Advertisements

Α1 ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2017-18

Πρόγραμμα, αποτελέσματα και βαθμολογία για Α1 ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2017-18.

Βαθμολογία:

Θέση  Ομάδα  Αγ.  Ν  Ι  Η  Γκολ Διαφορά  Βαθμοί 
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ  30  20  64:23 +41  67 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ  30  19  59:24 +35  63 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ  30  16  10  53:31 +22  58 
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ  30  17  38:29 +9  57 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  30  15  10  48:30 +18  55 
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ  30  13  10  41:23 +18  49 
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  30  12  10  47:38 +9  44 
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ  30  14  12  34:29 +5  44 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ  30  13  12  33:28 +5  44 
10  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  30  12  11  50:45 +5  43 
11  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ  30  11  11  34:40 -6  41 
12  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ  30  10  12  29:38 -9  38 
13  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ  30  21  37:73 -36  23 
14  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  30  20  23:52 -29  22 
15  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ  30  20  31:59 -28  18 
16  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  30  29  12:71 -59 

Αποτελέσματα:

1η Αγωνιστική. 16η Αγωνιστική.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   –  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   –  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ   –  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   –  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   –  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   –  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   –  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   –  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
2η Αγωνιστική. 17η Αγωνιστική.
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   –  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   –  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ   –  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   –  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   –  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   –  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   –  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   –  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
3η Αγωνιστική. 18η Αγωνιστική.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   –  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   –  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   –  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   –  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ   –  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   –  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   –  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   –  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
4η Αγωνιστική. 19η Αγωνιστική.
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   –  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   –  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   –  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   –  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   –  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ   –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   –  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   –  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   –  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
5η Αγωνιστική. 20η Αγωνιστική.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   –  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   –  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   –  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   –  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   –  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   –  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   –  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ   –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   –  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
6η Αγωνιστική. 21η Αγωνιστική.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   –  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   –  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   –  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   –  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   –  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   –  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ   –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   –  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   –  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
7η Αγωνιστική. 22η Αγωνιστική.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   –  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   –  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   –  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   –  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   –  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   –  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   –  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   –  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
8η Αγωνιστική. 23η Αγωνιστική.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   –  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   –  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   –  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ   –  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   –  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   –  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   –  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   –  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
9η Αγωνιστική. 24η Αγωνιστική.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   –  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   –  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   –  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   –  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   –  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   –  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ   –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   –  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   –  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
10η Αγωνιστική. 25η Αγωνιστική.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   –  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   –  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   –  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   –  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   –  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ   –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   –  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   –  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   –  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
11η Αγωνιστική. 26η Αγωνιστική.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   –  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   –  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ   –  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   –  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   –  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   –  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   –  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   –  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
12η Αγωνιστική. 27η Αγωνιστική.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   –  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   –  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ   –  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   –  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   –  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   –  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   –  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   –  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
13η Αγωνιστική. 28η Αγωνιστική.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   –  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   –  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   –  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   –  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   –  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   –  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   –  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   –  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
14η Αγωνιστική. 29η Αγωνιστική.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   –  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ   –  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   –  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   –  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   –  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   –  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   –  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   –  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
15η Αγωνιστική. 30η Αγωνιστική.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ   –  ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ   –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ   –  ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ   –  ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ   –  ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   –  ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   –  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ   –  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   –  ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ   –  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ   –  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ   –  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ   –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ   –  ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ έχει -2 Από σεζόν 2016-17

Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες

Προβιβασμός – Υποβιβασμός Α1 ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2017-18   ΕΔΩ