Διαιτητές αγώνων Σερρών 11 & 12 Νοεμβρίου

Διαιτητές αγώνων Σερρών 11 & 12 Νοεμβρίου
Σήμερα Παρασκευή εννέα του μηνός Νοεμβρίου ανακοινώθηκαν από τον ΣΔΠ Σερρών τα ονόματα των διαιτητών που θα διευθύνουν του αγώνες του προταθληματος της τοπικής Ένωσης.
Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – Α’ ΒΟΗΘΟΣ – Β’ ΒΟΗΘΟΣ – ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
Επίλεκτη Σερρών 2017-18 11η αγωνιστική:
Σάββατο: 11/11/2017 & 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ -:-
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΣΑΒΒΑΣ – ΜΑΛΛΙΔΗΣ – ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ -:-
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ  –   ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ –  ΠΑΥΛΙΔΗΣ –  ΣΟΜΠΑΤ ΞΕΝΙΑ
ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ -:-
ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ –  ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. –  ΣΤΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Κυριακή: 12/11/2017 & 15:00
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ -:-
ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ –  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ – Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ -:-
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΜΑΛΛΙΔΗΣ  – ΤΣΙΦΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ -:-
ΦΩΤΙΑΔΗΣ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ –  ΣΕΒΟΖΛΙΔΗΣ –  ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Συνέχεια στο άρθρο » Διαιτητές αγώνων Σερρών 11 & 12 Νοεμβρίου » έχουμε την
Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 2017-18 10η αγωνιστική:
Σάββατο: 11/11/2017 & 15:00
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ -:-
ΜΠΑΝΤΗ –  ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ. – ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ
Τοπικό Σερρών 14-15 Οκτωβρ, Διαιτητές Σερρών για 30 Σεπτ και 1ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ -:-
ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ (Φώτο) – ΒΑΡΚΑΚΗ Ε. – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΚΟΤΟΥΣΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ -:-
ΚΕΦΑΛΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
Κυριακή: 12/11/2017 & 15:00
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ -:-
ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. –  ΠΟΥΛΙΟΣ Α. – ΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ -:-
ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. – ΣΙΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ -:-
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ –  ΓΑΒΡΙΗΛ –  ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ -:-
ΚΕΦΑΛΑΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ – ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ
Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2017-18 10η αγωνιστική:
Σάββατο: 11/11/2017 & 15:00
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΟΡΕΙΝΗ -:-
ΣΤΟΛΗΣ – ΣΩΜΗΣ –  ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
γήπεδο Αεροδρομίου Α: ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΑΝΑΤΟΛΗ -:-
ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (π) – ΑΛΕΞΙΟΥ –  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Γήπεδο Ομόνοια Α: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ -:-
ΜΑΓΗΣ – ΒΑΡΩΣΗΣ –  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (ν) – ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΡΩΤΗ -:-
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ – ΧΟΛΑΝΗΣ – ΣΑΒΒΑΤΗΣ –  ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ -:-
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ – ΤΟΥΤΚΑΣ – ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΑΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΟΣ 2000 -:-
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ – ΚΙΟΣΣΕΣ Κ. – ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ – ΑΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Κυριακή: 12/11/2017 & 15:00
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ -:-
ΜΠΑΝΤΗ – ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ – ΚΙΟΣΣΕΣ Ι. – ΑΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Β Τοπικό Α Όμιλος 2017-18 8η αγωνιστική:
Σάββατο: 11/11/2017 & 15:00
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ -:-
ΓΑΒΡΙΗΛ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΤΣΙΚΟΥ – ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ -:-
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. – ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ – ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ – ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ -:-
ΒΑΣΑΚΗΣ – ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ –  ΝΤΕΜΑΪ – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κυριακή: 12/11/2017 & 15:00
Γήπεδο Ομόνοια Β: ΛΕΟΝΤΕΣ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ -:-
ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ – ΤΡΑΝΟΥΔΗΣ – ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ – ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΑΜΜΟΥΔΙΑ -:-
ΚΡΥΩΝΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Β Τοπικό Β Όμιλος 2017-18 8η αγωνιστική:
Κυριακή: 12/11/2017 & 15:00
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ -:-
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ – ΧΟΛΑΝΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ – ΤΣΑΡΛΙΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΕΠΟΝΙΑ -:-
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ – ΤΣΙΚΟΥ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ – Ν. ΖΙΧΝΗ -:-
ΣΤΟΛΗΣ – ΤΟΥΤΚΑΣ – ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ – ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ -:-
ΜΑΓΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΠΑΡΜΠΑΣ  – ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΨΥΧΙΚΟ -:-
ΒΑΣΑΚΗΣ – ΤΖΑΧΕΙΛΗΣ –  ΛΕΟΝΤΗΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ -:-
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ – ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ. – ΜΠΑΜΠΑΣΙΚΑΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Αρέσει σε %d bloggers: