Β΄ φάση του κυπέλλου Ελλάδος 2017-18

 Μετά την ήττα του Αγινιακού από τη Βέροια αλλά το πέρασμα του στη Β΄ φάση του κυπέλλου Ελλάδος το πρόγραμμα για τις ομάδες διαμορφώνετε ως εξής:

 Το πρόγραμμα για τις ομάδες διαμορφώνετε ως εξής:

1η αγωνιστική στις 19 Σεπτεμβρίου 2017 ημέρα Τρίτη και ώρα 15:00.

2η αγωνιστική στις 24 Οκτωβρίου 2017 ημέρα Τρίτη και ώρα 15:00.

3η αγωνιστική στις 28 Νοεμβρίου 2017 ημέρα Τρίτη και ώρα 15:00.

 Αναλυτικά ανά όμιλο και αγωνιστική για την Β΄ φάση του κυπέλλου Ελλάδος έχουμε:

1ος Όμιλος

  –  1η  αγωνιστική     1    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ     ΤΡΙΤ 19-Σεπ 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΦΗ     ΤΡΙΤ 19-Σεπ 15:00
  –  2η  αγωνιστική     2    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ     ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ     ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00
  –  3η  αγωνιστική     3    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΦΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ     ΤΡΙΤ 28-Νοε 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ     ΤΡΙΤ 28-Νοε 15:00

2ος Όμιλος

  –  1η  αγωνιστική     1    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΟΚ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ     ΤΡΙΤ 19-Σεπ 15:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ     ΤΡΙΤ 19-Σεπ 15:00
  –  2η  αγωνιστική     2    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΑΟΚ     ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ     ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00
  –  3η  αγωνιστική     3    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ     ΤΡΙΤ 28-Νοε 15:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΟΚ     ΤΡΙΤ 28-Νοε 15:00

φάση του κυπέλλου Ελλάδος κλήρωση Champions League panser_snack_tolis_

 

 

 

3ος Όμιλος

  –  1η  αγωνιστική     1    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΕΚ ΛΑΜΙΑ     ΤΡΙΤ 19-Σεπ 15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ     ΤΡΙΤ 19-Σεπ 15:00
  –  2η  αγωνιστική     2    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΚ     ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00
ΛΑΜΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑ     ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00
  –  3η  αγωνιστική     3    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΜΙΑ     ΤΡΙΤ 28-Νοε 15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΕΚ     ΤΡΙΤ 28-Νοε 15:00

4ος Όμιλος

  –  1η  αγωνιστική     1    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗ     ΤΡΙΤ 19-Σεπ 15:00
ΣΠΑΡΤΗ ΤΡΙΚΑΛΑ     ΤΡΙΤ 19-Σεπ 15:00
  –  2η  αγωνιστική     2    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ     ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00
ΚΑΣΣΙΟΠΗ ΣΠΑΡΤΗ     ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00
  –  3η  αγωνιστική     3    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΑΣΣΙΟΠΗ     ΤΡΙΤ 28-Νοε 15:00
ΣΠΑΡΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ     ΤΡΙΤ 28-Νοε 15:00

 Συνέχεια στη Β΄ φάση του κυπέλλου Ελλάδος 2017-18 με τον 5ο Όμιλο.

  –  1η  αγωνιστική     1    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ     ΤΡΙΤ 19-Σεπ 15:00
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ     ΤΡΙΤ 19-Σεπ 15:00
  –  2η  αγωνιστική     2    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ     ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ     ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00
  –  3η  αγωνιστική     3    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ     ΤΡΙΤ 28-Νοε 15:00
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ     ΤΡΙΤ 28-Νοε 15:00

Μουντιάλ_ellas_panserai

 

6ος Όμιλος

  –  1η  αγωνιστική     1    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ     ΤΡΙΤ 19-Σεπ 15:00
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ     ΤΡΙΤ 19-Σεπ 15:00
  –  2η  αγωνιστική     2    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΞΑΝΘΗ     ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ     ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00
  –  3η  αγωνιστική     3    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ     ΤΡΙΤ 28-Νοε 15:00
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΞΑΝΘΗ     ΤΡΙΤ 28-Νοε 15:00

7ος Όμιλος

  –  1η  αγωνιστική     1    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ     ΤΡΙΤ 19-Σεπ 15:00
ΠΑΝΑΓΙΑΛΕΙΟΣ ΑΡΗΣ     ΤΡΙΤ 19-Σεπ 15:00
  –  2η  αγωνιστική     2    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΡΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΑΛΕΙΟΣ     ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00
  –  3η  αγωνιστική     3    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΡΗΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ     ΤΡΙΤ 28-Νοε 15:00
ΠΑΝΑΓΙΑΛΕΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     ΤΡΙΤ 28-Νοε 15:00

8ος Όμιλος

  –  1η  αγωνιστική     1    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑ     ΤΡΙΤ 19-Σεπ 15:00
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΑΝΑΓΕΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ     ΤΡΙΤ 19-Σεπ 15:00
  –  2η  αγωνιστική     2    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΝΑΓΕΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ     ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00
ΛΑΡΙΣΑ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ     ΤΡΙΤ 24-Οκτ 15:00
  –  3η  αγωνιστική     3    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ ΗΜΕΡ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ
ΑΝΑΓΕΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ     ΤΡΙΤ 28-Νοε 15:00
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ     ΤΡΙΤ 28-Νοε 15:00

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Απάντηση

Αρέσει σε %d bloggers: