ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΒ Τοπικό Α Όμιλος 2019-2020

Β Τοπικό Α Όμιλος 2019-2020

Β Τοπικό Α Όμιλος 2019-2020. Βαθμολογία, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα.

Τρεχούμενη αγωνιστική, μετά τη βαθμολογία όλες οι αγωνιστικές.

Κατάταξη Ομάδες Πόντοι Αγώνες Νίκες Ισοπαλία Ήττες Διαφορά Διαφορά γκολ τρέχουσα φόρμα
1 Καλά Δένδρα 45 17 14 3 0 49 - 13 36 ΝΝΙΝΝ
2 Οδυσσέας Αναγέννησης 34 16 10 4 2 28 - 13 15 ΝΝΝΙΗ
3 Ηράκλεια 28 17 8 4 5 27 - 21 6 ΙΝΝΝΝ
4 Κάτω Μητρούσι 27 16 8 3 5 29 - 17 12 ΝΝΝΙΝ
5 ΠΟΣ 2000 24 17 7 3 7 31 - 21 10 ΗΗΝΝΗ
6 Στρυμονικό 17 17 5 2 10 28 - 49 -21 ΝΗΙΗΝ
7 Ιωνικός Σερρών 13 17 4 1 12 23 - 50 -27 ΗΗΙΗΗ
8 Βυρώνεια 12 16 3 3 10 16 - 34 -18 ΗΗΙΙΗ
9 Θύελλα Σερρών 12 17 3 3 11 24 - 37 -13 ΗΗΗΗΗ

1η Αγωνιστική
Σάββατο 12 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
2η Αγωνιστική
Σάββατο 19 Οκτωβρίου, 2019 16:00 location
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00 location
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
3η Αγωνιστική
Σάββατο 26 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Σάββατο 26 Οκτωβρίου, 2019 16:00 location
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
4η Αγωνιστική
Σάββατο 02 Νοεμβρίου, 2019 15:00 location
Σάββατο 02 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
5η Αγωνιστική
Σάββατο 09 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 09 Νοεμβρίου, 2019 15:00 location
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
6η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
7η Αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοεμβρίου, 2019 15:00 location
Σάββατο 23 Νοεμβρίου, 2019 15:00 location
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00 location
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
1η Αγωνιστική
Τετάρτη 27 Νοεμβρίου, 2019 15:00
8η Αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
9η Αγωνιστική
Σάββατο 07 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 07 Δεκεμβρίου, 2019 15:00 location
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
10η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου, 2019 15:00 location
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00 location
11η Αγωνιστική
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
10η Αγωνιστική
Σάββατο 04 Ιανουαρίου, 2020 15:00 location
2η Αγωνιστική
Πέμπτη 09 Ιανουαρίου, 2020 15:00 location
12η Αγωνιστική
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00 location
13η Αγωνιστική
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00 location
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
14η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
15η Αγωνιστική
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου, 2020 15:00 location
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00 location
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
16η Αγωνιστική
Σάββατο 08 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
17η Αγωνιστική
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
18η Αγωνιστική
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
1η αγωνιστική - 3ος γύρος
Σάββατο 07 Μαρτίου, 2020 15:30
Κυριακή 08 Μαρτίου, 2020
Κυριακή 08 Μαρτίου, 2020 15:30
Κυριακή 08 Μαρτίου, 2020 15:30
2η αγωνιστική - 3ος γύρος
Σάββατο 14 Μαρτίου, 2020 16:00
Σάββατο 14 Μαρτίου, 2020 16:00
Κυριακή 15 Μαρτίου, 2020 16:00
Κυριακή 15 Μαρτίου, 2020 16:00
3η αγωνιστική - 3ος γύρος
Σάββατο 21 Μαρτίου, 2020 16:00
Σάββατο 21 Μαρτίου, 2020 16:00
Κυριακή 22 Μαρτίου, 2020 16:00
Κυριακή 22 Μαρτίου, 2020 16:00
4η αγωνιστική - 3ος γύρος
Σάββατο 28 Μαρτίου, 2020 16:00
Σάββατο 28 Μαρτίου, 2020 16:00
Κυριακή 29 Μαρτίου, 2020 17:00
Κυριακή 29 Μαρτίου, 2020 17:00
5η αγωνιστική - 3ος γύρος
Τρίτη 05 Μαΐου, 2020
Τρίτη 05 Μαΐου, 2020
Τρίτη 05 Μαΐου, 2020
Τρίτη 05 Μαΐου, 2020
6η αγωνιστική - 3ος γύρος
Τετάρτη 06 Μαΐου, 2020
Τετάρτη 06 Μαΐου, 2020
Τετάρτη 06 Μαΐου, 2020
Τετάρτη 06 Μαΐου, 2020
7η αγωνιστική - 3ος γύρος
Πέμπτη 07 Μαΐου, 2020
Πέμπτη 07 Μαΐου, 2020
Πέμπτη 07 Μαΐου, 2020
Πέμπτη 07 Μαΐου, 2020
8η αγωνιστική - 3ος γύρος
Παρασκευή 08 Μαΐου, 2020
Παρασκευή 08 Μαΐου, 2020
Παρασκευή 08 Μαΐου, 2020
Παρασκευή 08 Μαΐου, 2020
9η αγωνιστική - 3ος γύρος
Σάββατο 09 Μαΐου, 2020
Σάββατο 09 Μαΐου, 2020
Σάββατο 09 Μαΐου, 2020
Σάββατο 09 Μαΐου, 2020

Πηγή για το πρόγραμμα “Β Τοπικό Α Όμιλος 2019-2020” η ΕΠΣ Σερρών.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα