Διαιτητές αγώνων Σερρών 26-27 Οκτωβρίου 2019

Διαιτητές αγώνων Σερρών 26-27 Οκτωβρίου 2019

Από το σύνδεσμο διαιτητών ποδοσφαίρου ν. Σερρών ανακοινώθηκαν τα ονόματα των διαιτητών, βοηθών διαιτητών και του ιατρικού προσωπικού για τους αγώνες του Σαββάτου 26 και Κυριακής 27 Οκτωβρίου 2019.

Όλοι οι αγώνες αρχίζουν του Σαββάτου αρχίζουν στις 16:00 και της Κυριακής στις 15:00.
Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει:

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ / Α ΒΟΗΘΟΣ / Β ΒΟΗΘΟΣ / ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Επίλεκτη – Βαθμολογία.

Σάββατο 26 Οκτωβρίου & 16:00
Ροδολίβος V Αμμουδιά
ΧΑΨΑΣ _ ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ _ ΜΠΑΡΚΑΣ ΣΤ. _ ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Χείμαρρος V Λιθότοπος
ΣΑΦΟΥΡΗΣ _ ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ _ ΧΟΛΑΝΗΣ _ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Διαιτητές κυπέλλου Σερρών για 19Σκοτούσσα V Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ _ ΣΩΜΗΣ _ ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ _ ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Νεοχώρι Σερρών V Πρώτη
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ _ ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ _ ΜΑΥΡΙΔΗΣ _ ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Κυριακή 27 Οκτωβρίου & 15:00
Άνω Μητρούσι V Ανατολή
ΣΑΦΟΥΡΗΣ _ ΣΑΒΒΑΣ _ ΠΑΓΩΝΑΣ _ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Χρυσό V Άνω Πορόϊα
ΜΠΑΤΣΙΟΣ _ ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ _ ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ _ ΜΟΣΧΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Ανώτερη Α όμιλος.
Σάββατο 26 Οκτωβρίου & 16:00
Ροδόπολη V Μεγαλοχώρι
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ _ ΠΑΓΩΝΑΣ _ ΠΑΥΛΙΔΟΥ _ ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Δασοχώρι V Καπνόφυτο
ΜΑΓΗΣ _ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. _ ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ _ ΤΣΟΛΕΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
Κυριακή 27 Οκτωβρίου & 15:00
Κερκίνη V Νέα Τυρολόη
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ _ ΑΧΙΛΛΕΥΣ _ ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ _ ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Πλατανάκια V Ν. Πετρίτσι
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ _ ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ _ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ _ ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ποντισμένο V Μοναστηράκι
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ _ ΝΤΕΜΑΪ _ ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ _ ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Ανώτερη Β όμιλος.
Σάββατο 26 Οκτωβρίου & 16:00
Εμ. Παπάς V Πήγασος
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ _ ΜΠΑΡΜΠΑΣ _ ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ _ ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Κυριακή 27 Οκτωβρίου & 15:00
Ν. Ζίχνη V Βαλτοτόπι
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ _ ΚΙΟΣΣΕΣ _ ΠΑΥΛΙΔΟΥ _ ΜΑΔΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ηρακλής Σερρών V Δραβίσκος
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ _ ΜΑΥΡΙΔΗΣ _ ΜΠΑΡΚΑΣ Θ. _ ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
Άγιο Πνεύμα V Νιγρίτα 2018
ΚΡΥΩΝΑΣ _ ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ _ ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ Ε. _ ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΙΤΝΑ
Λευκώνας V Πεθελινός
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ _ ΛΕΟΝΤΗΣ _ ΓΕΩΡΓΙΟΥ _ ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Συνέχεια στο άρθρο “Διαιτητές αγώνων Σερρών 26-27 Οκτωβρίου 2019” με τη δεύτερη ερασιτεχνική κατηγορία
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β Τοπικό – Α Όμιλος.
Σάββατο 26 Οκτωβρίου & 16:00
Κ. Δένδρα V Κ. Μητρούσι
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. _ ΓΕΩΡΓΙΟΥ _ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ _ ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
Ιωνικός Σερρών V ΠΟΣ 2000
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ _ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ _ ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ ΣΤΥΛ. _ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κυριακή 27 Οκτωβρίου & 15:00
Βυρώνεια V Στρυμονικό
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. _ ΜΠΑΡΜΠΑΣ _ ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ. _ ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Οδυσσέας Αναγέννησης V Θύελλα Σερρών
ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ _ ΜΑΔΕΝΗΣ _ ΝΤΟΥΓΙΑΣ _ ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – Β Τοπικό – Β Όμιλος.
Σάββατο 26 Οκτωβρίου & 16:00
Κορμίστα V Μαυροθάλασσα
ΓΑΒΡΙΗΛ _ ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ _ ΣΑΒΒΑΤΗΣ _ ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
Ψυχικό V Ελπίς Σκουτάρεως
ΜΠΑΝΤΗ _ ΣΑΒΒΑΣ _ ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ _ ΓΚΕΝΤΣΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Κυριακή 27 Οκτωβρίου & 15:00
Βισ-Μακ/ικός V Οινούσα
ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. _ ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ _ ΜΑΡΛΑ _ ΤΣΟΛΕΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
Μονόβρυση V Πανσουλιακός
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ _ ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ ΣΤΑΜ. _ ΤΣΙΚΟΥ _ ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός