Γ Εθνική αποτελέσματα Κυριακής 3 Απριλίου & βαθμολογίες 1ος & 2ος

Γ Εθνική αποτελέσματα Κυριακής 3 Απριλίου & βαθμολογίες 1ος & 2ος όμιλος και πρόγραμμα τελευταίας αγωνιστικής

Ολοκληρώθηκε η προτελευταία αγωνιστική (21η) για τον πρώτο και δεύτερο όμιλο της τρίτης Εθνικής κατηγορίας με τα παρακάτω αποτελέσματα:
Στο τέλος του άρθρου θα βρείτε την προκήρυξη του πρωταθλήματος.

Αποτελέσματα 21ης αγωνιστικής – Κυριακή 3/4/2022.

1ος όμιλος:
Ένωση Αλεξανδρούπολης    –  Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου    2-1
Αναγέννηση Πλαγιάς   –  Πανδραμαϊκός      0-3
Δόξα Δράμας   –  Απόλλων Παραλιμνίου      0-0
Θερμαϊκός Θέρμης   –  Αγροτικός Αστέρας     1-0
Νέστος Χρυσούπολης   –  Άρης Αβάτου    0-0
Ορφέας Ξάνθης   –  Εθνικός Σοχού  0-0

2ος όμιλος:
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας   –  ΑΣ Γιαννιτσά     2-0
ΟΦ Αγίου Ματθαίου   –  Ηρακλής Αμπελοκήπων    2-2
Εδεσσαϊκός   –  Θύελλα Σαρακηνών      1-2
ΦΣ Κοζάνη   –  Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης     4-0
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας   –  Α.Ε. Λευκίμμης     2-1
Μακεδονικός  –  Κοζάνη ΑΕΠ      1-0

​​Χορός 4ου Εσπερινού ΕΠΑΛ Σερρών
Παρασκευή 9/12/2022  Είσοδος 15€
Ξενοδοχείο ACROPOL Σέρρες

Συνέχεια στο άρθρο “Γ Εθνική αποτελέσματα Κυριακής 3 Απριλίου” με τη βαθμολογία των δύο ομίλων.

1ος όμιλος:
Α/Α Ομάδα Βαθμοί (21 αγώνες)
1 Αγροτικός Αστέρας   45
2 Πανδραμαϊκός   36
3 Απόλλων Παραλιμνίου   32
4 Άρης Αβάτου   31
5 Εθνικός Σοχού   30
6 Δόξα Δράμας   29
7 Νέστος Χρυσούπολης   29
8 Θερμαϊκός Θέρμης   29
9 Ένωση Αλεξανδρούπολης    26
10 Ορφέας Ξάνθης   22
11 Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου   17
12 Αναγέννηση Πλαγιάς   17.

"Ο Λεωνίδας"
Καφέ - Ουζερί - Μεζεδοπωλείο
Νιγρίτα  Τηλέφωνο: 2322 023744

2ος όμιλος:
Α/Α Ομάδα Βαθμοί (21 αγώνες)
1 Μακεδονικός   46
2 ΦΣ Κοζάνη   44
3 Κοζάνη ΑΕΠ   36
4 Εδεσσαϊκός   36
5 Θύελλα Σαρακηνών   33
6 Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας   32
7 Α.Ε. Λευκίμμης   30
8 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας   30
9 ΟΦ Αγίου Ματθαίου   21
10 ΑΣ Γιαννιτσά   19
11 Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης   13
12 Ηρακλής Αμπελοκήπων   13

Κλείνει το άρθρο “Γ Εθνική αποτελέσματα Κυριακής 3 Απριλίου” με την τελευταία αγωνιστική των δύο ομίλων που θα γίνει στις 06/4/2022 και όλοι οι αγώνες θα αρχίσουν την ίδια ώρα.

22η αγωνιστική – Τετάρτη 06 Απριλίου 2022 & ώρα 16:00.

1ος όμιλος:
Άρης Αβάτου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αγροτικός Αστέρας – Αναγέννηση Πλαγιάς
Απόλλων Παραλιμνίου – Ένωση Αλεξανδρούπολης 
Εθνικός Σοχού – Δόξα Δράμας
Θερμαϊκός Θέρμης – Ορφέας Ξάνθης
Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
2ος όμιλος:
ΑΣ Γιαννιτσά – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Κοζάνη ΑΕΠ – Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
Θύελλα Σαρακηνών – ΦΣ Κοζάνη
Α.Ε. Λευκίμμης – Μακεδονικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Εδεσσαϊκός

Στο Άρθρο 15 (Προβιβασμός – Υποβιβασμός) της Προκήρυξης Γ Εθνικής σεζόν 2021 – 2024 (Υπάρχει ΕΔΩ) θα βρείτε τον τρόπο ανόδου και καθόδου.

Snack Bar - Ψητοπωλείο “ο ΤΟΛΗΣ”

Νιγρίτα - Τηλεπαραγγελίες: What's Up 6989447710 & 2322770770     Περισσότερα ΕΔΩ

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός