Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών 8-9 Δεκεμβρίου

Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών 8-9 Δεκεμβρίου 2018.
    Από το σύνδεσμο διαιτητών ποδοσφαίρου ν. Σερρών ανακοινώθηκαν τα ονόματα των διαιτητών, βοηθών διαιτητών και γιατρών αγώνων που θα συμμετάσχουν στους αγώνες του Σαββάτου 8 και Κυριακής 9 Δεκεμβρίου 2018 για τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Σερρών.
  Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 15:00.
 Διαιτητής – Α Βοηθός διαιτητή – Β Βοηθός διαιτητή – Γιατρός αγώνα.
    Επίλεκτη Σερρών – 13η Αγωνιστική
Σάββατο 08 Δεκεμβρίου

Λευκώνας V Σκοτούσσα
ΚΡΥΩΝΑΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Λιθότοπος V Πανσουλιακός
ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ – ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κυριακή 09 Δεκεμβρίου.
Ν. Σκοπός V Κ. Καμήλα
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΣΩΜΗΣ – ΜΑΤEΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Προβατάς V Χείμαρρος
ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΜΠΑΡΚΑΣ Σ. – ΠΑΝΤΕΛΕΡΗΣ – ΣΙΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Χρυσό V Ανατολή
ΠΕΤΡΙΔΗΣ – ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Άνω Μητρούσι V Νεοχώρι Σερρών
ΧΑΨΑΣ – ΣΑΒΒΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΜΟΣΧΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος – 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 08 Δεκεμβρίου.
Ν. Πετρίτσι V Άγκιστρο
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
Ροδόπολη V Αμμουδιά
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΣΑΒΒΑΣ – ΣΩΜΗΣ – ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Καπνόφυτο V Άνω Πορόϊα
ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Δ. – ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Κυριακή 09 Δεκεμβρίου.
Ποντισμένο V Κερκίνη
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ – ΧΟΛΑΝΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ – ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Καρπερή V Χριστός
ΜΑΓΗΣ – ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ – ΒΑΣΑΚΗΣ – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος – 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 08 Δεκεμβρίου.
Ροδολίβος V Μεσσολακιά
ΧΑΨΑΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΧΟΛΑΝΗΣ – ΜΑΤEΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Παλαιοκώμη V Βαλτοτόπι
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ – ΜΑΔΕΝΗΣ – ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Πήγασος V Πρώτη
ΜΑΓΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. – ΜΠΑΡΚΑΣ Σ. – ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κυριακή 09 Δεκεμβρίου.
Κορμίστα V Νιγρίτα 2018
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΠΟΥΛΙΟΣ Α. – ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Άγιο Πνεύμα V Ν. Ζίχνη
ΜΠΑΝΤΗ – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι.- ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ

Β Τοπικό Α Όμιλος – 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 08 Δεκεμβρίου.
Ιωνικός Σερρών V Ηρακλής Σερρών
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ – ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ – ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ ΣΤΥΛ. – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Χαροπό V Πλατανάκια
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ – ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ – ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κυριακή 09 Δεκεμβρίου.
Δασοχώρι V Νέα Τυρολόη
ΓΑΒΡΙΗΛ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΝΤΕΜΑΪ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Βυρώνεια V ΠΟΣ 2000
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ – ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ – ΜΑΡΛΑ – ΜΟΥΣΤΑ ΖΗΝΑ

Β Τοπικό Β Όμιλος – 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 08 Δεκεμβρίου.
Ψυχικό V Εμ. Παπάς
ΜΠΑΡΚΑΣ Θ. – ΜΠΑΡΜΠΑΣ – ΣΑΒΒΑΤΗΣ – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κυριακή 09 Δεκεμβρίου.
Επτάμυλοι V Πεπονιά
ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΖΑΧΑΡΙΑ – ΤΟΥΤΚΑΣ – ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Δραβίσκος V Μαυροθάλασσα
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. – ΝΤΟΥΓΙΑΣ – ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
Πεθελινός V Οινούσα
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Πηγή για το άρθρο «Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών 8-9 Δεκεμβρίου» ο ΣΔΠ Σερρών.

Advertisements

Απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.