ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΑποτελέσματα 19ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Γ Εθνικής

Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Γ Εθνικής

Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Γ Εθνικής κατηγορίας για τη σεζόν 2023-24

Οι αγώνες της δέκατης ένατης αγωνιστικής έγιναν την Κυριακή και όλοι άρχισαν στις 15:00.
Θύελλα Σαρακηνών – Θερμαϊκός Θέρμης   0-3 α/α

Η βαθμολογία και τα αποτελέσματα ενημερώνονται με τη λήξη των αγώνων. Σε εισαγωγικά το αποτέλεσμα του πρώτου ημιχρόνου.

Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024 & 15:00.

Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας – Άρης Αβάτου   0-1 (0-1)
Γκολ: 
//  3΄ Αναγνωστόπουλος
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ)
Διαιτητής – ΕΠΣ:  ΑΓΡΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Αετός Βαρβάρας – Καβάλα Α.Ο  Αναβολή (Ακαταλληλότητα γηπέδου)
Δημοτικό γήπεδο Βαρβάρας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Ορέστης Ορεστιάδας Αναβολή (Ακαταλληλότητα γηπέδου)
ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΠΑΟΚ (ΚΙΛΚΙΣ)
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ

Πανθρακικός – ΑΟ Χανιώτης   3-0 (1-0)
Γκολ:
17΄Ρουμπιές, 76΄Κωσταρέλης, 87΄ Βάσκος  // 
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ)
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ _ ΞΑΝΘΗΣ

Αναγέννηση Επανομής – Βέροια   0-3 (0-1)
Γκολ:
  // 39΄Φασίδης, 69΄Μπάλλας, 84΄ Βασιλακάκης
Δημοτικό γήπεδο Επανομής “Ν.Σαράφης” (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

Δόξα Δράμας – Απόλλων Παραλιμνίου   0-1 (0-1)
Γκολ:
  // 37΄ Τζαμπέγια
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ)
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ

Αποτελέσματα SL 1  (20-21/01/2024).

Άρης Πετεινού – Νέστος Χρυσούπολης   0-2 (0-1)
Γκολ:
  // 41΄Σέα (Με πέναλτι) & 82΄ Σέα
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΗ ΠΕΤΕΙΝΟΥ (ΞΑΝΘΗΣ)
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΕΒΡΟΥ

Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας – Νίκη Ευκαρπίας   1-0 (0-0)
Γκολ:
90+3΄ Ανθουλάκης  // 
Δημοτικό γήπεδο Νέας Μηχανιώνας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ _ ΣΕΡΡΩΝ

Ορισμός διαιτητών 19ης αγωνιστικής 1ου ομίλου.

Συνέχεια στα αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου Γ Εθνικής με τη βαθμολογία (Ενημερώνετε με την ολοκλήρωση των αγώνων).

α/α Ομάδα Βαθμοί

1 Καβάλα Α.Ο  49 *
2 Νέστος Χρυσούπολης  45
3 Πανθρακικός  43
4 Ορέστης Ορεστιάδας  36 *
5 ΑΟ Χανιώτης  35
6 Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας  33
7 Θερμαϊκός Θέρμης  32
8 Απόλλων Παραλιμνίου  29
9 Άρης Αβάτου  27
10 ΠΑΟΚ Κρηστώνης  26 *
11 Νίκη Ευκαρπίας  24
12 Δόξα Δράμας  20
13 Βέροια  17
14 Θύελλα Σαρακηνών  15
15 Αναγέννηση Επανομής  11
16 Αετός Βαρβάρας  11 *
17 Άρης Πετεινού  9
18 Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας  9
* Ένα (1) αγώνα λιγότερο.

Άνοδος Super League 2 (1ος)
Παραμονή Γ Εθνική (2ος-10ος)
Μπαράζ υποβιβασμού (11ος)
Υποβιβασμός (12ος-18ος)

Κλείνει το άρθρο “Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου” με την ενημέρωση ότι τα επόμενα παιχνίδια (20η αγωνιστική) θα γίνουν στις 28/1/2024.

Αποτελέσματα SL 2 (21-22/01/2024).

Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024 & ώρα 15:00.

Άρης Αβάτου – Θύελλα Σαρακηνών   3-0 α/α
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας
Ορέστης Ορεστιάδας – Πανθρακικός
Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Επανομής
ΑΟ Χανιώτης – Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας
Βέροια – Αετός Βαρβάρας
Νίκη Ευκαρπίας – Δόξα Δράμας
Καβάλα Α.Ο – Άρης Πετεινού
Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα
- Advertisment -

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

1η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 16 Μαρτίου, 2024
26η Αγωνιστική
Κυριακή 03 Μαρτίου, 2024 19:30 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα