Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών 2-3 Δεκεμβρίου

Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών 2-3 Δεκεμβρίου
Από τον σύνδεσμο διαιτητών ποδοσφαίρου Σερρών ανακοινώθηκαν οι διαιτητές αγώνων για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 2 και 3 Δεκεμβρίου 2017.
Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 15:00
Επίλεκτη Σερρων – 14η αγωνιστική:
Σάββατο: 02/12/2017
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ -:-
ΚΡΥΩΝΑΣ / ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. / ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ -:-
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ / ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. / ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ -:-
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΣΑΒΒΑΣ / ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ -:-
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΣΟΛΑΚΗΣ / ΠΑΥΛΙΔΟΥ / ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κυριακή: 03/12/2017
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ -:-
ΣΑΦΟΥΡΗΣ / ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ / ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ / ΤΣΙΦΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ -:-
ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ / ΣΑΒΒΑΣ / ΣΕΒΟΖΛΙΔΗΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Συνέχεια του αρθρου » Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών 2-3 Δεκεμβρίου » έχουμε την 

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος – 13η αγωνιστική:
Σάββατο: 02/12/2017
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ – ΧΑΡΩΠΟ -:-
ΜΑΓΗΣ / ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ / ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ / ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΣΚΟΤΟΥΣΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ -:-
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π. / ΧΟΛΑΝΗΣ  /ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
Κυριακή: 03/12/2017
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ -:-
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ / ΜΑΛΛΙΔΗΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. / ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ -:-
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΑΛΕΞΙΟΥ / ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ / ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ -:-
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ / ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ / ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. / ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ -:-
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. / ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. / ΚΙΟΣΣΕΣ Κ. / ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ -:-
ΚΕΦΑΛΑΣ / ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Δ. / ΧΟΛΑΝΗΣ / ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος – 13η αγωνιστική:
Σάββατο: 02/12/2017
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ -:-
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ / ΤΖΑΧΕΙΛΗΣ / ΤΣΙΚΟΥ / ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Γήπεδο Μονόβρυσης: ΠΟΣ 2000 – ΝΕΟΧΩΡΙ -:-
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ / ΠΑΥΛΙΔΗΣ / ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. / ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ -:-
ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. / ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ / ΝΤΕΜΑΪ  / ΣΙΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ -:-
ΠΕΤΡΙΔΗΣ / ΣΑΒΒΑΤΗΣ / ΤΟΥΤΚΑΣ / ΓΚΑΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ -:-
ΧΑΨΑΣ / ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ / ΜΑΛΛΙΔΗΣ / ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Κυριακή: 03/12/2017
ΟΡΕΙΝΗ – ΠΡΩΤΗ -:-
ΚΡΥΩΝΑΣ / ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. / ΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΑΝΑΤΟΛΗ -:-
ΧΑΨΑΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (ν) / ΑΧΙΛΛΕΥΣ / ΜΑΤΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

Κλείνοντας το άρθρο » Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών 2-3 Δεκεμβρίου » έχουμε το
Β Τοπικό Α Όμιλος – 11η αγωνιστική:
Σάββατο: 02/12/2017
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ -:-
ΓΑΒΡΙΗΛ / ΑΧΙΛΛΕΥΣ / ΣΕΒΟΖΛΙΔΗΣ / ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ -:-
ΚΕΦΑΛΑΣ / ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ / ΑΛΕΞΙΟΥ / ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κυριακή: 03/12/2017
Γήπεδο Αεροδρόμιο Α: ΙΩΝΙΚΟΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ -:-
ΒΑΣΑΚΗΣ / ΤΑΛΙΟΥ / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ. / ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Γήπεδο Ομόνοια Β: ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ -:-
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ / ΒΑΡΚΑΚΗ Ε. / ΚΙΟΣΣΕΣ Ι. / ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ -:-
ΜΠΙΜΠΗ / ΜΠΑΡΜΠΑΣ / ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ / ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ

Β Τοπικό Β Όμιλος – 11η αγωνιστική:
Σάββατο: 02/12/2017
Γήπεδο Ομόνοια Β: ΗΡΑΚΛΗΣ – Ν. ΖΙΧΝΗ -:-
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. / ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ / ΜΠΑΜΠΑΣΙΚΑΣ / ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΨΥΧΙΚΟ – ΠΕΠΟΝΙΑ -:-
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. / ΤΑΛΙΟΥ / ΣΤΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κυριακή: 03/12/2017
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ -:-
ΜΑΓΗΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ. / ΝΤΕΜΑΪ / ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ -:-
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ / ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ / ΣΙΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ -:-
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ / ΛΕΟΝΤΗΣ / ΤΡΑΝΟΥΔΗΣ / ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ -:-
ΓΑΒΡΙΗΛ / ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ / ΤΡΙΚΑΖΗΣ / ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Αρέσει σε %d bloggers: