου 0-3 α/α. 

Τρίτη 19 Δεκεμβρίου 2023

Β Όμιλος (Νότιος) – 12η αγωνιστική  **Μ.Τ.Α
15:00. Αιγάλεω Α.Ο – Τηλυκράτης Λευκάδας    1-0 (0-0)

17:00. Χανιά – Ιωνικός Νίκαιας    1-1 (1-1)

Περισσότερα (Σκόρερ, αρχικές ενδεκάδες, διαιτητές, προπονητές …) για τα παιχνίδια της τρίτης θα βρείτε ΕΔΩ.

Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 2023

Α Όμιλος (Βόρειος) – 14η αγωνιστική
14:00. ΠΟΤ Ηρακλής – Μακεδονικός    5-1 (2-1)
Γκολ: 1΄ Κούστα, 42΄ Χρουσιέλ, 48΄ Βιτλής, 51΄Σπυρίδης, 90+3΄ Στοΐσεβιτς  //  45+1΄Μπουλάτοβιτς
Προπονητές:  Περικλής Αμανατίδης //  Στέλιος Μαλεζάς
Διάφορα: 3΄ Εμπό (Δοκάρι), 47΄ Κούστα (Δοκάρι)  //  
Γήπεδο:
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΥ
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΘΡΑΚΗΣ

15:00. Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ Β   0-1 (0-0)
Γκολ:   //  72΄ Δαρέλας
Προπονητές: Καλαϊτζίδης  //  Αλεξιάδης
Κίτρινες: Μουμίν  //  Γιαξής, Σελιμάι, Σνάουτσνερ, Φίλων
Γήπεδο:
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2023

Α Όμιλος (Βόρειος) – 14η αγωνιστική
13:00. Αιολικός – ΦΣ Κοζάνη   0-0
Άγγελος ΔιγκόζηςΠροπονητές: Κρισμάρεβιτς  //  Άγγελος Διγκόζης
Διάφορα: 4΄Τριανταφυλλάκος (Δοκάρι)  //  
Γήπεδο:
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ

14:00. ΑΕΚ Β – Αναγέννηση Καρδίτσας    0-0
Προπονητές: Κούστας  //  Τυριακίδης
Κίτρινες: Κάτσικας  //  Γκόλιας, Κορέλας
Γήπεδο:
ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΑΦΕΙΔΕΙΟ
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

Β Όμιλος (Νότιος) – 12η αγωνιστική
15:00. Παναχαϊκή – Καλλιθέα    1-1 (1-1)
Γκολ: 42΄ Πατρινός  //  35΄Λουκίνας
Προπονητές: Τάτσης  //  Βοσνιάδης
Κίτρινες: Καραγιάννης, Ντε Ολιβέιρα, Πατρινός  //  Μεχίας, Μαρόττα
Γήπεδο:
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ – ΑΓΥΙΑ
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

17:00. Διαγόρας Ρόδου – Γιούχτας Αρχανών   2-0 (0-0)
Γκολ: 75΄Μανιάς (Με πέναλτι), 80΄Λούκιτς  //  
Προπονητές: Γράφας  //  Σουργιάς
Γήπεδο:
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ _ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2023

Α Όμιλος (Βόρειος) – 14η αγωνιστική  
15:00. Καμπανιακός – Λάρισα    0-2 (0-0)
Γκολ:   //  65΄Κ. Παπαγεωργίου, 79΄Πεντρόσο
Προπονητές: Γιώργος Αμανατίδης  //  Παύλος Δερμιτζάκης
Γήπεδο: ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΥ
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ

Β Όμιλος (Νότιος) – 12η αγωνιστική
15:00. Ηλιούπολη – Ολυμπιακός Β    0-1 (0-1)
Γκολ:   //  10΄ Μπαγκαλιάνης
Προπονητές:  Σούλης Παπαδόπουλος  //  Α. Ιμπαγάσα
Γήπεδο:
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Καλαμάτα Π.Σ – Παναθηναϊκός Β    0-0
Προπονητές: Μάκης Χάβος  //  Σωτήρης Αντωνίου
Διάφορα: 20΄  Μπαράλες (Χαμένο πέναλτι), 90΄Δημόπουλος (Κόκκινη κάρτα – 2η κίτρινη) //  20΄Μαργκόνο (Απόκρουση πέναλτι)
Γήπεδο:
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

Κλείνει το άρθρο “Αποτελέσματα 12ης και 14ης αγωνιστικής SL2” με την ενημέρωση ότι, τη βαθμολογία των δύο ομίλων θα τη βρείτε κάνοντας κλικ στα περισσότερα.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα
- Advertisment -

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

1η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 16 Μαρτίου, 2024
26η Αγωνιστική
Κυριακή 03 Μαρτίου, 2024 19:30 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα