Β΄ φάση του κυπέλλου Ελλάδος 2017-18

 Μετά την ήττα του Αγινιακού από τη Βέροια αλλά το πέρασμα του στη Β΄ φάση του κυπέλλου Ελλάδος το πρόγραμμα για τις ομάδες διαμορφώνετε ως εξής:

 Το πρόγραμμα για τις ομάδες διαμορφώνετε ως εξής:

1η αγωνιστική στις 19 Σεπτεμβρίου 2017 ημέρα Τρίτη και ώρα 15:00.

2η αγωνιστική στις 24 Οκτωβρίου 2017 ημέρα Τρίτη και ώρα 15:00.

3η αγωνιστική στις 28 Νοεμβρίου 2017 ημέρα Τρίτη και ώρα 15:00.

 Αναλυτικά ανά όμιλο και αγωνιστική για την Β΄ φάση του κυπέλλου Ελλάδος έχουμε:

1ος Όμιλος

 –  1η  αγωνιστική  1  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  ΤΡΙΤ19-Σεπ15:00
ΗΡΑΚΛΗΣΟΦΗ  ΤΡΙΤ19-Σεπ15:00
 –  2η  αγωνιστική  2  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΟΦΗΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  ΤΡΙΤ24-Οκτ15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΗΡΑΚΛΗΣ  ΤΡΙΤ24-Οκτ15:00
 –  3η  αγωνιστική  3  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΟΦΗΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  ΤΡΙΤ28-Νοε15:00
ΗΡΑΚΛΗΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  ΤΡΙΤ28-Νοε15:00

2ος Όμιλος

 –  1η  αγωνιστική  1  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΠΑΟΚΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ  ΤΡΙΤ19-Σεπ15:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  ΤΡΙΤ19-Σεπ15:00
 –  2η  αγωνιστική  2  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΠΑΟΚ  ΤΡΙΤ24-Οκτ15:00
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ  ΤΡΙΤ24-Οκτ15:00
 –  3η  αγωνιστική  3  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ  ΤΡΙΤ28-Νοε15:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΠΑΟΚ  ΤΡΙΤ28-Νοε15:00

φάση του κυπέλλου Ελλάδος κλήρωση Champions League panser_snack_tolis_

 

 

 

3ος Όμιλος

 –  1η  αγωνιστική  1  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΑΕΚΛΑΜΙΑ  ΤΡΙΤ19-Σεπ15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ  ΤΡΙΤ19-Σεπ15:00
 –  2η  αγωνιστική  2  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΑΕΚ  ΤΡΙΤ24-Οκτ15:00
ΛΑΜΙΑΚΑΛΛΙΘΕΑ  ΤΡΙΤ24-Οκτ15:00
 –  3η  αγωνιστική  3  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΛΑΜΙΑ  ΤΡΙΤ28-Νοε15:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΕΚ  ΤΡΙΤ28-Νοε15:00

4ος Όμιλος

 –  1η  αγωνιστική  1  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΚΑΣΣΙΟΠΗ  ΤΡΙΤ19-Σεπ15:00
ΣΠΑΡΤΗΤΡΙΚΑΛΑ  ΤΡΙΤ19-Σεπ15:00
 –  2η  αγωνιστική  2  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΤΡΙΚΑΛΑΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΤΡΙΤ24-Οκτ15:00
ΚΑΣΣΙΟΠΗΣΠΑΡΤΗ  ΤΡΙΤ24-Οκτ15:00
 –  3η  αγωνιστική  3  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΤΡΙΚΑΛΑΚΑΣΣΙΟΠΗ  ΤΡΙΤ28-Νοε15:00
ΣΠΑΡΤΗΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΤΡΙΤ28-Νοε15:00

 Συνέχεια στη Β΄ φάση του κυπέλλου Ελλάδος 2017-18 με τον 5ο Όμιλο.

 –  1η  αγωνιστική  1  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ  ΤΡΙΤ19-Σεπ15:00
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ  ΤΡΙΤ19-Σεπ15:00
 –  2η  αγωνιστική  2  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΤΡΙΤ24-Οκτ15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ  ΤΡΙΤ24-Οκτ15:00
 –  3η  αγωνιστική  3  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ  ΤΡΙΤ28-Νοε15:00
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΤΡΙΤ28-Νοε15:00

Μουντιάλ_ellas_panserai

 

6ος Όμιλος

 –  1η  αγωνιστική  1  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΞΑΝΘΗΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  ΤΡΙΤ19-Σεπ15:00
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  ΤΡΙΤ19-Σεπ15:00
 –  2η  αγωνιστική  2  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΞΑΝΘΗ  ΤΡΙΤ24-Οκτ15:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ  ΤΡΙΤ24-Οκτ15:00
 –  3η  αγωνιστική  3  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ  ΤΡΙΤ28-Νοε15:00
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΞΑΝΘΗ  ΤΡΙΤ28-Νοε15:00

7ος Όμιλος

 –  1η  αγωνιστική  1  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ  ΤΡΙΤ19-Σεπ15:00
ΠΑΝΑΓΙΑΛΕΙΟΣΑΡΗΣ  ΤΡΙΤ19-Σεπ15:00
 –  2η  αγωνιστική  2  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΑΡΗΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΤΡΙΤ24-Οκτ15:00
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΑΝΑΓΙΑΛΕΙΟΣ  ΤΡΙΤ24-Οκτ15:00
 –  3η  αγωνιστική  3  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΑΡΗΣΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ  ΤΡΙΤ28-Νοε15:00
ΠΑΝΑΓΙΑΛΕΙΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΤΡΙΤ28-Νοε15:00

8ος Όμιλος

 –  1η  αγωνιστική  1  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΛΑΡΙΣΑ  ΤΡΙΤ19-Σεπ15:00
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΑΝΑΓΕΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΤΡΙΤ19-Σεπ15:00
 –  2η  αγωνιστική  2  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΑΝΑΓΕΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  ΤΡΙΤ24-Οκτ15:00
ΛΑΡΙΣΑΠΑΝΑΧΑΪΚΗ  ΤΡΙΤ24-Οκτ15:00
 –  3η  αγωνιστική  3  
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1)ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2)ΣΚΟΡΗΜΕΡΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΩΡΑ
ΑΝΑΓΕΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΛΑΡΙΣΑ  ΤΡΙΤ28-Νοε15:00
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  ΤΡΙΤ28-Νοε15:00

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός