ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές ένατης αγωνιστικής PlayOff&Out της SL2 σεζόν 2023-24

Διαιτητές ένατης αγωνιστικής PlayOff&Out της SL2 σεζόν 2023-24

Διαιτητές ένατης αγωνιστικής PlayOff&Out της SL2 σεζόν 2023-24 της Super League 2 για την αγωνιστική περίοδο 2023-24

Από την ΕΠΟ (ΚΕΔ) ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της 9ης αγωνιστικής των Play Off και Play Out του πρωταθλήματος της Super League 2 για τη σεζόν 2023-24 (Νότιου ομίλου και Βόρειου ομίλου).
Οι αγώνες θα γίνουν στις 14-15-16/5/2024 και όλοι θα αρχίσουν στις 16:00.

Play Off – 9η αγωνιστική

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Α Όμιλος (Βόρειος)
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024
16:00. Λάρισα – Μακεδονικός
ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΧΑΝΙΩΝ / ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΜΗΜΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ / ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ
Πέμπτη 16 Μαΐου 2024
16:00. ΑΕΚ Β – Νίκη Βόλου
ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ / ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Ρεπό: Λεβαδειακός .

Β Όμιλος (Νότιος)
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024
16:00. Χανιά – Ηλιούπολη
ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΡΕΘΥΜΝΟΥ / ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΡΕΘΥΜΝΟΥ / ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ _ ΡΕΘΥΜΝΟΥ / ΦΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Καλαμάτα – Ιωνικός
ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΙΣΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ _ ΑΧΑΪΑΣ
Ρεπό: Καλλιθέα.

Συνέχεια στους διαιτητές ένατης αγωνιστικής PlayOff&Out της SL2 σεζόν 2023-24 της SL2 με το γκρουπ του υποβιβασμού.

Play Out – 9η αγωνιστική

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Α Όμιλος (Βόρειος)
Τρίτη 14 Μαΐου 2024
16:00. ΠΑΟΚ Β – ΠΟΤ Ηρακλής
ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ _ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ / ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024
16:00. Καμπανιακός – Κοζάνη
ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΛΕΣΒΟΥ / ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Αν. Καρδίτσας – Αιολικός
Διαιτητέ 10ης αγωνιστικής SL2 ΔιαιτητέςΦΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΛΕΥΚΑΔΑΣ / ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΤΣΙΟΦΛΙΚΗΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ _ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ _ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Διαιτητές 9ης αγωνιστικής PlayOff της SL 1 (15/5/2024).

Β Όμιλος (Νότιος)
Πέμπτη 16 Μαΐου 2024
16:00. Ολυμπιακός Β΄ – Γιούχτας
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΚΟΡΙΝΘΟΥ / ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ ΡΟΥΣΛΑΝ _ ΛΑΚΩΝΙΑΣ / ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΚΟΡΙΝΘΟΥ / ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΚΟΡΙΝΘΟΥ / ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ _ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Διαγόρας – Αιγάλεω
ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ _ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ _ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΗΛΙΑΣ ΑΛΕΞΕΑΣ _ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Παναθηναϊκός Β΄ – Παναχαϊκή
ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΜΠΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΤΡΙΚΑΛΩΝ / ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ _ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ _ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΙΘΑΝΚΗΣ

Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές ένατης αγωνιστικής PlayOff&Out της SL2 σεζόν 2023-24” με τους σκόρερ και τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής που θα βρείτε ΕΔΩ.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα