ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές έκτης αγωνιστικής PlayOff & Out της SL2 σεζόν 2023-24

Διαιτητές έκτης αγωνιστικής PlayOff & Out της SL2 σεζόν 2023-24

Διαιτητές έκτης αγωνιστικής PlayOff & Play Out της Super League 2 για την αγωνιστική περίοδο 2023-24

Από την ΕΠΟ (ΚΕΔ) ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής των Play Off και Play Out του πρωταθλήματος της Super League 2 για τη σεζόν 2023-24 (Νότιου ομίλου και Βόρειου ομίλου).

Play Off – 6η αγωνιστική

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Α Όμιλος (Βόρειος)
Σάββατο 20 Απριλίου 2024
16:00. Λάρισα – Νίκη Βόλου
ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΑΧΑΪΑΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ _ ΑΧΑΪΑΣ / ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ _ ΑΧΑΪΑΣ / ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΓΚΟΓΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Λεβαδειακός – Μακεδονικός
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

Ρεπό: ΑΕΚ Β.

Β Όμιλος (Νότιος)
Κυριακή 21 Απριλίου 2024
17:00. Χανιά – Ιωνικός
ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ / ΨΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΖΑΚΥΝΘΟΥ / ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ / ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΙΤΝΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Καλλιθέα – Ηλιούπολη
ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ _ ΚΥΚΛΑΔΩΝ / ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Ρεπό: Καλαμάτα.

Συνέχεια στους διαιτητές έκτης αγωνιστικής PlayOff &Out της SL2 με το γκρουπ του υποβιβασμού.

Play Out – 6η αγωνιστική

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Α Όμιλος (Βόρειος)
Κυριακή 21 Απριλίου 2024
16:00. Αν. Καρδίτσας – Κοζάνη
ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ _ ΒΟΙΩΤΙΑΣ / ΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΒΟΙΩΤΙΑΣ / ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ / ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΙΟΣ _ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ / ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΟΚ Β – Καμπανιακός
ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΛΕΣΒΟΥ / ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ / ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ

Δευτέρα 22 Απριλίου 2024
16:00. ΠΟΤ Ηρακλής – Αιολικό.
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ / ΔΑΝΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΤΡΥΦΩΝ ΠΕΤΡΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ

Β Όμιλος (Νότιος)
Σάββατο 20 Απριλίου 2024
15:00. Ολυμπιακός Β΄ – Διαγόρα
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΑΡΚΑΔΙΑΣ / ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΗΛΕΙΑΣ / ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΡΕΘΥΜΝΟΥ / ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ _ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ / ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Διαιτητές 32ης αγωνιστικής 1ου ομίλου Γ Εθνικής (20&21/4/2024).

Κυριακή 21 Απριλίου 2024
16:00. Παναθηναϊκός Β΄ – Αιγάλεω
ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ / ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ _ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Γιούχτας – Παναχαϊκή
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ _ ΕΥΒΟΙΑΣ / ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΜΟΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΛΑΣΙΘΙΟΥ / ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ _ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές έκτης PlayOff & Out SL2 6ης αγωνιστικής” με τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα