ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών 14-4 & 15-4-2018

Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών 14-4 & 15-4-2018

Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών 14-4 & 15-4-2018
Ο σύνδεσμος διαιτητών ν. Σερρών ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών , βοηθών για Σάββατο 14 Απριλίου και Κυριακή 15 Απριλίου 2018.
Όλοι οι αγώνες έχουν ώρα έναρξης 17:00.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ / Α’ ΒΟΗΘΟΣ / Β’ ΒΟΗΘΟΣ / ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
PlayOffs Επίλεκτη Σερρών 2017-18 & 5η αγωνιστική
Κυριακή 15/4/2018
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. / ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ / ΜΠΑΡΚΑΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ

Φώτο αγώνα Πεπονιά - Ψυχικό
Μπαντή Αναστασία – ΕΠΣ Σερρών

ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ / ΜΠΑΝΤΗ / ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΑΦΟΥΡΗΣ / ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. / ΧΟΛΑΝΗΣ / ΣΤΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
PlayOut Επίλεκτη Σερρών 2017-18 & 6η αγωνιστική
Σάββατο 14/4/2018
Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ / ΣΑΒΒΑΣ / ΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ / ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ / ΣΩΜΗΣ / ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ   0-3   Άνευ Αγώνος
Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 2017-18 & 26η αγωνιστική ( Τελική Βαθμολογία)
Σάββατο 14/4/2018
ΧΑΡΩΠΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. / ΤΑΛΙΟΥ / ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κυριακή 15/4/2018
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΑΧΤΣΗΣ / ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ / ΜΑΛΛΙΔΗΣ / ΜΑΝΙΑΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΠΑΓΩΝΑΣ / ΒΟΓΙΑΤΖΗ / ΜΠΑΡΜΠΑΣ / ΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ / ΛΕΟΝΤΗΣ / ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΣΚΟΤΟΥΣΑ
ΧΑΨΑΣ / ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. / ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ / ΣΙΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ / ΤΣΙΚΟΥ / ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Δ. / ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΚΡΥΩΝΑΣ / ΣΕΒΟΖΛΙΔΗΣ / ΜΑΥΡΙΔΗΣ / ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
Συνέχεια στο άρθρο ¨ Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών 14-4 ¨ έχουμε τους αγώνες των PlayOff της Β΄ κατηγορίας.
PlayOff Β΄ κατηγορίας 1ος όμιλος Σερρών 2017-18 & 5η αγωνιστική
Σάββατο 14/4/2018
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΚΡΥΩΝΑΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. / ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ / ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
Κυριακή 15/4/2018
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ (Αεροδρόμιο Α)
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΒΑΡΚΑΚΗ / ΑΧΙΛΛΕΥΣ / ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (ν) / ΚΙΟΣΣΕΣ Ι. / ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ / ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
PlayOff Β΄ κατηγορίας 2ος όμιλος Σερρών 2017-18 & 5η αγωνιστική
Σάββατο 14/4/2018
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΓΑΒΡΙΗΛ / ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ / ΝΤΕΜΑΪ / ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Ν.ΖΙΧΝΗ – ΠΕΠΟΝΙΑ
ΜΑΓΗΣ / ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ / ΒΑΣΑΚΗΣ / ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΤΑΤΟΥΔΗΣ / ΠΑΥΛΙΔΟΥ / ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΣΤΕΛΛΑ
Πηγή: ΣΔΠ ν. Σερρών.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα