Διαιτητές αγώνων για Σ/Κ 4-5 Νοεμβρίου Σερρών

Διαιτητές αγώνων για Σ/Κ 4-5 Νοεμβρίου Σερρών
Από την ΕΠΣ Σερρών ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων και ιατρικού προσωπικού για το Σαββατοκύριακο 4 και 5 Νοεμβρίου και ακολούθως ο ΣΔΠ Σερρών ανακοίνωσε του διαιτητές και τους βοηθούς για τους παραπάνω αγώνες.
ΔΑΙΤΗΤΗΣ – Α’ ΒΟΗΘΟΣ – Β’ ΒΟΗΘΟΣ – ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Επίλεκτη Σερρών 10η αγωνιστική:
04/11/2017 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ -:-
ΚΕΦΑΛΑΣ – ΣΑΒΒΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΜΗΤΡΙΟΣ
Γήπεδο Δασοχωρίου: Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ -:-
ΦΩΤΙΑΔΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. – ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
05/11/2017 15:00
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ -:-
ΚΕΦΑΛΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
panseraikos_ Πρόγραμμα, διαιτητές ΣερρώνΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ -:-
ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΚΙΟΣΣΕΣ Ι. – ΠΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ -:-
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ – ΜΑΛΛΙΔΗΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΣΤΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ -:-
ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ – ΣΟΛΑΚΗΣ – ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος & 9η αγωνιστική:
04/11/2017 15:00
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΒΑΛΤΕΡΟ -:-
ΜΠΙΜΠΗ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
ΧΑΡΩΠΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ -:-
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΑΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ – ΣΚΟΤΟΥΣΑ -:-
ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
panseraikos.gr Φώτο από ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ05/11/2017 15:00
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ -:-
ΠΕΤΡΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΜΠΙΜΠΗ – ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ -:-
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΒΑΣΑΚΗΣ – ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ -:-
ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΤΟΥΤΚΑΣ – ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ -:-
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. – ΣΩΜΗΣ – ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 9η αγωνιστική:
04/11/2017 15:00
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ -:-
ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΠΕΤΡΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Γήπεδο Αεροδρόμιο Α: ΑΝΑΤΟΛΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ -:-
ΜΠΑΝΤΗ – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΓΑΒΡΙΗΛ – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΡΩΤΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ -:-
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. – ΜΑΛΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ
Γήπεδο Μονόβρυσης: ΠΟΣ 2000 – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ -:-
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. – ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
05/11/2017 15:00
ΟΡΕΙΝΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ -:-
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ – ΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Φώτο από Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ–ΨΩΜΟΤΟΠΙ (29/10/2017)
ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ: ΝΙΣΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ -:-
ΦΩΤΙΑΔΗΣ – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ – ΝΙΣΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ -:-
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΕΝΕΞΗΣ – ΧΟΛΑΝΗΣ – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ

Β Τοπικό Α Όμιλος Σερρών 7η αγωνιστική:
04/11/2017 15:00
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ -:-
ΜΑΓΗΣ – ΚΙΟΣΣΕΣ Κ. – ΒΑΣΑΚΗΣ – ΣΤΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ -:-
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ – ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ – ΑΛΕΞΙΟΥ – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
05/11/2017 15:00
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ -:-
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. – ΤΡΑΝΟΥΔΗΣ – ΤΖΑΧΕΙΛΗΣ – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Γήπεδο Αεροδρόμιο Α: ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ -:-
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. – ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΕΒΟΖΛΙΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΛΕΟΝΤΕΣ -:-
ΤΑΛΙΟΥ – ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. – ΛΕΟΝΤΗΣ – ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Β Τοπικό Β Όμιλος Σερρών 7η αγωνιστική:
04/11/2017 15:00
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ -:-
ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. – ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ – ΤΣΙΚΟΥ – ΝΙΣΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΟΙΝΟΥΣΑ -:-
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. – ΒΑΡΚΑΚΗ Ε. – ΣΑΒΒΑΤΗΣ – ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γ Εθνικής 1ος και 2ος Αποτελέσματα Γ Εθνικής 2η αγων05/11/2017 15:00
Γήπεδο Ομόνοια Β: ΗΡΑΚΛΗΣ – ΨΥΧΙΚΟ -:-
ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. – ΝΤΕΜΑΪ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ -:-
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Δ. – ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΤΣΑΡΛΙΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ -:-
ΓΑΒΡΙΗΛ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ. – ΜΠΑΡΜΠΑΣ – ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Ν. ΖΙΧΝΗ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ -:-
ΜΠΑΝΤΗ – ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (ν) – ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Αρέσει σε %d bloggers: