Β Τοπικό Α Όμιλος 2019-2020

Β Τοπικό Α Όμιλος 2019-2020. Βαθμολογία, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα.

Τρεχούμενη αγωνιστική, μετά τη βαθμολογία όλες οι αγωνιστικές.

Κατάταξη Ομάδες Πόντοι Αγώνες Νίκησε Ισοφάρισε Έχασε Διαφορά Διαφορά γκολ Παρούσα μορφή
1 Κ. Δένδρα 45 17 14 3 0 49 - 13 36 ΝΝΙΝΝ
2 Οδυσσέας Αναγέννησης 34 16 10 4 2 28 - 13 15 ΝΝΝΙΗ
3 Ηράκλεια 28 17 8 4 5 27 - 21 6 ΙΝΝΝΝ
4 Κ. Μητρούσι 27 16 8 3 5 29 - 17 12 ΝΝΝΙΝ
5 ΠΟΣ 2000 24 17 7 3 7 31 - 21 10 ΗΗΝΝΗ
6 Στρυμονικό 17 17 5 2 10 28 - 49 -21 ΝΗΙΗΝ
7 Ιωνικός Σερρών 13 17 4 1 12 23 - 50 -27 ΗΗΙΗΗ
8 Βυρώνεια 12 16 3 3 10 16 - 34 -18 ΗΗΙΙΗ
9 Θύελλα Σερρών 12 17 3 3 11 24 - 37 -13 ΗΗΗΗΗ

1η Αγωνιστική
Σάββατο 12 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
2η Αγωνιστική
Σάββατο 19 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
3η Αγωνιστική
Σάββατο 26 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Σάββατο 26 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
4η Αγωνιστική
Σάββατο 02 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 02 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
5η Αγωνιστική
Σάββατο 09 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 09 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
6η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
7η Αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 23 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
1η Αγωνιστική
Τετάρτη 27 Νοεμβρίου, 2019 15:00
8η Αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
9η Αγωνιστική
Σάββατο 07 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 07 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
10η Αγωνιστική
Σάββατο 14 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
11η Αγωνιστική
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
10η Αγωνιστική
Σάββατο 04 Ιανουαρίου, 2020 15:00
2η Αγωνιστική
Πέμπτη 09 Ιανουαρίου, 2020 15:00
12η Αγωνιστική
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
13η Αγωνιστική
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
14η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
15η Αγωνιστική
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
16η Αγωνιστική
Σάββατο 08 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
17η Αγωνιστική
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
18η Αγωνιστική
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
1η αγωνιστική - 3ος γύρος
Σάββατο 07 Μαρτίου, 2020 15:30
Κυριακή 08 Μαρτίου, 2020
Κυριακή 08 Μαρτίου, 2020 15:30
Κυριακή 08 Μαρτίου, 2020 15:30
2η αγωνιστική - 3ος γύρος
Σάββατο 14 Μαρτίου, 2020 16:00
Σάββατο 14 Μαρτίου, 2020 16:00
Κυριακή 15 Μαρτίου, 2020 16:00
Κυριακή 15 Μαρτίου, 2020 16:00
3η αγωνιστική - 3ος γύρος
Σάββατο 21 Μαρτίου, 2020 16:00
Σάββατο 21 Μαρτίου, 2020 16:00
Κυριακή 22 Μαρτίου, 2020 16:00
Κυριακή 22 Μαρτίου, 2020 16:00
4η αγωνιστική - 3ος γύρος
Σάββατο 28 Μαρτίου, 2020 16:00
Σάββατο 28 Μαρτίου, 2020 16:00
Κυριακή 29 Μαρτίου, 2020 17:00
Κυριακή 29 Μαρτίου, 2020 17:00
5η αγωνιστική - 3ος γύρος
Τρίτη 05 Μαΐου, 2020
Τρίτη 05 Μαΐου, 2020
Τρίτη 05 Μαΐου, 2020
Τρίτη 05 Μαΐου, 2020
6η αγωνιστική - 3ος γύρος
Τετάρτη 06 Μαΐου, 2020
Τετάρτη 06 Μαΐου, 2020
Τετάρτη 06 Μαΐου, 2020
Τετάρτη 06 Μαΐου, 2020
7η αγωνιστική - 3ος γύρος
Πέμπτη 07 Μαΐου, 2020
Πέμπτη 07 Μαΐου, 2020
Πέμπτη 07 Μαΐου, 2020
Πέμπτη 07 Μαΐου, 2020
8η αγωνιστική - 3ος γύρος
Παρασκευή 08 Μαΐου, 2020
Παρασκευή 08 Μαΐου, 2020
Παρασκευή 08 Μαΐου, 2020
Παρασκευή 08 Μαΐου, 2020
9η αγωνιστική - 3ος γύρος
Σάββατο 09 Μαΐου, 2020
Σάββατο 09 Μαΐου, 2020
Σάββατο 09 Μαΐου, 2020
Σάββατο 09 Μαΐου, 2020

Πηγή για το πρόγραμμα “Β Τοπικό Α Όμιλος 2019-2020” η ΕΠΣ Σερρών.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός