Γ΄Γύρος 1ος & 2ος Όμιλος Β τοπικό 2018-19

   Γ΄Γύρος 1ος & 2ος Όμιλος Β τοπικό 2018-19, Πρόγραμμα και Αποτελέσματα.Τρεχούμενη αγωνιστική, μετά τη βαθμολογία όλες οι αγωνιστικές.
Οι ομάδες ξεκινάνε τον τρίτο γύρο με τους βαθμούς που τερμάτισαν στο κανονικό πρωτάθλημα.  (Βαθμολογία Α΄ Όμιλος  &  Β΄ Όμιλος)

1ος Όμιλος

Κατάταξη Ομάδες Πόντοι Αγώνες Νίκησε Ισοφάρισε Έχασε Διαφορά Διαφορά γκολ Παρούσα μορφή
1 ΠΟΣ 2000 65 8 7 0 1 19 - 2 17 ΝΝΝΝΝ
2 Ηρακλής Σερρών 50 8 5 1 2 22 - 7 15 ΝΝΗΙΗ
3 Πλατανάκια 44 8 4 2 2 18 - 14 4 ΝΗΙΝΝ
4 Νέα Τυρολόη 38 8 6 1 1 26 - 8 18 ΝΙΝΝΝ
5 Ιωνικός Σερρών 27 8 3 1 4 14 - 13 1 ΝΙΗΝΗ
6 Χαροπό 23 8 1 0 7 2 - 22 -20 ΗΗΗΗΗ
7 Μοναστηράκι 22 8 3 0 5 11 - 20 -9 ΝΗΝΗΝ
8 Δασοχώρι 18 8 1 3 4 11 - 17 -6 ΗΙΗΙΗ
9 Βυρώνεια 12 8 1 2 5 5 - 25 -20 ΗΗΝΗΗ

2ος Όμιλος

Κατάταξη Ομάδες Πόντοι Αγώνες Νίκησε Ισοφάρισε Έχασε Διαφορά Διαφορά γκολ Παρούσα μορφή
1 Δραβίσκος 55 8 6 1 1 23 - 6 17 ΝΗΝΝΝ
2 Πεπονιά 55 8 6 1 1 22 - 10 12 ΝΝΙΝΗ
3 Εμ. Παπάς 54 8 6 1 1 22 - 7 15 ΝΝΝΙΝ
4 Πεθελινός 44 8 4 1 3 22 - 13 9 ΝΗΝΗΗ
5 Οινούσα 33 8 4 1 3 22 - 18 4 ΝΗΝΝΝ
6 Επτάμυλοι 22 8 3 1 4 11 - 15 -4 ΝΗΗΝΝ
7 Ψυχικό 22 8 2 1 5 18 - 24 -6 ΝΝΙΗΗ
8 Μαυροθάλασσα 14 8 1 1 6 10 - 25 -15 ΗΗΙΗΗ
9 Βισ-Μακ/ικός 10 8 0 0 8 4 - 36 -32 ΗΗΗΗΗ
1η Αγωνιστική
Σάββατο 23 Μάρτιος, 2019 16:00
Σάββατο 23 Μάρτιος, 2019 16:00
Κυριακή 24 Μάρτιος, 2019 16:00
Κυριακή 24 Μάρτιος, 2019 16:00
Κυριακή 24 Μάρτιος, 2019 16:00
Κυριακή 24 Μάρτιος, 2019 16:00
Κυριακή 24 Μάρτιος, 2019 16:00
Κυριακή 24 Μάρτιος, 2019 16:00
2η Αγωνιστική
Σάββατο 30 Μάρτιος, 2019 16:00
Σάββατο 30 Μάρτιος, 2019 16:00
Σάββατο 30 Μάρτιος, 2019 16:00
Κυριακή 31 Μάρτιος, 2019 17:00
Κυριακή 31 Μάρτιος, 2019 17:00
Κυριακή 31 Μάρτιος, 2019 17:00
Κυριακή 31 Μάρτιος, 2019 17:00
Κυριακή 31 Μάρτιος, 2019 17:00
3η Αγωνιστική
Σάββατο 06 Απρίλιος, 2019 17:00
Σάββατο 06 Απρίλιος, 2019 17:00
Σάββατο 06 Απρίλιος, 2019 17:00
Κυριακή 07 Απρίλιος, 2019 17:00
Κυριακή 07 Απρίλιος, 2019 17:00
Κυριακή 07 Απρίλιος, 2019 17:00
Κυριακή 07 Απρίλιος, 2019 17:00
Κυριακή 07 Απρίλιος, 2019 17:00
4η Αγωνιστική
Σάββατο 13 Απρίλιος, 2019 12:01
Σάββατο 13 Απρίλιος, 2019 17:00
Σάββατο 13 Απρίλιος, 2019 17:00
Σάββατο 13 Απρίλιος, 2019 17:00
Κυριακή 14 Απρίλιος, 2019 17:00
Κυριακή 14 Απρίλιος, 2019 17:00
Κυριακή 14 Απρίλιος, 2019 17:00
Κυριακή 14 Απρίλιος, 2019 17:00
5η Αγωνιστική
Σάββατο 20 Απρίλιος, 2019 17:00
Σάββατο 20 Απρίλιος, 2019 17:00
Σάββατο 20 Απρίλιος, 2019 17:00
Κυριακή 21 Απρίλιος, 2019 17:00
Κυριακή 21 Απρίλιος, 2019 17:00
Κυριακή 21 Απρίλιος, 2019 17:00
Κυριακή 21 Απρίλιος, 2019 17:00
Κυριακή 21 Απρίλιος, 2019 17:00
6η Αγωνιστική
Σάββατο 04 Μάιος, 2019 17:00
Σάββατο 04 Μάιος, 2019 17:00
Σάββατο 04 Μάιος, 2019 17:00
Κυριακή 05 Μάιος, 2019 17:00
Κυριακή 05 Μάιος, 2019 17:00
Κυριακή 05 Μάιος, 2019 17:00
Κυριακή 05 Μάιος, 2019 17:00
Κυριακή 05 Μάιος, 2019 17:00
7η Αγωνιστική
Σάββατο 11 Μάιος, 2019 12:01
Σάββατο 11 Μάιος, 2019 17:00
Κυριακή 12 Μάιος, 2019 17:00
Κυριακή 12 Μάιος, 2019 17:00
Κυριακή 12 Μάιος, 2019 17:00
Κυριακή 12 Μάιος, 2019 17:00
Κυριακή 12 Μάιος, 2019 17:00
Κυριακή 12 Μάιος, 2019 17:00
8η Αγωνιστική
Σάββατο 18 Μάιος, 2019 12:01
Σάββατο 18 Μάιος, 2019 17:00
Σάββατο 18 Μάιος, 2019 17:00
Σάββατο 18 Μάιος, 2019 17:00
Κυριακή 19 Μάιος, 2019 17:00
Κυριακή 19 Μάιος, 2019 17:00
Κυριακή 19 Μάιος, 2019 17:00
Κυριακή 19 Μάιος, 2019 17:00
9η Αγωνιστική
Σάββατο 25 Μάιος, 2019 12:01
Σάββατο 25 Μάιος, 2019 12:01
Σάββατο 25 Μάιος, 2019 17:00
Σάββατο 25 Μάιος, 2019 17:00
Σάββατο 25 Μάιος, 2019 17:00
Σάββατο 25 Μάιος, 2019 17:00
Σάββατο 25 Μάιος, 2019 17:00
Σάββατο 25 Μάιος, 2019 17:00

Advertisements