Διαιτητές αγώνων Σερρών 23-24 Φεβρουαρίου

Διαιτητές αγώνων Σερρών 23-24 Φεβρουαρίου 2019.
 Ανακοινώθηκαν από τοπικό σύνδεσμο διαιτητών ποδοσφαίρου ν. Σερρών τα ονόματα των διαιτητών για τους αγώνες του Σαββάτου 23 και Κυριακής 24 Φεβρουαρίου.
 Όλοι οι αγώνες “αρχίζουν” στις 15:30.

 ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
 Επίλεκτη 19η αγωνιστική.
Σάββατο 23/02/2019.
Λευκώνας — Άνω Μητρούσι
ΜΑΓΗΣ /  ΣΑΚΚΟΣ  /  ΧΟΛΑΝΗΣ  /  ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Ανατολή — Νεοχώρι Σερρών
ΦΩΤΙΑΔΗΣ  /  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  /  ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.  /  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Χείμαρρος — Χρυσό
ΚΡΥΩΝΑΣ  /  ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ  /  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  /  ΤΑΓΓΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Σκοτούσσα — Ν. Σκοπός
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ  /  ΣΑΒΒΑΣ  /  ΠΑΝΤΕΛΕΡΗΣ  /  ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κυριακή 24/02/2019.
Πανσουλιακός — Προβατάς
ΦΩΤΙΑΔΗΣ  /  ΓΕΩΡΓΙΟΥ  /  ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ  /  ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κ. Καμήλα — Λιθότοπος
ΣΑΦΟΥΡΗΣ  /  ΣΑΒΒΑΣ /  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ /  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 Ανώτερη – 20η αγωνιστική.
Σάββατο 23/02/2019.
Καπνόφυτο — Άγκιστρο
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. /  ΝΤΟΥΓΙΑΣ /  ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  /  ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Διαιτητές αγώνων ΕΠΣ Σερρών 8-9Αμμουδιά — Ν. Πετρίτσι
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ /  ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ /  ΤΟΥΤΚΑΣ /  ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
Πήγασος — Νιγρίτα 2018
ΠΕΤΡΙΔΗΣ /  ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  /  ΠΑΥΛΙΔΟΥ /  ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Πρώτη — Παλαιοκώμη
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ /  ΖΑΧΑΡΙΑ  /  ΜΠΑΡΜΠΑΣ /  ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Π.Σ. Σέρρες — Άγιο Πνεύμα
ΜΠΑΤΣΙΟΣ /  ΝΤΕΜΑΪ  /  ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ /  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ
Μεσσολακιά — Κορμίστα
ΠΑΓΩΝΑΣ  /  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ /  ΜΑΔΕΝΗΣ /  ΜΟΣΧΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
Ν. Ζίχνη — Ροδολίβος
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ /  ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ /  ΒΟΓΙΑΤΖΗ /  ΜΑΔΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κυριακή 24/02/2019.
Άνω Πορόϊα — Καρπερή
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ /  ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ  /  ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ /  ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Μεγαλοχώρι — Ποντισμένο
ΜΠΑΤΣΙΟΣ /  ΜΠΑΡΚΑΣ  /  ΠΟΥΛΙΟΣ Ι.  /  ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
Κερκίνη — Ροδόπολη
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ /  ΜΑΥΡΙΔΗΣ /  ΧΟΛΑΝΗΣ /  ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

 Β΄ Τοπικό – 16η αγωνιστική.
Σάββατο 23/02/2019.
Νέα Τυρολόη — Χαροπό 
ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ /  ΚΙΟΣΣΕΣ Κ.  /  ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. /  ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Διαιτητές, παρατηρητές 20ης αγωνιστικήςΠεπονιά — Δραβίσκος
ΧΑΨΑΣ /  ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. /  ΠΟΥΛΙΟΣ Α. /  ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κυριακή 24/02/2019.
Πλατανάκια — Δασοχώρι
ΠΟΥΛΙΟΣ Α.  /  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ /  ΝΤΟΥΓΙΑΣ /  ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μοναστηράκι — ΠΟΣ 2000
ΑΧΤΣΗΣ /  ΝΤΕΜΑΪ /  ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ  /  ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
Ιωνικός Σερρών — Βυρώνεια
ΒΑΣΑΚΗΣ  /  ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ /  ΜΑΡΛΑ  /  ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Μαυροθάλασσα — Επτάμυλοι
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ /  ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ /  ΤΣΙΚΟΥ /  ΣΙΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Βισαλτιακός Μακεδονικός — Εμ. Παπάς
ΓΑΒΡΙΗΛ /  ΑΧΙΛΛΕΥΣ  /  ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ.  /  ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΩΜΑΣ
Πεθελινός — Ψυχικό
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  /  ΜΑΔΕΝΗΣ  /  ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ  /  ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

 Πηγή για το άρθρο “Διαιτητές αγώνων Σερρών 23-24 Φεβρουαρίου” ο ΣΔΠ Σερρών.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός