Β Τοπικό Β Όμιλος 2019-2020

Β Τοπικό Β Όμιλος 2019-2020. Βαθμολογία, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα.

Τρεχούμενη αγωνιστική, μετά τη βαθμολογία όλες οι αγωνιστικές.

Κατάταξη Ομάδες Πόντοι Αγώνες Νίκησε Ισοφάρισε Έχασε Διαφορά Διαφορά γκολ Παρούσα μορφή
1 Ελπίς Σκουτάρεως 40 17 12 4 1 55 - 8 47 ΝΝΝΙΝ
2 Μονόβρυση 37 17 11 4 2 64 - 18 46 ΗΝΝΙΝ
3 Πανσουλιακός 34 17 10 4 3 39 - 21 18 ΝΙΝΝΙ
4 Μαυροθάλασσα 33 16 10 3 3 47 - 11 36 ΝΝΗΝΝ
5 Οινούσα 25 17 7 4 6 37 - 27 10 ΗΝΝΗΙ
6 Επτάμυλοι 23 16 7 2 7 35 - 33 2 ΝΝΙΗΗ
7 Ψυχικό 12 16 4 0 12 24 - 46 -22 ΗΗΗΗΝ
8 Κορμίστα 10 17 3 1 13 26 - 64 -38 ΝΗΗΗΗ
9 Βισ-Μακ/ικός -3 17 0 0 17 7 - 106 -99 ΗΗΗΗΗ

1η Αγωνιστική
Σάββατο 12 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Σάββατο 12 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Σάββατο 12 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 13 Οκτωβρίου, 2019 16:00
2η Αγωνιστική
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 20 Οκτωβρίου, 2019 16:00
3η Αγωνιστική
Σάββατο 26 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Σάββατο 26 Οκτωβρίου, 2019 16:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 27 Οκτωβρίου, 2019 15:00
4η Αγωνιστική
Σάββατο 02 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 02 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 03 Νοεμβρίου, 2019 15:00
5η Αγωνιστική
Σάββατο 09 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 09 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 10 Νοεμβρίου, 2019 15:00
6η Αγωνιστική
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 17 Νοεμβρίου, 2019 15:00
7η Αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 24 Νοεμβρίου, 2019 15:00
8η Αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 30 Νοεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 01 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
9η Αγωνιστική
Σάββατο 07 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 07 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
10η Αγωνιστική
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 15 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
11η Αγωνιστική
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Σάββατο 21 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, 2019 15:00
12η Αγωνιστική
Σάββατο 11 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 12 Ιανουαρίου, 2020 15:00
13η Αγωνιστική
Σάββατο 18 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 18 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 19 Ιανουαρίου, 2020 15:00
14η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 25 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 26 Ιανουαρίου, 2020 15:00
15η Αγωνιστική
Σάββατο 01 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 02 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
16η Αγωνιστική
Σάββατο 08 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Σάββατο 08 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
Κυριακή 09 Φεβρουαρίου, 2020 15:00
17η Αγωνιστική
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
18η Αγωνιστική
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου, 2020
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
Κυριακή 23 Φεβρουαρίου, 2020 15:30
1η Αγωνιστική - 3ος Γύρος
Σάββατο 07 Μαρτίου, 2020 15:30
Κυριακή 08 Μαρτίου, 2020
Κυριακή 08 Μαρτίου, 2020 15:30
Κυριακή 08 Μαρτίου, 2020 15:30
2η Αγωνιστική - 3ος Γύρος
Σάββατο 14 Μαρτίου, 2020 16:00
Σάββατο 14 Μαρτίου, 2020 16:00
Κυριακή 15 Μαρτίου, 2020 16:00
Κυριακή 15 Μαρτίου, 2020 16:00
3η Αγωνιστική - 3ος Γύρος
Σάββατο 21 Μαρτίου, 2020 16:00
Σάββατο 21 Μαρτίου, 2020 16:00
Κυριακή 22 Μαρτίου, 2020 16:00
Κυριακή 22 Μαρτίου, 2020 16:00
4η Αγωνιστική - 3ος Γύρος
Σάββατο 28 Μαρτίου, 2020 16:00
Σάββατο 28 Μαρτίου, 2020 16:00
Κυριακή 29 Μαρτίου, 2020 17:00
Κυριακή 29 Μαρτίου, 2020 17:00
5η Αγωνιστική - 3ος Γύρος
Τρίτη 05 Μαΐου, 2020
Τρίτη 05 Μαΐου, 2020
Τρίτη 05 Μαΐου, 2020
Τρίτη 05 Μαΐου, 2020
6η Αγωνιστική - 3ος Γύρος
Τετάρτη 06 Μαΐου, 2020
Τετάρτη 06 Μαΐου, 2020
Τετάρτη 06 Μαΐου, 2020
Τετάρτη 06 Μαΐου, 2020
7η Αγωνιστική - 3ος Γύρος
Πέμπτη 07 Μαΐου, 2020
Πέμπτη 07 Μαΐου, 2020
Πέμπτη 07 Μαΐου, 2020
Πέμπτη 07 Μαΐου, 2020
8η Αγωνιστική - 3ος Γύρος
Παρασκευή 08 Μαΐου, 2020
Παρασκευή 08 Μαΐου, 2020
Παρασκευή 08 Μαΐου, 2020
Παρασκευή 08 Μαΐου, 2020
9η Αγωνιστική - 3ος Γύρος
Σάββατο 09 Μαΐου, 2020
Σάββατο 09 Μαΐου, 2020
Σάββατο 09 Μαΐου, 2020
Σάββατο 09 Μαΐου, 2020

Πηγή για το πρόγραμμα “Β Τοπικό Β Όμιλος 2019-2020” η ΕΠΣ Σερρών.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός