ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΑποτελέσματα 9ης αγωνιστικής SL2 σεζόν 2022-3

Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής SL2 σεζόν 2022-3

Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής SL2 σεζόν 2022-23

Δεύτερη αγωνιστική ημέρα της ένατης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2 με τρία παιχνίδια από τον πρώτο όμιλο και όλα τα παιχνίδια από το δεύτερο όμιλο.
Σήμερα, 4/4/2023, τηλεοπτικά θα μεταδοθεί ο αγώνας Αιγάλεω – Καλαμάτα και αύριο, 5/4/2023, το Βέροια – Μακεδονικός.
Ρεπό έχουν οι ομάδες: Νίκη Βόλου και ΑΕΚ Β.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής SL2 ανά ημέρα και όμιλο είναι:
Σε (-) το αποτέλεσμα του 1ου ημιχρόνου.

Τρίτη 03 Ιανουαρίου 2023.

Βόρειος (1ος)
Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός   0-2
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΠΟΤ Ηρακλής   1-0
ΠΑΟΚ Β – Απόλλων Λάρισας    6-1
Περισσότερα (Σκόρερ, ενδεκάδες ….) για τα παραπάνω παιχνίδια θα βρείτε ΕΔΩ.

Τετάρτη 04 Ιανουαρίου 2023.

Βόρειος (1ος) & ώρα 14:45.
Λάρισα – Παναθηναϊκός Β   2-2 (1-0)
Γκολ:  34΄Μαυριάς, 69΄Καλουτσικίδης  ///  51΄Μπιλάλ, 90+6΄Ρόμπι
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ – ΠΙΕΡΙΑΣ
Προπονητές: Ταουσιάνης /// Αντωνίου
Διάφορα:  54΄Ακυρωθέν γκολ για τη Λάρισα

Ηρακλής Λάρισας – Θεσπρωτός   1-0 (0-0)
Γκολ: 63΄Συρεγγέλας   ///  
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΒΑΪΟΣ – ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Προπονητές: Χατζηλιάδης /// Ρότσα

Διαγόρας Ρόδου – Αλμωπός Αριδαίας   1-1 (0-0)
Γκολ:  65΄Καραμάνης  /// 88΄Έππας (Με πέναλτι)
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ – ΗΛΕΙΑΣ 
Προπονητές: Ανδράλας /// Τυριακίδης

Νότιος (2ος)
14:45. Καλλιθέα – Χανιά   2-1 (2-1)
Γκολ:   3΄Κυνηγόπουλος, 45+1΄Λουκίνας  ///  13΄Μάναλης
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ – ΧΙΟΥ
Προπονητές: Σίμος  // 
Διάφορα:  

Κηφισιά – Ηρόδοτος     2-0 (-) Διακοπή αγώνα στο 42΄. Ο φιλοξενούμενος έμεινε με έξι ποδοσφαιριστές
Γκολ: 10΄Πέιος, 33΄Τετέι  ///  
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΔΡΟΜΑΧΗ – ΛΑΡΙΣΑΣ
Προπονητές: Πετράκης // Φυντάνης

Ιεράπετρα Ο.Φ – Ολυμπιακός Β     2-0 (1-0)
Γκολ: 15΄Βουό, 59΄Μπλανκ Καζάου   ///  
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Προπονητές: Διγκόζης Άγγελος // Οκκάς Γιάννης

Προοδευτική – Παναχαϊκή    0-1 (0-0)
Γκολ:    ///  79΄Αλεξόπουλος
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
Προπονητές: Νικοπολίδης Αντώνης /// Βογιατζής (Αντί Παπαδόπουλου λόγω τιμωρίας)

Ηλιούπολη – Απόλλων Σμύρνης    1-2 (0-2)
Γκολ:  71΄Ανδρέου  ///  10΄Σίγκνεβιτς, 43΄Χαλίμι
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ – ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
Προπονητές: Παντέλης // Τάτση

ΠΑΟ Ρουφ – Επισκοπή     Ματαιώθηκε
Γκολ:    ///  
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ – ΑΧΑΪΑΣ
Προπονητές: Γκούμας Γιάννης // Ανυφαντάκης Κώστας
Διάφορα:  

15:15. Αιγάλεω Α.Ο – Καλαμάτα Π.Σ   1-1 (0-0)
Γκολ: 81΄Τσιλιγκίρης   ///  65΄Ρόβας
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΑΧΑΪΑΣ 
Προπονητές: Γράφας // Αναστόπουλος Νίκος

Πέμπτη 05 Ιανουαρίου 2023 και ώρα 15:15.

Βόρειος (1ος)
Βέροια – Μακεδονικός. Περισσότερα.

Κλείνει το άρθρο “Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής SL2 με το πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής, όπως ανακοινώθηκε από τη διοργανώτρια αρχή.

Βόρειος (1ος) Βαθμολογία.
Παρασκευή 06 Ιανουαρίου 2023.
3:45. Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας    TV: ΕΡΤ 3
Σάββατο 07 Ιανουαρίου 2023.
2:45. Παναθηναϊκός Β – Απόλλων Πόντου
Κυριακή 08 Ιανουαρίου 2023.
2:45. Θεσπρωτός – ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου
Μακεδονικός – Λάρισα
Αλμωπός Αριδαίας – Ηρακλής Λάρισας
Δευτέρα 09 Ιανουαρίου 2023.
3:15. ΠΟΤ Ηρακλής – Διαγόρας Ρόδου   TV: ΕΡΤ 3

Ρεπό: ΠΟΤ Ηρακλής.

Νότιος (2ος) Βαθμολογία.
Σάββατο 07 Ιανουαρίου 2023.
1:45. Ολυμπιακός Β – Κηφισιά   TV: ΕΡΤ 3
2:45. Επισκοπή – Καλλιθέα
Ηρόδοτος – ΑΕΚ Β
Καλαμάτα Π.Σ – ΠΑΟ Ρουφ
Κυριακή 08 Ιανουαρίου 2023.
2:45. Χανιά – Προοδευτική
Παναχαϊκή – Ιεράπετρα
Απόλλων Σμύρνης – Αιγάλεω

Ρεπό: Διαγόρας.
X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

6η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 27 Απριλίου, 2024 20:00
5η Αγωνιστική Play Out
Κυριακή 21 Απριλίου, 2024 15:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα