Γενικά αποτελέσματα ποδοσφαίρου ( Σ/Κ 7 & 8

Στον παρών άρθρο θα βρείτε όλα τα αποτελέσματα ποδοσφαίρου που καλύπτει το panseraikos.gr. Αποτελέσματα από τοπικό Σερρών, Α1 Ερασιτεχνικής Μακεδονίας, Γ Εθνική 1ος Όμιλος & 2ος Όμιλος και την 9η αγωνιστική από παγκόσμιο για Μόσχα 2018.

Αποτελέσματα τοπικού Σάββατο 7 Οκτωβρίου 2017.
Επίλεκτη Σερρών:
ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ      4-1 (3 -0 )
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ      4-0 (2 -0 )
Ανώτερη Σερρών Α όμιλος:
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ      1-6 ( 0-2 )
Ανώτερη Σερρών Β όμιλος:
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΟΣ 2000      3-0 (2 – 0)
Γήπεδο Ομόνοια Α
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ      1-2 (0 -0 )
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΡΩΤΗ     1-1 (0 -0 )
Γήπεδο Αεροδρόμιο Α ΑΝΑΤΟΛΗ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ      3-0 (0 -0 )
Β Τοπικό Α Όμιλος:
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ       2 -3 (1 -2 )
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ     2-0 (1 -0 )
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ      2-2 (1-0)
Β Τοπικό Β Όμιλος:
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ      1 -2 (1 -0 )
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ      3-3 (0 -3 )
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΠΕΠΟΝΙΑ      2-2 (1 -0 )
Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2017
Επίλεκτη Σερρών:
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ     4-1 (2-1)
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ      1-3 (0-2)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ     0-0 (0-0)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ    0-1 (0-1)
Αποτελέσματα μικτή νέων ΣερρώνΑνώτερη Σερρών Α όμιλος:
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 15:00      1-3 (1-1)
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΣΚΟΤΟΥΣΑ     1-2 (0-0)
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ     1-1 (1-1)
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ      5-0 (2-0)
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ      2-0 (0-0)
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ      1-1 (0-1)
Ανώτερη Σερρών Β όμιλος:
ΟΡΕΙΝΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ      2-0 (0-0)
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ      2-1 (1-1)
Γήπεδο Χριστός
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ      0-3 (0-1)
Β Τοπικό Α Όμιλος:
Γήπεδο Ομόνοια Β
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ      1-0 (0-0)
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ      3- 1 (1-0)
Β Τοπικό Β Όμιλος:
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ      1-1 (0-0)
ΟΙΝΟΥΣΑ – Ν. ΖΙΧΝΗ      3-1 (1-0)
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ      3-0 (1-0)

Συνέχεια του άρθρου αποτελέσματα ποδοσφαίρου έχουμε:

αποτελέσματα Α1 Ερασ ΜακεδονίαςΑ1 Ερασιτεχνικής Μακεδονίας 6ης αγωνιστικής
Σάββατο: 07/10/2017
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ      2-2
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ      2-2
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ      3-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ      1-1
Κυριακή: 08/10/2017
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ      2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ      1-2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ      0-1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ      1-0

Αποτελεσματα πρώτου ομίλου Γ Εθνικής (2ης αγωνιστικής)
Κυριακή 08/10/2017 & 16:00
Δόξα Ν Σιδηροχωρίου – Διδυμότειχο     1-:-1
Νέστος Χρυσούπολης – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής     2-:-0
Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα Α.Ο.     2-:-0
Αετός Ορφανού – Ορφεας Puma Ξάνθης     1-:-1
Άρης Αβάτου – Ελπίς Σκουτάρεως     1-:-1
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Δόξα Προσκυνητών      1-:-2
Αποτελεσματα δεύτερου ομίλου Γ Εθνικής (2ης αγωνιστικής)
Κυριακή 08/10/2017 & 16:00
Κιλκισιακός – Άρης Παλαιοχωρίου     0-:-0
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Εδεσσαϊκός      0-:-1
Λαγκαδάς – ΑΕ Καρίτσας      4-:-0
Πιερικός – Μακεδονικός Α.Σ.     1-:-1
ΑΕΠ Ηρακλής – Αγροτ Αστήρ Ευόσμου     0-:-0
Αλμωπός Αριδαίας – Νάουσα     3-:-1
Καμπανιακός – Μ. Αλέξ Τρικάλων Ημαθίας     0-:-1

2018_Βοσνία Ερζεγοβίνη_panseraik_Μουντιάλ 2018_Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής παγκόσμιο 2018 (8ος όμιλος)
07/10/2017 19:00
ΒΟΣΝΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ     3–4
ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ – ΕΣΘΟΝΙΑ     0–6
07/10/2017 21:45
ΚΥΠΡΟΣ – ΕΛΛΑΣ     1-:-2

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Αρέσει σε %d bloggers: