ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΓ Εθνικής 1ος, 2ος, Α1 Μακεδονίας 14-15/10

Γ Εθνικής 1ος, 2ος, Α1 Μακεδονίας 14-15/10

  Όλοι οι Αγώνες Γ Εθνικής 1ος, 2ος, Α1 Μακεδονίας 14-15/10 . Πρώτη τοπική αναμέτρηση στη Γ Εθνική μεταξύ Σερραϊκών ομάδων και συγκεκρημένα έχουμε τον αγώνα Ελπίς Σκουτάρεως – Απόλλων Παραλιμνίου που θα γίνει την Κυριακή 15 Οκτωβρίου στις 16:00 στο δημοτικό στάδιο των Σερρών (Πανσερραϊκού).  Αναλυτικά ανά κατηγορία και όμιλο έχουμε:

Γ Εθνική 1ος όμιλος 3η αγωνιστική
15/10/2017 16:00
Διδυμότειχο – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – Θράκης
ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ – ΣερρώνΚαβάλα Α.Ο. – Δόξα Ν Σιδηροχωρίου
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – Ξάνθης
Παρατηρητής – ΕΠΣ: ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ – Σερρών (Φώτο)
Ορφεας Puma Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΣΙΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Έβρου
Ελπίς Σκουτάρεως – Απόλλων Παραλιμνίου
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ – Μακεδονίας
Α Βοηθός – ΕΠΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ – Μακεδονίας
Β Βοηθός – ΕΠΣ: ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – Μακεδονίας
Παρατηρητής – ΕΠΣ: ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ – Δράμας
Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Αετός Ορφανού
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΧΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – Μακεδονίας
Δόξα Προσκυνητών – Άρης Αβάτου
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – Δράμας
Γ Εθνική 2ος όμιλος 3η αγωνιστική
15/10/2017 16:00
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – Κιλκίς
Καρδία Α.Ο. – Κιλκισιακός
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – Χαλκιδικής
ΑΕ Καρίτσας – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ – Μακεδονίας
Αγροτ Αστήρ Ευόσμου – Λαγκαδάς
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Ημαθίας
Νάουσα – Πιερικός
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ – Μακεδονίας
Μ. Αλέξ Τρικάλων Ημαθίας – ΑΕΠ Ηρακλής
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Καστοριάς
Αλμωπός Αριδαίας – Καμπανιακός
Διαιτητής – ΕΠΣ: ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -Πιερίας

Και κλείνοντας το άρθρο Γ Εθνικής 1ος, 2ος, Α1 Μακεδονίας 14-15/10 έχουμε την

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 7η αγωνιστική.
14/10/2017  16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
Διαιτητής:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Διαιτητής:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
Διαιτητής:
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Διαιτητής:
15/10/2017   11:00
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Διαιτητής:
15/10/2017   11:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
Διαιτητής:
15/10/2017   12:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
Διαιτητής:
15/10/2017   16:30
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Διαιτητής:

Ανακοίνωση ΕΠΣ Μακεδονίας.

Ώρα ανάρτησης: 13/7/2017    20:18

¨ ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥΣ
Με απόφαση του διοικητικού συμβουλίου της ΕΠΣ Μακεδονίας, σ’ όλους τους αγώνες αρμοδιότητάς της Ένωσης την αγων. περιόδου 2017 – 2018, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους θα ορίζονται και οι ορισμοί τους δεν θα δημοσιοποιούνται

Βαθμολογία Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ  ΕΔΩ.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα