ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών για Σ/Κ 25&26 Νοεμβρίου

Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών για Σ/Κ 25&26 Νοεμβρίου

Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών για Σ/Κ 25&26 Νοεμβρίου 

Από την Σύσδεσμο Διαιτητών Νομού Σερρών ανακοινώθηκαν τα ονόματα των διαιτητών που θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο 25 & 26 Νοεμβρίου 2017.
Επίλεκτη Σερρών 13η αγωνιστική:
Σάββατο: 25/11/2017 & 15:00
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ -:-
ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ / ΣΑΒΒΑΣ / ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ / ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ -:
ΚΡΥΩΝΑΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. / ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ -:-
ΚΕΦΑΛΑΣ / ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. / ΒΟΓΙΑΤΖΗ / ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κυριακή: 26/11/2017 & 15:00

διαιτητές 1ης αγωνιστικής κυπέλλου _panseraikos_Δαουλτζής
Δαουλτζής Άγγελος_ΕΠΣ Σερρών

Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ -:-
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ / ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ / ΣΑΒΒΑΣ / ΝΙΣΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ -:-
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ / ΚΙΟΣΣΕΣ Ι. / ΠΑΥΛΙΔΟΥ / ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ – Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ -:-
ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ / ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ / ΒΟΓΙΑΤΖΗ / ΣΤΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 12η αγωνιστική:
Σάββατο: 25/11/2017 & 15:00
ΧΑΡΩΠΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ -:-
ΣΤΟΛΗΣ ΚΙΟΣΣΕΣ Κ. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ -:-
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΒΑΣΑΚΗΣ ΤΣΙΚΟΥ ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ -:-
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ / ΣΑΒΒΑΤΗΣ / ΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Κυριακή: 26/11/2017 & 15:00
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ -:-
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ / ΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. / ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΧΡΙΣΤΟΣ -:-
ΣΑΦΟΥΡΗΣ / ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. / ΑΧΙΛΛΕΥΣ / ΣΙΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΑ -:-
ΚΡΥΩΝΑΣ / ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. / ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ -:-
ΣΤΟΛΗΣ / ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ / ΝΤΕΜΑΪ / ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 12η αγωνιστική:
Σάββατο: 25/11/2017 & 15:00
αποτελέσματα τοπικού Κυριακή 8ΑΝΑΤΟΛΗ – ΠΡΩΤΗ -:-
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (π) / ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΟΣ 2000 -:-
ΜΠΙΜΠΗ / ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ / ΜΑΥΡΙΔΗΣ / ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ -:-
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. / ΤΡΙΚΑΖΗΣ / ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ / ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ

ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΟΡΕΙΝΗ -:-
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ / ΠΑΥΛΙΔΟΥ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π. / ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Κυριακή: 26/11/2017 & 15:00
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ -:-
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ / ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ / ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ -:-
ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ / ΤΟΥΤΚΑΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ. / ΑΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ -:-
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (ν) / ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

Συνέχεια του άρθρου ” Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών για Σ/Κ 25&26 Νοεμβρίου ” έχουμε:

Β Τοπικό Α Όμιλος 10η αγωνιστική:
Σάββατο: 25/11/2017 & 15:00
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ -:-
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. / ΜΑΚΚΙΝΑΣ / ΑΛΕΞΙΟΥ / ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

panseraikos_Γαβριήλ_panseraikos
Γαβριήλ Αθανάσιος_ΕΠΣ Σερρών

ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ -:-
ΓΑΒΡΙΗΛ / ΤΡΑΝΟΥΔΗΣ / ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ / ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ -:-
ΜΑΓΗΣ / ΧΟΛΑΝΗΣ / ΝΤΕΜΑΪ / ΑΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Κυριακή: 26/11/2017 & 15:00
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ -:-
ΜΑΓΗΣ / ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ / ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ / ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ -:-
ΓΑΒΡΙΗΛ / ΜΠΑΜΠΑΣΙΚΑΣ / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ. / ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Β Τοπικό Β Όμιλος 10η αγωνιστική:
Σάββατο: 25/11/2017 & 15:00
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ -:-
ΤΑΛΙΟΥ / ΛΕΟΝΤΗΣ / ΒΑΡΩΣΗΣ / ΝΙΣΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
Κυριακή: 26/11/2017 & 15:00
Ν. ΖΙΧΝΗ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ -:-
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. / ΑΛΕΞΙΟΥ / ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ / ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ -:-
ΤΑΛΙΟΥ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. / ΜΠΑΡΜΠΑΣ / ΤΣΑΡΛΙΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΨΥΧΙΚΟ -:-
ΜΠΙΜΠΗ / ΜΑΥΡΙΔΗΣ / ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ / ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ -:-
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. /  ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. / ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ -:-
ΒΑΣΑΚΗΣ / ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ / ΜΑΚΚΙΝΑΣ / ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

6η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 27 Απριλίου, 2024 20:00
5η Αγωνιστική Play Out
Κυριακή 21 Απριλίου, 2024 15:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα