Διαιτητές αγώνων Κυριακής 7-1-2018 ΕΠΣ Σερρών

Διαιτητές αγώνων Κυριακής 7-1-2018 ΕΠΣ Σερρών
Από την Επιτροπή Ορισμού Διαιτητών του Συνδέσμου διαιτητών Ν. Σερρών ανακοινώθηκαν τα ονόματα των διαιτητών για το αγωνιστικό πρόγραμμα της τοπικής ΕΠΣ.
Ακόμη θα βρείτε και το ιατρικό προσωπικό που θα καλύψει τους παρακάτω αγώνες.
Οι αγώνες θα γίνουν Κυριακή 7 -1-2018 και ώρα 15:00.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – Α’ ΒΟΗΘΟΣ – Β’ ΒΟΗΘΟΣ – ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 2017-18. 16η αγωνιστική: (Βαθμολογία)
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ VS ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΜΠΙΜΠΗ – ΤΟΥΤΚΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΣ VS ΣΚΟΤΟΥΣΑ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ – ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ VS ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (π) – ΣΕΒΟΖΛΙΔΗΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ VS ΚΕΡΚΙΝΗ
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. – ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
ΧΑΡΩΠΟ VS ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΚΕΦΑΛΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. – ΣΑΚΚΟΣ – ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ VS ΒΑΛΤΕΡΟ
ΓΑΒΡΙΗΛ – ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ – ΚΙΟΣΣΕΣ Κ. – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ VS ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. – ΑΛΕΞΙΟΥ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2017-18. 16η αγωνιστική:

Διαιτητές αγώνων Σερρών 18 & 19 Νοεμβρίου
Βουρλιάκης Γιάννης_ΕΠΣ Σερρών

ΠΟΣ 2000 VS ΟΡΕΙΝΗ
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. – ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ (Φώτο) – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. – ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ VS ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΝΤΕΜΑΪ – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ VS ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ – ΣΑΒΒΑΤΗΣ – ΣΙΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΩΤΗ VS ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ – ΣΑΒΒΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ
ΝΙΓΡΙΤΑ VS ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ – ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ – ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Γήπεδο Αεροδρόμιο Α: ΑΝΑΤΟΛΗ VS ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ – ΤΡΙΚΑΖΗΣ – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ VS ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΜΑΓΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΤΖΑΧΕΙΛΗΣ – ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Συνέχεια του άρθρου » Διαιτητές αγώνων Κυριακής 7-1-2018 ΕΠΣ Σερρών » έχουμε από την δεύτερη κατηγορία τον δεύτερο όμιλο 2017-18. 15η αγωνιστική:
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ VS ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΗΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ VS ΨΥΧΙΚΟ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (ν) – ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ – ΤΡΑΝΟΥΔΗΣ – ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Ν. ΖΙΧΝΗ VS ΠΕΠΟΝΙΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΜΠΑΡΚΑΣ – ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ VS ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΒΑΣΑΚΗΣ – ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ – ΤΣΙΚΟΥ – ΚΑΜΜΑ ΦΛΩΡΑ
ΟΙΝΟΥΣΑ VS ΗΡΑΚΛΗΣ
ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ – ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ. – ΣΩΜΗΣ – ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ VS ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ – ΜΠΑΡΜΠΑΣ – ΜΠΑΜΠΑΣΙΚΑΣ – ΤΣΑΡΛΙΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Κλείνοντας για το πρόγραμμα, βαθμολογία Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2017-18 ΕΔΩ ακόμη την βαθμολογία, πρόγραμμα για δεύτερη κατηγορία και δεύτερο όμιλο 2017-18 ΕΔΩ.

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός

Αρέσει σε %d bloggers: