ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΑποτελέσματα 16ης και 19ης αγωνιστικής Super League 2 2023-24

Αποτελέσματα 16ης και 19ης αγωνιστικής Super League 2 2023-24

Αποτελέσματα 16ης και 19ης αγωνιστικής της Super League 2 για τη σεζόν 2023 – 24 (1ος & 2ος όμιλος)

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της δέκατης έκτης αγωνιστικής για το Νότιο όμιλο και της δέκατης ένατης αγωνιστικής για το Βόρειο όμιλο της Super League 2 είναι:
Σε εισαγωγικά (-) το αποτέλεσμα του πρώτου (1ου) ημιχρόνου.

Βόρειος όμιλος:
Ρεπό έχει η ομάδα: ΠΟΤ Ηρακλής.
Αλμωπός Αριδαίας – Αιολικός  0-3 α/α

Δευτέρα 29 Ιανουαρίου 2024

Α Όμιλος (Βόρειος) – 19η αγωνιστική
16:00. ΑΕΚ Β – Λεβαδειακός    0-1 (0-1)
Γκολ:   //  9΄Τσιριγώτης
Προπονητές:  Κούστας //  Οφρυδόπουλος
Κίτρινες: Γεμπόα, Γεωργέας  //  Μπελμόντε, Γκροφ
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΧΑΪΑΣ

Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024

Α Όμιλος (Βόρειος) – 19η αγωνιστική
14:00. ΠΑΟΚ Β – Μακεδονικός    2-0 (2-0)
Γκολ: 26΄ & 36΄ Γκούμας  //  
Προπονητές: Αλεξιάδης  //  Μαλεζάς
Διάφορα: 47΄Δαρέλας (Δοκάρι)   //
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΘΡΑΚΗΣ

15:00. ΦΣ Κοζάνη – Απόλλων Πόντου    1-0 (1-0)
Γκολ: 24΄Ποζατζίδης  //  
Προπονητές: Διγκόζης  //  Καλαϊτζίδης
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ – ΛΑΡΙΣΑΣ

Λάρισα – Αναγέννηση Καρδίτσας    1-0 (1-0)
Γκολ: 6΄ Αντράντα  //  
Προπονητές: Δερμιτζάκης  //  Γιώργος Τυριακίδης
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΙΟΣ – ΗΜΑΘΙΑΣ

Ορισμός διαιτητών ΕΔΩ.

Β Όμιλος (Νότιος) – 16η αγωνιστική
15:00. Παναθηναϊκός Β – Γιούχτας Αρχανών     2-1 (1-1)
Γκολ: 37΄Μπιλάλ, 55΄Σαρδέλης  //  33΄ Λώλης
Προπονητές: Αντωνίου  //  Ανυφαντάκης
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ – ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Καλλιθέα – Αιγάλεω Α.Ο    1-0 (1-0)
Γκολ: 32΄Ματίγια (Με πέναλτι)  //  
Προπονητές: Βοσνιάδης  //  Χαραλαμπίδης
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ – ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Αποτελέσματα 20ης αγωνιστικής Super League 1.

Ηλιούπολη – Καλαμάτα Π.Σ    1-0 (1-0)
Γκολ: 15΄Λατίνοβιτς  //  
Προπονητές: Σ. Παπαδόπουλος  //  Χάβος
Διάφορα:   //  76΄Τζανακάκης (Κόκκινη)
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΛΕΣΒΟΥ

Παναχαϊκή – Χανιά    2-1 (0-0)
Γκολ: 60΄ Πατρινός, 87΄Μπαρέτ  //  50΄Μάναλης
Προπονητές: Τάτσης  //  Ταουσιάνης
Διάφορα: 12΄Κόλα (Δοκάρι)  //
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

15:45. Ιωνικός Νίκαιας – Διαγόρας Ρόδου    1-0 (1-0)
Γκολ: 38΄Ντάουντα  //  
Προπονητές: Σπανός  //  Γράφας
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024

Α Όμιλος (Βόρειος) – 19η αγωνιστική
15:00. Καμπανιακός – Νίκη Βόλου    0-2 (0-2)
Γκολ:   //  3΄Κρητικός, 8΄Λίταινας
Προπονητές: Γ. Αμανατίδης  //  Ελευθερόπουλος
Κίτρινες:  Λαγωνίδης  //  Κυριακίδης, Γαβριηλίδης
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΚΙΛΚΙΣ

Β Όμιλος (Νότιος) – 16η αγωνιστική
15:00. Τηλυκράτης Λευκάδας – Ολυμπιακός Β    2-2 (1-1)
Γκολ: 7΄ Ντοναλντόνι (Με πέναλτι), 64΄Φοφανά //  9΄& 54΄Βλαχομήτρος
Προπονητές: Γκέκας  //  Α. Ιμπαγάσα
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Κλείνει το άρθρο “Αποτελέσματα 16ης και 19ης αγωνιστικής SL2” με την ενημέρωση ότι, τη βαθμολογία των δύο ομίλων θα τη βρείτε κάνοντας κλικ στα περισσότερα.

**Μ.Τ.Α (Μόνο Τελικό Αποτέλεσμα).

Αποτελέσματα 20ης αγωνιστικής 1ου ομίλου Γ Εθνικής.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα