Αποτελέσματα SL-FL League, Γ Εθνική 1ος, 2ος

Αποτελέσματα SL-FL League, Γ Εθνική 1ος, 2ος και Α1 Μακεδονίας Σ/Κ 4-5/11/2017.
Όλα τα αποτελέσμτα από Super League 2017-18 – 10η αγωνιστική, Football League 2017-18 – 2η αγωνιστική, Γ Εθνική 2ος όμιλος 2017-18 – 7η αγωνιστική, Γ Εθνική 1ος όμιλος 2017-18 – 5η αγωνιστική και Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝ. ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2017-18 – 10η αγωνιστική για Σαββατοκύριακο 4 και 5 Νοεμβρίου 2017.

Αποτελέσματα Super League 10η ΑγωνιστικήSuper League 2017-18 – 10η αγωνιστική:
04/11/2017 15:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΞΑΝΘΗ    1 – 3
04/11/2017 17:15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     0 – 0
04/11/2017 19:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ     1 – 0
05/11/2017 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ     5 – 1
05/11/2017 17:15
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ     4 – 3
05/11/2017 17:15
ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΛΑΡΙΣΑ   1 – 1
05/11/2017 19:30
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ       1 – 0
06/11/2017 19:30
ΛΕΒΑΔΙΑΚΟΣ – ΛΑΜΙΑ 1964    0 – 0

Αγώνες 3η & 4η αγων Football League-TVFootball League 2017-18 – 2η αγωνιστική:
04/11/2017 15:00 
Απόλλων Πόντου – Σπάρτη      0 – 0   TV ΕΡΤ 3
05/11/2017 15:00
Εργοτέλης – Κισσαμικός      1 – 1
05/11/2017 15:00
Καραϊσκάκης – Αχαρναϊκός     1 – 0
05/11/2017 15:00
Καλλιθέα – Παναχαϊκή     0 – 3
05/11/2017 15:00
Απόλλων Λάρισας – Βέροια      1 – 3
05/11/2017 15:00 
Τρίκαλα – ΑΡΗΣ        0 – 1    TV ΕΡΤ 3
05/11/2017 15:00
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας      0 – 2
05/11/2017 15:00
Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός       3 – 2
05/11/2017 15:00
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΟΦΗ       0 – 0

Αποτελέσματα Γ Εθνική 1ος & 2ος Κυρ. 5-11-2017Γ Εθνική 2ος όμιλος 2017-18  – 7η αγωνιστική:
05/11/2017 15:00
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτ Αστήρ Ευόσμου     3 – 1
05/11/2017 15:00
Νάουσα – Μακεδονικός Α.Σ.      2 – 0
05/11/2017 15:00
Μ. Αλέξ Τρικάλων Ημαθίας – ΑΕ Καρίτσας      0 – 4
05/11/2017 15:00
Καμπανιακός – Καρδία Α.Ο.     0 – 1
05/11/2017 15:00
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός      1 – 0
05/11/2017 15:00
ΑΕΠ Ηρακλής – Κιλκισιακός      5 – 1
05/11/2017 15:00
Πιερικός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας      0 – 1

Συνέχεια του άρθρου » Αποτελέσματα SL-FL League, Γ Εθνική 1ος, 2ος » έχουμε:

Αποτελέσματα Γ Εθνικής 2η αγων ομάδεςΓ Εθνική 1ος όμιλος 2017-18  – 5η αγωνιστική:
05/11/2017 15:00
Διδυμότειχο – Ορφεας Puma Ξάνθης     0 – 0
05/11/2017 15:00
Ελπίς Σκουτάρεως – Καβάλα Α.Ο.     1 – 1
05/11/2017 15:00
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής     0 – 2
05/11/2017 15:00
Δόξα Προσκυνητών – Δόξα Ν Σιδηροχωρίου      2 – 2
05/11/2017 15:00
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης      1 – 0
05/11/2017 15:00
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου      0 – 0

Αγώνες Μακεδονίας Α1 Ερασιτεχνική 10η Αγων _panseraikosΑ1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝ. ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  – 10η αγωνιστική:
04/11/2017 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     2 – 2
04/11/2017 15:00
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ      0 – 3
04/11/2017 15:00
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ      1 – 0
04/11/2017 15:00
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ     2 – 2
05/11/2017 11:00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ      1 – 2
05/11/2017 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ       1 – 2
05/11/2017 15:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ       3 – 1
05/11/2017 15:00
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ      2 – 0

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Αρέσει σε %d bloggers: