Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών 3-4 Νοεμβρίου 2018

Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών 3-4 Νοεμβρίου 2018
   Από το σύνδεσμο διαιτητών ποδοσφαίρου νομού Σερρών ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τους αγώνες του Σαββάτου 3 και Κυριακής 4 Νοεμβρίου 2018, ακόμη στην ανάρτηση του συνδέσμου έχουμε και τους γιατρούς των αγώνων. Όλοι οι αγώνες του Σαββατοκύριακου αρχίζουν στις 15:00 εκτός του αγώνα Χαροπό – ΠΟΣ 2000 που αρχίζει 13:00.
  Διαιτητής – Α Βοηθός Διαιτητή – Α Βοηθός Διαιτητή – Γιατρός αγώνα.
     Επίλεκτη Σερρών 2018-19 – 8Η Αγωνιστική – Βαθμολογία.
Σάββατο 03 Νοεμβρίου
Νεοχώρι Σερρών V Ανατολή
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ / ΣΩΜΗΣ / ΧΟΛΑΝΗΣ / ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Χρυσό V Χείμαρρος
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. / ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ / ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Κυριακή 04 Νοεμβρίου
Άνω Μητρούσι V Λευκώνας
ΚΕΦΑΛΑΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. / ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ / ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Προβατάς V Πανσουλιακός
ΠΕΤΡΙΔΗΣ / ΑΧΙΛΛΕΥΣ / ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ / ΣΙΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Λιθότοπος V Κ. Καμήλα
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ / ΣΑΒΒΑΣ / ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ / ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ν. Σκοπός V Σκοτούσσα
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. / ΒΟΓΙΑΤΖΗ / ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
    Ανώτερη Σερρών Α όμιλος – 9Η Αγωνιστική.
Σάββατο 03 Νοεμβρίου
Άγκιστρο V Καπνόφυτο
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΜΠΑΡΜΠΑΣ / ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ / ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ροδόπολη V Κερκίνη
ΣΤΟΛΗΣ / ΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΠΑΥΛΙΔΟΥ / ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Ν. Πετρίτσι V Αμμουδιά
ΚΡΥΩΝΑΣ / ΣΑΒΒΑΣ / ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. / ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
Κυριακή 04 Νοεμβρίου
Καρπερή V Άνω Πορόϊα
ΜΠΑΝΤΗ / ΧΟΛΑΝΗΣ / ΜΑΥΡΙΔΗΣ / ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
Ποντισμένο V Μεγαλοχώρι
ΧΑΨΑΣ / ΜΑΓΗΣ / ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ / ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    Ανώτερη Σερρών Β όμιλος – 9Η Αγωνιστική.
Σάββατο 03 Νοεμβρίου
Παλαιοκώμη V Πρώτη
ΧΑΨΑΣ / ΚΙΟΣΣΕΣ Κ. / ΜΑΔΕΝΗΣ / ΣΙΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Σάββατο 03 Νοεμβρίου
Ροδολίβος V Ν. Ζίχνη
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ / ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ / ΒΟΓΙΑΤΖΗ / ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κυριακή 04 Νοεμβρίου
Νιγρίτα 2018 V Πήγασος
ΠΑΓΩΝΑΣ / ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ / ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ / ΚΟΥΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Άγιο Πνεύμα V Π.Σ. Σέρρες
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ / ΣΩΜΗΣ / ΠΑΥΛΙΔΟΥ / ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Κορμίστα V Μεσσολακιά
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ / ΕΛΕΜΕΣ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ / ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
Συνέχεια στο άρθρο «Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών 3-4 Νοεμβρίου 2018» με τη δεύτερη κατηγορία.
    Β Τοπικό Α Όμιλος – 5Η Αγωνιστική.
Σάββατο 03 Νοεμβρίου
Νέα Τυρολόη V Ηρακλής Σερρών
ΜΑΓΗΣ / ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ Ε. / ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ  / ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ιωνικός Σερρών V Πλατανάκια
ΒΑΣΑΚΗΣ / ΚΟΥΚΟΣ / ΝΤΟΥΓΙΑΣ / ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΩΜΑΣ
Βυρώνεια V Μοναστηράκι
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. / ΤΣΙΚΟΥ / ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κυριακή 04 Νοεμβρίου
13:00.  Χαροπό V ΠΟΣ 2000 
ΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. / ΖΑΧΑΡΙΑ / ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    Β Τοπικό Β Όμιλος – 5Η Αγωνιστική.
Σάββατο 03 Νοεμβρίου
Πεπονιά V Οινούσα
ΚΕΦΑΛΑΣ / ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Δ. / ΝΤΕΜΑΪ / ΝΙΣΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
Ψυχικό V Βισαλτιακός / Μακεδονικός
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ / ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ / ΜΑΡΛΑ / ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
Κυριακή 04 Νοεμβρίου
Πεθελινός V Μαυροθάλασσα
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ / ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ. / ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
Δραβίσκος V Εμ. Παπάς
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΠΑΝΤΕΛΕΡΗΣ / ΝΤΕΜΑΪ / ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Advertisements

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός

Απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.