ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΑποτελέσματα 24ης αγωνιστικής SL2 σεζόν 22-23

Αποτελέσματα 24ης αγωνιστικής SL2 σεζόν 22-23

Αποτελέσματα 24ης αγωνιστικής SL2 σεζόν 2022-23

Οι αγώνες της εικοστής τέταρτης αγωνιστικής θα αρχίσουν την Παρασκευή 5 Μαΐου και θα ολοκληρωθούν τη Δευτέρα 8 Μαΐου 2023.
Τηλεοπτικά θα καλυφθούν τρεις αγώνες από την ΕΡΤ 3.

Σε αυτή την αγωνιστική ρεπό έχουν οι ομάδες: Νίκη Βόλου και ΑΕΚ Β.
Απόλλων Λάρισας – ΠΑΟΚ Β 0-3 α/α & Ηρόδοτος – Κηφισιά 0-3 α/α.

Στο τέλος του άρθρου υπάρχει η βαθμολογία των δύο ομίλων, που ενημερώνεται με την ολοκλήρωση του κάθε αγώνα.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα 24ης αγωνιστικής SL2 ανά ημέρα και όμιλο είναι:
Σε εισαγωγικά (-) το αποτέλεσμα του πρώτου (1ου) ημιχρόνου.

24η Αγωνιστική – Super League 2.

Δευτέρα 08 Μαΐου 2023.

Βόρειος όμιλος.  
14:45. Μακεδονικός – Βέροια      0-1 (0-0)
Γκολ:   //  79΄Μπελεβώνης
Προπονητές:  Ζαζόπουλος  //  Μπαξεβάνος
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ – ΚΑΒΑΛΑΣ.

Θεσπρωτός – Ηρακλής Λάρισας      0-0
Προπονητές:  Ρότσα //  Χατζηλιάδης
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΑΘΗΝΩΝ.

Αλμωπός Αριδαίας – Διαγόρας Ρόδου     0-0
Προπονητές: Τυριακίδης  //  Διγκόζης)
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΚΙΛΚΙΣ.

15:15. Παναθηναϊκός Β – Λάρισα    TV: ΕΡΤ3   Στο 72΄  2-1 (1-0)
Γκολ:  18΄Σαρδέλης, 65΄Ταβάρες //  51΄Μαυρίας
Προπονητές: Αντωνίου  //  Γκουτσίδης
Διάφορα: 51΄Σαρδέλης (Δοκάρι)  //  45΄Αντράντα (Δοκάρι)
Στατιστικά αγώνα ΠΑΟ Β – ΑΕΛ.
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΦΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Νότιος όμιλος.   
14:45. Χανιά – Καλλιθέα     0-0
Προπονητές: Ταουσιάνης  //  Σίμος
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ.

Καλαμάτα Π.Σ – Αιγάλεω Α.Ο     0-2 (0-1)
Γκολ:   //  33΄Τσιλιγκίρης, 62΄Ραμίρεζ
Προπονητές: Γκεοργκιόσκι  //  
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ.

Επισκοπή – ΠΑΟ Ρουφ      2-3 (2-0)
Γκολ: 6΄Σκεντεράι, 22΄Σταθόπουλος (Με πέναλτι)  //  51΄Δούμας, 55΄Ζαχαρός, 89΄Φράγκος (Με πέναλτι)
Προπονητές: Ανυφαντάκης  //  Γκούμας
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ.

Κυριακή 07 Μαΐου 2023.

Νότιος όμιλος.  
14:45. Παναχαϊκή – Προοδευτική     0-1 (0-1)
Γκολ:   //  67΄Νταβιώτης
Προπονητές: Βογιατζής  //  Χαραλαμπίδης
Διάφορα:   //  35΄Καρρίκι (Δοκάρι) 
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΑΘΗΝΩΝ

Απόλλων Σμύρνης – Ηλιούπολη     2-4 (2-1)
Γκολ:  10΄Μουστακόπουλος, 14΄Κουάδρα //  17΄Βάρκας & 57΄Βάρκας (Με πέναλτι), 67΄ Αντό, 84΄Κρέτσι
Προπονητές: Βοσνιάδης  //  Παντέλης
Διάφορα: 4΄Καρίμ (Δοκάρι)  //  
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΔΡΑΜΑΣ

Διαιτητές 24ης αγωνιστικής SL2.

Σάββατο 06 Μαΐου 2023.

Βόρειος όμιλος.
13:45. Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου   TV: ΕΡΤ3      3-0 (0-0)
Γκολ:  47΄ Στίνα Βίκτορ, 51΄Κανίς Χίκαμ, 71΄Μπαΐροβιτς //  
Προπονητές: Παύλος Δερμιτζάκης  //  Δημήτρης Καλαϊτζίδης
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ – ΠΕΛΛΑΣ
Σκόρερ, στατιστικά, αρχκές ενδεκάδες, διαιτητές …. ΕΔΩ.

Νότιος όμιλος.
14:45. Ολυμπιακός Β – Ιεράπετρα Ο.Φ    3-2 (0-0)
Γκολ: 65΄Κωστή, 72΄Μπα, 83΄Συρμής  //  53΄Βουό, 71΄Κατάλντι (Απευθείας από κόρνερ)
Προπονητές: Ιμπαγάσα  //  Στουρνάρας
Διαιτητής – ΕΠΣ:
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΡΚΑΔΙΑΣ

Παρασκευή 05 Μαΐου 2023.

Βόρειος όμιλος.
15:15. ΠΟΤ Ηρακλής – Αναγέννηση Καρδίτσας    TV: ΕΡΤ3   1-1 (0-1)
Γκολ: 85΄ Άλεξιτς  //  15΄Λαγός
Προπονητές: Σάκης Τσιώλης  //  Περικλής Αμανατίδης
Στατιστικά αγώνα Ηρακλής – Αναγέννηση.
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΗΜΑΘΙΑΣ

Κλείνει το άρθρο “Αποτελέσματα 24ης αγωνιστικής SL2” με τη βαθμολογία των δύο ομίλων: Βόρειος όμιλος ΕΔΩ & Νότιος όμιλος ΕΔΩ.
X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα